Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

59 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      41
    • Парламентарна република
      18

Препоръчан отговор

О да.. всеки мой комплексиран фен тук желае същото. Аз пък нямам мечта да те наказвам. Ти сам си се наказал достатъчно.

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бойко Борисов даде парите за пенсии и заплати на американците за 8 бракми, които през 2024 вече няма да стават за нищо друго, освен за някой военно-исторически музей.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 47 минути, gagodrago написа:

Бойко Борисов даде парите за пенсии и заплати на американците за 8 бракми, които през 2024 вече няма да стават за нищо друго, освен за някой военно-исторически музей.

предлагаш ли нещо или си просто поредния който си търси внимание (лайкове) в виртуалния свят, защото в реалния е кръгла нула

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И да, положението е трагико-комично.

https://www.168chasa.bg/article/7567006

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, M.Николов написа:

https://www.168chasa.bg/article/7567912

Този път ще се съглася с него.

всички говорят за нещо лошо - обаче реално дори в нета ги няма тези данни

което ме кара да мисля дали има реална атака или ни баламосват

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 18.07.2019 г. в 14:08, Bai_Ganio написа:

Давайте алтернативи с кого да сменяме очко бибочко. За кога да гласуваме ? ПС. курнелията нинкова и турците не са алтернатива.

За "Възраждане". Много ми допадат. Щом и Мирко ги "харесва", значи са добри😄

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, M.Николов написа:

https://www.168chasa.bg/article/7567912

Този път ще се съглася с него.

Връх на наглостта и безхаберието!

Не можел ТОЙ да прекъсне отпуската на някаква си "патка"!

За какъв "грездей" си там тогава?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понеже скоро обсъждахме някъде с Мойра бг. журналистите, ето една интересна статия за корупцията и ролята на журналистите в разкриването ѝ.

https://news.bg/comments/koy-shte-gi-nakazhe.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, dedidi написа:

Според мен го прави нарочно, за да докаже, че владее всичко в тази държава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, dedidi написа:

преди 3 минути, Мойра написа:

Според мен го прави нарочно, за да докаже, че владее всичко в тази държава.

Става въпрос за шефката на НАП Галя Димитрова.

Тя не е счела за необходимо да си прекъсне отпуската.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, M.Николов написа:

Става въпрос за шефката на НАП Галя Димитрова.

Да, за нея става въпрос, а Той не пропуска възможност да афишира могъществото си.

Умишлено омаловажава проблема с изтеклата информация, оставяйки Галя Димитрова да си почива, за да покаже, че за Него не е трудно да реши проблема.

Ще изчака хората да се потревожат още малко и обстановката в страната да се нажежи, и ще се яви като спасител.

Както винаги...

И ще ни излъже, както винаги...

преди 53 минути, M.Николов написа:

Понеже скоро обсъждахме някъде с Мойра бг. журналистите, ето една интересна статия за корупцията и ролята на журналистите в разкриването ѝ.

https://news.bg/comments/koy-shte-gi-nakazhe.html

Статията е много добра.

Предназначението на медиите е да изнасят истината, но за жалост повечето от тях са зависими.

Човек трябва да знае какво къде да чете и на какво да вярва, за да може да се ориентира накъде и как вървят нещата в страната ни, което не е лесно и за тези, които ежедневно изчитат купища статии от най-различни източници.

Във всяка една медия има и смели журналисти, които изнасят фактите такива, каквито са.

Има и прекрасни разследващи журналисти, благодарение на които бяха изнесени факти, които едва не катурнаха правителството.

Неслучайно удариха Биволъ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Мойра написа:

Умишлено омаловажава проблема с изтеклата информация,

а какъв е проблема, освен в главата ти, аз реален такъв не виждам

знам че си обичаш виртуалния живот, там те харесват повече

на мен ЕГН и всички други данни от ЛК са в сайта на общината, изтипосани пред всеки лумпен и все още гости не са ми дошли

всеки казва че в нета са изтекли данни - но никой не знае в нета къде се намират - за мен това е измама

много страни по света (особенно по бедните) се управляват с скандали - това е политика

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Без умствен капацитет написа:

а в сайта на общината, изтипосани пред всеки лумпен и все още гости не са ми дошли

Гарван овчево око не кълве, нали такава беше поговорката. Герпавите шорош(джордж)пии се тачат, не се нападат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цитат
Източването на данни било с цел да ”клати” правителството...А какво ли е африканската чума по свинете? Слабия туристически сезон?

Задръстванията към Гърция? Ремонтите на ремонтите? Членът на СЕМ ? Битката срещу машините за гласуване? Голямо клатене пада ! Колегите ви от БКП на това му викаха - "Враг с партиен билет" ! Търсете ! И да не забравите, Вожда е невинен, а всички други - може.

Пиар експертът Арман Бабикян, Фейсбук

изт.

...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, Мойра написа:

...

Не знам да се смея ли, да плача ли. Всъщност знам какво, а също че и да се смея, или плача -  не помага.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, sliderum написа:

Не знам да се смея ли, да плача ли. Всъщност знам какво, а също че и да се смея, или плача -  не помага.

Всички знаем какво ще помогне, но мързелът и слабата воля ни пречат да действаме.

