Премини към съдържанието
Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

53 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      38
    • Парламентарна република
      15

Препоръчан отговор

Важното е, че въпреки неглиже ръкописа си, овцЪтЪ пише БСП с главни букви.   герп като загубят, ще се наложи да се преадаптира към Корнелия, та отсега се мазни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, sliderum написа:

Важното е, че въпреки неглиже ръкописа си, овцЪтЪ пише БСП с главни букви.   герп като загубят, ще се наложи да се преадаптира към Корнелия, та отсега се мазни.

и ГерБ го пиша с главни но нали занеш как не правя правописни грешки

освен че бе на протеста човек от Бсп, са си намерили адвокат за без пари, нали така бСП хвалише хората които работят заради любов към професията

хайде да накараш някой майстор да сложи плочки пред ваз, заради любовта към професията:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ми се ще да има повече информация...за цените...от "стратегическите" (или по-скоро ,типично американо- далавераджийските )ни "партньори"....

Каракачанов: Исканата от САЩ цена за F-16 Block 70 е по-висока от очакваното и то неоправдано

Цитат

Исканата от САЩ цена за изтребителите F-16 Block 70 е по-висока от очакваното и то неоправдано. Това призна вицепремиерът и военен министър Красимир Каракачанов. Още преди седмица той обяви, че преговорите с американците нямат особен напредък и че основната цел на българския екип е да постигне по-добра цена за самолетите. Той не изключи възможността преговорите да се прекратят и да се премине към офертата на шведите от СААБ. Когато ви кажат, че нещо струва 5 лева, а то реално струва 3 лева, нормално е да кажеш: "Момчета, няма логика, откъде идва тази цена? На пазара всеки се опитва да спечели”, коментира Каракачанов пред Нова тв. Той отказа да спомене конкретно за какви суми и какви цени става дума и уточни, че преговорите въпреки всичко продължават. Според информация на Медиапул обаче разминаването между двете страни е сериозно. В бранша се говори за над половин милиард лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цацаров са го засекли, че си е купил вила за жълти копейки в достатъчно известна курортна местност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еврокомисарят по правосъдието опроверга Борисов, че мониторингът скоро ще падне

Не го ли е срам да лъже, след като знае, че вече всяка негова лъжа се опровергава?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, sliderum написа:

Цацаров са го засекли, че си е купил вила за жълти копейки в достатъчно известна курортна местност.

доказателства - или си дал свобода на фантазиите си

току-що, Мойра написа:

Еврокомисарят по правосъдието опроверга Борисов, че мониторингът скоро ще падне

Не го ли е срам да лъже, след като знае, че вече всяка негова лъжа се опровергава?

не лъже той а друг - отпада частично

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Без умствен капацитет написа:

доказателства - или си дал свобода на фантазиите си

Ми иди си издой бивола де, мен ме мързи. Има снимани документи там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, sliderum написа:

Ми иди си издой бивола де, мен ме мързи. Има снимани документи там.

той напоследък пуска доста фолшиви неща и няма да го чета

ще гласуваме ли за джамбазки

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 53 минути, sliderum написа:

а защо мислиш че е на половин цена - си остава мистерия

Цитат

застроена площ обаче е двойна

това не значи че купил с незаконно застроеното и цената идва редовна, купил е това което е описано в документите - ами ако е купил едноетажна и е направел етаж 2 това незаконно удвояване ли е

ами ако реши да вдигне и 3-ти етаж това незаконно утрояване ли е

ставате фанатици

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, Без умствен капацитет написа:

а защо мислиш че е на половин цена - си остава мистерия

това не значи че купил с незаконно застроеното и цената идва редовна, купил е това което е описано в документите - ами ако е купил едноетажна и е направел етаж 2 това незаконно удвояване ли е

ами ако реши да вдигне и 3-ти етаж това незаконно утрояване ли е

ставате фанатици

Не ми е работа да мисля, всичко си е описано в достатъчно подробности. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, sliderum написа:

Не ми е работа да мисля,

е да затова го казваш, защото не мислиш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Без умствен капацитет написа:

е да затова го казваш, защото не мислиш

Имам предвид, че като има факти какво има да му се мисли, как да се извъртят ли, че на цацата пак да се размине?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бананова република.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, sliderum написа:

Имам предвид, че като има факти какво има да му се мисли, как да се извъртят ли, че на цацата пак да се размине?

факта който показват документите е че е платил точно колкото показват документите

но журналиста казва че квадратите са повече, какво ще кажеш да идем на място двамата въоръжени с по една ролетка

да не ми кажете после че всичко се прави натъмно

Originally Posted by CecoM71 View Post
Обявление за поръчка (Директива 2014/24/ЕС/ЗОП) (912252)
АПИ ОП No 1140

Предмет на поръчката
Открита процедура с предмет: Изработване на разширен идеен проект за АМ Хемус с извършване на пълни инженерно-геоложки проучвания и ПУП - Парцеларен план по две обособени позиции“, както следва:
• ОП 1:
„Изработване на разширен идеен проект за АМ Хемус с извършване на пълни инженерно-геоложки проучвания и ПУП - Парцеларен план от км 222+000 (след пресичането с път I-5 до км 244+200 (след пътен възел „Горски Сеновец“, пресичане с път III-407);
Дължина на участъка: 22,200 км
• ОП 2:
„Изработване на разширен идеен проект за АМ Хемус с извършване на пълни инженерно-геоложки проучвания и ПУП - Парцеларен план от км 244+200 (след пътен възел „Горски Сеновец“, пресичане с път III-407) до км 268+209,46 (след пътен възел „Коваче
вско Кале“, пресичане с път II-51)“
Дължина на участъка: 24,009 км

Прогнозна стойност
Стойност, без да се включва ДДС:
ОП 1: 3 308 000.00 BGN
ОП 2: 3 361 400.00 BGN

Продължителност на поръчката, рамковото споразумение или динамичната система за покупки
Продължителност в дни:
ОП 1: 150
ОП 2: 150

Краен срок за получаване на оферти или заявления за участие:
24/06/2019 17:30

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При царуването на Боко тиквата вижте застрахователните монополи как се ебават с гражданите

https://www.segabg.com/category-first-page/10-lv-za-zhertva-e-obezshtetenieto-za-katastrofata-kray-svoge

Застрахователната компания "Бул инс" е определила по 10 лв. обезщетение за жертва в зловещата катастрофа край Своге, където през август 2018 г. загинаха 20 души. Толкова е превел застрахователят на наследниците на двама от загиналите. Шокирани от решението, те се обърнаха вчера с отворено писмо до премиера Бойко Борисов, до омбудсмана Мая Манолова и до шефа на Комисията за финансов надзор Бойко Атанасов. Късно вечерта вчера от Комисията за финансов надзор (КФН) заявиха, че това е незаконно, защото при такива случаи има строго фиксирана минимална сума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По 10лв, значи  са се бръкнали с 200лв за всичките загинали общо. Капитализъм братче.  Изродите само цоцат. С държавно осигурени премии, щото ГО-тата задължителни .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Той храни народа, пои, лекува и учи

А аз се чудех, защо народът ни намалява с всеки изминал ден...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Мойра написа:

Той храни народа, пои, лекува и учи

А аз се чудех, защо народът ни намалява с всеки изминал ден...

и затъпява

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей, лайнено въже ще преядат БСП само да се докопат до властта. Впрегнати са всички медийни бухалки и бълват фалшиви новини на килограм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 20.05.2019 г. в 10:01, sliderum написа:

Понеже премиерот ни е беден, справка декларацията му с 50 бона, затова и евтино купува. 460 квадратни метра в столицата за 3500лв:

0c172d6fb622385997ce7fb9ba0e2448.jpg

Верно това е по времето когато още не беше премиер, ама не се сещам тогава, когато беше върхът на строителният бум, да е имало цени под  150 долара(него време не помня дали се изповядваха цени в евро) за квадратен метър в  регулация в София(стаа въпрос за парцел, не за апартамент). А наш Боко взема за по 8 лева квадрата. Снимката на документа не е моя и дори не знам чия е.

А забрави ли, че преди да стане премиер, беше кмет на София???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, Джугашвили написа:

А забрави ли, че преди да стане премиер, беше кмет на София???

Дам, отвсякъде се облажва тиквуна. Празно нема, само приход.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи  с казуса бул инс стигнах до извода , че каквато застраховка да имаш при тях ако стане събитие то застраховката е НЕВАЛИДНА . Ето самият Проданов го каза днеска по бТВ , че документите били фалшиви :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...