Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

59 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      41
    • Парламентарна република
      18

Препоръчан отговор

преди 28 минути, Мойра написа:

за касови бонове е морето е лъжа - чадър е 2 лв шезлонг е 2 лв никой не е казал Гърците

просто има пакетни цени : шатра с 4-5 шезлонга, безплатен коктейл и подобни измишльотини -

а и странно ппак бябаш от въпроса, защо ли бягаш да кажеш истината ако аз лъжа - или просто вече те е яд на света че те лишава от удоволствия

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

вижте едно и също място снимано от два различни ъгъла и преценете как хейтват черноморието

IMG_8386.JPGIMG_8395.JPG

колко е пълно в Гърция

65800853_10211588080338114_9008935761558

че и евтено

66029742_1946733648761776_26890083804035

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Живея в Бургас и бягам от замърсени плажове по Черноморието ни - в Банско ще има СПА басейни и ще се разхождам пак из Пирин и Родопите, дори на уникално добри цени, с включени закуски и вечери .   Няма конкретно да ги посоча - не съм им реклама за бизнес.  Дъщеря ми в момента е в Малта и там цените са около 4 пъти по-високи.    

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Егаси овцата ни наводни с мнения. Чифтокопитнато, нищо не ти се разбира, единственото ясно нещо е датата и часът когато е издадена касовата бележка, на една от снимките. Не става ясно заведението в което е издадена, дали е това от горната снимка, или някое с 3-4 звезди в повече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, attj написа:

Живея в Бургас и бягам от замърсени плажове по Черноморието ни - в Банско ще има СПА басейни и ще се разхождам пак из Пирин и Родопите, дори на уникално добри цени, с включени закуски и вечери .   Няма конкретно да ги посоча - не съм им реклама за бизнес.  Дъщеря ми в момента е в Малта и там цените са около 4 пъти по-високи.    

е да които сме на морето, не ходим на него - защото знаем колко е мръсно и затова идват от другите градове. Аз всеки ден го гледам и за мен е просто вода но за други е море

преди 1 час, sliderum написа:

Не става ясно заведението в което е издадена, дали е това от горната снимка, или някое с 3-4 звезди в повече.

то не стана ясно и за какво се плаща на хейтърските снимки на мойра от по 50 лева, дали са включени екстри (звезди) ама нищо не и каза

продължавай да и се четкаш - харесва и

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Без умствен капацитет написа:

е да които сме на морето, не ходим на него - защото знаем колко е мръсно и затова идват от другите градове. Аз всеки ден го гледам и за мен е просто вода но за други е море

В него, в уж морето,  плуват фекалии заедно с недоизядени кочани царевици, плюс мазнините от кремове на мазали се с тях фенки на Черното море. Бургаските плажове за мен са отдавна трагични и който желае да си ги посещава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, attj написа:

В него, в уж морето,  плуват фекалии заедно с недоизядени кочани царевици, плюс мазнините от кремове на мазали се с тях фенки на Черното море. Бургаските плажове за мен са отдавна трагични и който желае да си ги посещава.

тук може да поспорим: Бургас си има пречистване изчислено за града, задъхват се по курортите а и така наречените фенки ходят на почивка по курортите

заблуждава те че виждаш пристанище, а и в града пясъка е малко по тъмен - но това не значи по мръсен

едно малко градче като Несебър в сезона става по голям и от Бургас - а всички тези хора произвеждат фикали и плюскат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

През лятото в община Несебър туристите надминават 500 000 души.  То и там е мръсно.   

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, attj написа:

За тези пари вместо морално остарели самолети могат да се купят 7 дивизиона руски C -400     https://news.bg/int-politics/kitay-testva-s-400-i-prihvana-balistichna-mishena-sas-skorost-3-km-sek.html

От кога ПВО ракета е еквивалентна на самолет?

Не, че някой ще ме послуша, ама мантрата, че Ф-16 са боклуци, произведени през 70-то години на миналия век не говори добре за тези, които я повтарят през ден. По същата логика боклуци са и Су-27/32/33/35, МиГ-29/35, Ф-15 и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, attj написа:

През лятото в община Несебър туристите надминават 500 000 души.  То и там е мръсно.   

но Несебър е с по малко КПД за пречистване на отпадни води и познай кое става по мръсно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, A.com написа:

Не, че някой ще ме послуша, ама мантрата, че Ф-16 са боклуци, произведени през 70-то години на миналия век не говори добре за тези, които я повтарят през ден. По същата логика боклуци са и Су-27/32/33/35, МиГ-29/35, Ф-15 и т.н.

Не само че ф16 са боклуци, ами също и тия които им праят PR-а. Боклук до боклука, все едно баш за краварски капитализъм, ги е майка раждала.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, sliderum написа:

Не само че ф16 са боклуци, ами също и тия които им праят PR-а. Боклук до боклука, все едно баш за краварски капитализъм, ги е майка раждала.

я кажи кое не е боклук, гледам че си доста активен в хардуерния раздел и разбираш от параметрите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Без умствен капацитет написа:

я кажи кое не е боклук, гледам че си доста активен в хардуерния раздел и разбираш от параметрите

Всичко е боклук и при това положение, ако ще харчим, поне да не се набутваме, а да изберем най-изгодната сделка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, A.com написа:

Понеже плюещите по "боклуците ф 16" нямат други аргументи чисто в технически и логистичен план, остана само тактиката "то това са боклуци от 70-те" :)

Първо беше че.. "то няма нито един прозиведен още такъв самолет" , сега... "боклуци от 70-те" :) 

За мен е странно че както казват в медиите някои военни, до сега нямаме съвместима систем а с натовските съюзници. Каква държава сме щом все още залагаме и харчим за съветски самолети, и защо не сме пълноценни партньори с натовските , не знам.

Стратегически погледнато това е голям пропуск. Сегашния пазарлък е отделна тема, но трябва да се гледа и в переспектива.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

"то няма нито един прозиведен още такъв самолет"

Корпуси колкото щеш, няма "проЗИведен" с по-новата електроника и няма и да има поне 2 години след предплащането, а за нас и повече от две, щото има поръчки преди нашата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, sliderum написа:

Корпуси колкото щеш, няма "проЗИведен" с по-новата електроника и няма и да има поне 2 години след предплащането, а за нас и повече от две, щото има поръчки преди нашата.

преди 2 часа, M.Николов написа:

Най-рано 2023г. ще получим Ф16, ако тази година се сключи договор.

нали това е целта като искаме нов, иначе другото е втора ръка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, Без умствен капацитет написа:

и кво ще му е новото, нито ламарините, нито двигателите, само ще ти сменят, пардон, ще му сменят чипа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 54 минути, Без умствен капацитет написа:

Не, целта беше да получим първите две бройки максимум през 2021г.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, M.Николов написа:

Не, целта беше да получим първите две бройки максимум през 2021г.

ами ето ти основание за преговори за намаляване на цената, като гледам не сме тръгнали да воюваме, може да изчакаме

се намира на 2 километра от Неа Перамос по пътя преди Кавала.

81.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, sliderum написа:

и кво ще му е новото, нито ламарините, нито двигателите, само ще ти сменят, пардон, ще му сменят чипа.

Това го правеха гърците. Щот имат стари

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, miro20 написа:

Това го правеха гърците. Щот имат стари

Нима са им свършили старите в самолетните гробища, че да нямат за васалите си тук? Стига бе!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

думи без факти - измислици явно

преди 24 минути, haidukpikaso написа:

https://www.svobodnaevropa.bg/a/30036655.html

Електротехниката и електрониката са на първо място по износ от България

Quote:
Електротехниката и електрониката са на първо място по износ от България, съобщи БТА. Стойността на износа на бранша за 2018 г. достига близо 7 млрд. лв. или малко над 12% от общия износ, който страната е реализирала, според данните на Националния статистически институт и на Българската асоциация по електротехника и електроника.

От 2007 г. до края на миналата година това е секторът с най-значителен прогрес в износа, като за периода той се е увеличил четири пъти. В началото на периода общата му стойност е била над 1,5 млрд. лв., а в края на 2018 г. достига 6,963 млрд. лв. Така за 11 години успява да измести износа на минерални горива, мед и медни изделия, облекла и от пето място се изкачва до първо.

Най-големият пазар на сектора е Германия, за която се изнасят 20% от общия експорт. От 2016 г. страната ни изнася за водещата икономика на ЕС повече продукти на електротехниката и електрониката, отколкото внася. За миналата година България е експортирала към Германия продукти от сектора за над 1,1 млрд. лв. Сред тях водещи са хладилници, електрически апарати, кабелни форми за автомобили, електрически табла, пултове, панели, конзоли и др.

Според специалисти браншът има потенциал за още по-голям прогрес в износа на продукти на електротехниката и електрониката, но среща проблеми при намирането на квалифицирана работна ръка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...