Хак да ни е това, за което сме си виновни най-вече ние, народът български.

Депутати предлагат и селата с 200 души население да си избират кмет

Вместо да предлагат каквото им хрумне и да имитират полезна дейност, защо не вземат да се саморазпуснат, щом толкова много мислят за доброто на народа?

Ама не им стиска.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Мойра написа:

Всички знаем какво ще помогне, но мързелът и слабата воля ни пречат да действаме.

Хак да ни е това, за което сме си виновни най-вече ние, народът български.

Вместо да предлагат каквото им хрумне и да имитират полезна дейност, защо не вземат да се саморазпуснат, щом толкова много мислят за доброто на народа?

Ама не им стиска.

Що ли предусещам само гербави кметове с ромски гласове. Дори няма да има нужда да фалшифицират резултатите, доброто старо  купуване на гласове ще е в пълна асила...Освен това, доста села се обезселиха...Нали, ако се наложи, трябва да има къде да запишат мъртвите души и "туристическият" вот, за ДПС-ГРОП, който отдавна трябваше да е не само забранен, ами и да се спазва забраната.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Официално: НАП обявиха какви данни са изтекли

Цитат
НАП официално обяви на сайта си каква точно информация е изтекла. Агенцията съобщава, че данните са за около 5,1 млн. български граждани. Около 4 млн. от тях са на живи хора, останалите са на починали лица.

Ето какво още обяви НАП:

На 15.07. 2019 г. беше установено, че е осъществен неоторизиран достъп до около 3% от информацията, съдържаща се в базите данни на НАП.

Незаконно разпространените файловете съдържат:

Имена, ЕГН и адреси на български граждани;
Телефони, имейл адреси и друга информация за контакт;

Данъчно-осигурителна информация като например:

Данни от годишни данъчни декларации на физически лица;
Данни от справките за изплатени доходи на  физически лица;
Данни от осигурителни декларации;
Данни за здравно осигурителен статус (важно! Става дума за осигурителни вноски,  а не за медицински статус или информация за лечение на гражданите);
Данни за издадените актове за административни нарушения;
Данни за извършените плащания на данъци и осигурителни задължения през Български пощи АД;
Данни за поискан и възстановен ДДС, платен в чужбина;
Данни от международния обмен на данъчна информация за български местни лица;
Служебни данни, получени от други институции в НАП, като Агенция Митници, Агенция по заетостта, Агенция за социално подпомагане, НЗОК, и др.;

Как да разбера дали моите данни са изтекли?

Очаквайте в близките дни приложение, чрез което да направите справка за това дали личните Ви данни са изтекли. Планирано е справките в приложението да бъдат достъпни след въвеждане на ЕГН и  еднократен код от съображения за сигурност. 

Приемете отново извиненията ни за създадената ситуация.

:offtopic_s:

Бял хакер търси работа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, sliderum написа:

Гарван овчево око не кълве, нали такава беше поговорката. Герпавите шорош(джордж)пии се тачат, не се нападат

покажи ми данните в нета(поне част от тях) да сравня верни ли са, май незнаеш къде са, защото такива няма

преди 1 час, Мойра написа:

а има ли ги изобщо неофициално  - или както казах са ти само в главата

:giggle1: като гледам много ценна и-я

Цитат

Данни за издадените актове за административни нарушения;
Данни за извършените плащания на данъци и осигурителни задължения през Български пощи АД;
Данни за поискан и възстановен ДДС, платен в чужбина;
Данни от международния обмен на данъчна информация за български местни лица;

преди 3 часа, Мойра написа:

Вместо да предлагат каквото им хрумне и да имитират полезна дейност, защо не вземат да се саморазпуснат

да тук си права :) провери ли си инфото та това идва от БСП

Цитат

„Колкото повече хора избират своите управници, толкова по-добре, нашите предложения са били за 150 – 200 човека”, каза Георги Свиленски.

а и щом искаш да ти вдигнат данъците, да плащаш заплата на кмета, заместника и др си е твоя работа - това да го разбирам ли чче данъците са ти малки - или просто пак ЕГН-то ти се обажда

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще почна и аз да пускам като отговор на овчите задявки по някое мр3  да свири. Цели камари със статии, в не малко от които има и данните които иска да й се показват. Ей сега сичко ще ти копирам и цицирам, тук във форума, щото тебе те мързи до ГРОП. Пардон ГЕРП...абе като и там да се пишеше инициализацията на организираната престъпна група.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, sliderum написа:

Ще почна и аз да пускам като отговор на овчите задявки по някое мр3  да свири. Цели камари със статии, в не малко от които има и данните които иска да й се показват. Ей сега сичко ще ти копирам и цицирам, тук във форума, щото тебе те мързи до ГРОП. Пардон ГЕРП...абе като и там да се пишеше инициализацията на организираната престъпна група.

мр3  е звук - аз до колкото знам става дума за текстови файлове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Без умствен капацитет написа:

мр3  е звук - аз до колкото знам става дума за текстови файлове

За това го ползуваме обикновено ние любителите, иначе принципно може да се записват всякакви данни, макар че не е препоръчително заради загубата на данни, в някои случаи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...