Премини към съдържанието
Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

48 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      34
    • Парламентарна република
      14

Препоръчан отговор

преди 2 часа, Тoни написа:

Аз имам линк, но последния път път ме баннаха от Калдата, понеже антивирусните засичали този линк като зловреден и има проблеми за сайта. Иначе бих му показал физиономията. Прилича малко на педофил.

Остава сега и реклама на направиш на нашия уникат   Миро   от Русе.  Той пак нищо няма да схване и пак ще си обвинен за тролене.  И се чувствай поканен в темите за антивирусните защити.   Добре е, че Миро още не се е изявил все още и там....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, attj написа:

Остава сега и реклама на направиш на нашия уникат   Миро   от Русе.  Той пак нищо няма да схване и пак ще си обвинен за тролене.  И се чувствай поканен в темите за антивирусните защити.   Добре е, че Миро още не се е изявил все още и там....

Aз преди участвах понякога, но от няколко години съм с линукс и просто не се сещам за вируси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Роднини на Карадайъ държат половината къщи за гости в Борино

ГЕРБ винаги са плащали за подкрепата на ДПС.

С чии пари?

Само питам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Мойра написа:

С чии пари?

то пише. - с пари по програмата за развитие на селски региони :)

Да, скандално е, да , шуробаджанащина е. Но на турците и етническата им партия въобще не им пука.

Както не им пука и на цоциалистите че другарката Милиончева , свързана с офшорки  близки до КТБ , че и тя в кюпа с къщите  http://news.bnt.bg/bg/a/proveryavat-kshchi-za-gosti-sobstvenost-na-semeystvoto-na-elena-yoncheva

преди 1 час, attj написа:

Остава сега и реклама на направиш

Много ви се чудя на вашата тролска групичка :)  Постоянни , неспиращи фобии и комплексарщина спрямо Миро.

Ако толкова се увличате по снимки на мъже, по педофилия, и т.н.. не виждам какво общо имам аз . Всеки път се питам - странно защо мен не ме интересуват ваши снимки, нито дали приличате на Ален Делон, или на Папа римски, или  ти понеже пишеш с някоко ника , колко личности симулираш  :) :)  Не знам и какво значение има външността за вашите прекрасни личностни характери . Ако по "красота" се оценява, Стивън Хокинг /лека му пръст/ за вас сигурно е най големия глупак ? 

сладури :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, miro20 написа:

Ако толкова се увличате по снимки на мъже, по педофилия, и т.н.. не виждам какво общо имам аз . 

Цитат

на 19.12.2018 г. в 17:01, miro20 написа:

image.png:wub:

Нещо си противоречиш. Тези снимки не сме ги пускали ние а ти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е именно де. С цел осмиване :) Какво противоречие видя ? 

В тази тема също съм публикувал доста снимки които осмивам

Проблем нещо ? :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ровиш да търсиш такива снимки с цел осмиване?!? Ти това за нормално ли го приемаш?

Айде разкрий се, стига си увъртал ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако правилно разбирам тролската ти логика, всеки който е публикувал нещо за джендъри, ретополови, пропаганда на гейове и се евъзмущавал от това  в темата за ИК е... джендър, педофил, и одобрява ИК ?? :)

Сори, не вървиш :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снимки с целуващи се мъже си търсил и публикувал само и единствено ти. Не се опитвай да прехвърлиш на нас собствените си увлечения :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, megatone написа:

Снимки с целуващи се мъже си търсил и публикувал само и единствено ти. Не се опитвай да прехвърлиш на нас собствените си увлечения :)

Той публикува това, което му спуснат, в случая излиза, че само руснаците се целуват по мъжки.

А може и да му е харесвало, докато е учил там (СССР или Русия - ?).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В случая излиза че пак се оакахте :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, miro20 написа:

В случая излиза че пак се оака

Това ще ти го кажат, като ти резнат премийката, за несправяне с пропагандата :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Милко, мъжът ти кво прави, как е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, megatone написа:

Това ще ти го кажат, като ти резнат премийката, за несправяне с пропагандата :)

Разбира се че не се справям с пропагандата. Аз такава не правя. Това че изразявам собственото си неангажиращо мнение, това че съм критичен към повечето глупости писани тук,това че ви правя на 2 стотинки :)  и понеже няма с какво друго да "опонирате" , единственото което ви остава - тролене :)

Ми гърчете се, не ми пречите. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Плевню, бившето назначение на другарят Боко, пак се появи да ака по медииите. Как видите ли фолксваген нямало да си построят завода у нас, само заради някакъв коментар на президента Радев.  Ай сиктир, изпълзяла е piчата въшка от където обитава, да цирика гняс пред камерите. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, miro20 написа:

:)

Зацикли в тази тема и продължаваш да потъваш. През това време можеше да напишеш нещо за Корнелия или против Русия, да защитиш истанбулската конвенция или да си потърсиш снимки на мъже в интимни отношения, разбрахме, че това ти е зле прикрита страст :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Всеки знае отношението ми към цоциализма и съветската система.

Само идиот би си помислил че цитирайки целуващи се съветски войници, това означава пропаганда на гейовете и че съм фен на такива :)

Гърчи се, не ми пречиш :)  едно е да се оакаш и дискретно да си ревеш, но ти продължаваш да се мацаш със фекалитие си :)

Ама гледам това със съветските снимки доста те е жегнало а ?  :) :) Никога не би очаквал от тях, образеца ти за армия, от идолите ти , такива неща :) :)  

преди 1 час, sliderum написа:

Как видите ли фолксваген нямало да си построят завода у нас, само заради някакъв коментар на президента Радев.

Е не точно че няма да строят заради това, а че пречи.

Дефакто си е така. Дори само заради реномето . Никой западен инвеститор не обича червените политици.

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен, но си мисля, че наш Миро и Плевнята се праскат.. :angry-minion:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, miro20 написа:

Разбира се че не се справям с пропагандата. Аз такава не правя. Това че изразявам собственото си неангажиращо мнение, това че съм критичен към повечето глупости писани тук,това че ви правя на 2 стотинки :)  и понеже няма с какво друго да "опонирате" , единственото което ви остава - тролене :)

Ми гърчете се, не ми пречите. :)

Имаш собствено мнение, колкото аз – климактериум:) Ти самият не струваш и 2 стотинки, душице продажна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, miro20 написа:

Всеки знае отношението ми

Всеки път като те притиснат в ъгъла, започваш да пишеш за гърчене и фекалии. Ами не е необходимо да ни информираш, какво виждаш в огледалото. Гнусно е. Също като гейските снимки които събираш. :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъй тъй. Още можете, знам. Все се каня да направя една синтезирана подборка тролски хейт само от тук. Доста дълго ще е, но и много показателно за такива като вас.

Изпразнете си душичките и комплексите  в нета, че в живота яко ви мачкат и гък не може да кажете. По това си личат свободните интелигентни хора. Каквито не сте. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Kaракачанов е страхотен! Дали да не гласуваме за ВМРО? Какъв факир! Сега по БТВ се възмущава от нелегалните емигранти, а след края на предаването ще се изтупа и ще иде да продаде няколко паспорта. 

Редактирано от Тoни (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване