Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

barbuncela

В тази тема, всеки пост който не е по темата ще се счита за спам и ще бъде трит!

Цитат

2.7 Всякаква форма на spam (нежелани съобщения) е забранена, било то чрез постове или лични съобщения. Това включва всякакви реклами, верижни писма и др. съобщения, изключващи тема за помощ или обсъждане, или лична кореспонденция. Избутването на тема от автора й (bumping) не е разрешено с изключение на един пост в рамките на 48 часа. Този вид спам се определя като пост след последният ви пост, който не е уместен и не носи никаква нова (коригирана, допълнена) информация по темата.

Съобщение от barbuncela

Каква форма на управление предпочитате  

62 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      43
    • Парламентарна република
      19

Препоръчан отговор

Кое ? Изявления без въпроси на журналистите ?

Ми навсякъде. Къв е проблема ? :)

Далеч по зле е в едни "симулативни" демокрации, където акредитации и въпроси на журналисти са строго филтрирани и предварително нагласени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Мойра написа:

Дали в някоя страна от ЕС някой премиер си позволява такова нещо?

защо се обиждаш - нали си за Путин , от него се копира това действие - браво на теб вече си против червените :angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Борисов: Световните кредитни агенции говорят за стабилност у нас, нищо общо с глупостите за дългове!

:getout:Нек' си фантазира!

Не останаха българи, които да му вярват, правят се че му вярват само тези, които имат материална изгода.

Борисов: Идиотщини са, че задлъжняваме за младите поколения

ВЕрвайте, българи!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Мойра написа:

Нек' си фантазира!

Toз човек, къде че на халюциногени братче. На мен пък ми писна да му чета идиотщините, ще му се невиди и простака долен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 24.08.2019 г. в 19:02, gagodrago написа:

Мирча, аз вярвам само на тази рейтингова агенция:

Moody's

https://www.24chasa.bg/novini/article/7632038

Нали ти е любима агенция :)  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 59 минути, insec написа:

Toз човек, къде че на халюциногени братче. На мен пък ми писна да му чета идиотщините, ще му се невиди и простака долен.

И на мен ми писна, но ми се иска повече българи да разберат що за хора ни управляват, затова пиша в темата.

Борисов: На 5 септември подписваме договор за газопровод от Турция през България за Сърбия

Страхува се човекът, много се страхува за бъдещето си, затова лъже и се хвали на поразия.

Вижте и това

Италианци: “Доставяме боклук на ТЕЦ – Бобов Дол”. Топлофикациите на Ковачки: “Горим отпадъци законно. Екологично е”

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, Мойра написа:

И на мен ми писна, но ми се иска повече българи да разберат що за хора ни управляват, затова пиша в темата.

Борисов: На 5 септември подписваме договор за газопровод от Турция през България за Сърбия

Страхува се човекът, много се страхува за бъдещето си, затова лъже и се хвали на поразия.

Вижте и това

Италианци: “Доставяме боклук на ТЕЦ – Бобов Дол”. Топлофикациите на Ковачки: “Горим отпадъци законно. Екологично е”

преди 7 часа, Мойра написа:

:getout:Нек' си фантазира!

явно и той като теб, вече го удря ЕГН-то

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 53 минути, Мойра написа:

А мен ми е смешно, но и тъжно , как всяка една добра новина, и то от стратегическо значение по въпроса за газовата диверсификация, което чакаме от десетилетия, как такива като теб с  толкова злоба плюете та се късате.

Или кое е лошото в повишаване с 10 % на доходите ?

Какво е лошото Муудис , Фитч и др институции да подобряват рейтингите на България ??

Хайде остави че физически в момента премиер е ББ. Но който и да е, ако има постигнати подобни макар и минимални успехи, трябва да си изключително тъп трол за да плюеш.

На принципа .. " то хубу ама зелето ви е кисело... "

За АЕЦ съм песимист и съм си казвал мнението че в случая ББ лавира като хитро не уточнява дали и какви държавни гаранции ще има по проекта за да се осъществи. Без такива е невъзможно.

Участниците в конкурса са повечето смешни и несериозни. И пак ще опрем до руско участие, което е непреодолим фактор. Дори друга компания да спечели, без руснаците не може . По тези детайли премиера удобно мълчи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кока-Кола ХБК обединява под един покрив всичките си дружества в България
В новия офис ще работят над 1000 професионалисти

За първи път откакто оперира в България, Кока-Кола ХБК ще приюти всички свои организации под един покрив - с над 1000 служители, които ще работят заедно в модерно и дигитализирано пространство. Това обявиха от компанията.

Освен възможностите за работа и развитие в производството и дистрибуцията, в България също така се помещават споделените центрове за услуги на Кока-Кола ХБК в сферата на финансите, човешките ресурси и ИТ услугите, които работят за всички 28 държави в Групата.

Сградата, в която вече се помещават Кока-Кола Хеленик Ботълинг Къмпани България и Споделеният център за услуги на Кока-Кола ХБК, ще приюти още Кока-Кола Хеленик Груп Ай Ти Сървисис и Груповите функции на компанията у нас.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

А мен ми е смешно, но и тъжно , как всяка една добра новина, и то от стратегическо значение по въпроса за газовата диверсификация, което чакаме от десетилетия, как такива като теб с  толкова злоба плюете та се късате.

Или кое е лошото в повишаване с 10 % на доходите ?

Какво е лошото Муудис , Фитч и др институции да подобряват рейтингите на България ??

Хайде остави че физически в момента премиер е ББ. Но който и да е, ако има постигнати подобни макар и минимални успехи, трябва да си изключително тъп трол за да плюеш.

На принципа .. " то хубу ама зелето ви е кисело... "

За АЕЦ съм песимист и съм си казвал мнението че в случая ББ лавира като хитро не уточнява дали и какви държавни гаранции ще има по проекта за да се осъществи. Без такива е невъзможно.

Участниците в конкурса са повечето смешни и несериозни. И пак ще опрем до руско участие, което е непреодолим фактор. Дори друга компания да спечели, без руснаците не може . По тези детайли премиера удобно мълчи.

Ами аз не виждам никакъв проблем в това, да си купуваш руски газ от Турция.:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето какво прави за страната си един истински държавник, а не като наш Боко.

Ердоган: Турция може да се откаже от US-въоръжение, но няма да напуска НАТО

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 51 минути, Мойра написа:

Ами, че той Боко  прави горе-долу същото - не напуска НАТО и малко по малко се отказва от руското въоръжение = на голям държавник? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Барабой написа:

Ами, че той Боко  прави горе-долу същото - не напуска НАТО и малко по малко се отказва от руското въоръжение = на голям държавник? 

Боко прави каквото му наредят от ЕС или САЩ, без да се съобразява с интересите на България, докато Ердоган никога не прави нещо, което е в разрез с интересите на Турция.

Май има разлика?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Мойра написа:

Боко прави каквото му наредят от ЕС или САЩ, без да се съобразява с интересите на България, докато Ердоган никога не прави нещо, което е в разрез с интересите на Турция.

Май има разлика?

Аха, правят едно и също, ама единия е лош вожд защото му били наредили(ти твърдиш така), а другия е добър вожд щото сам си го е решил(ти твърдиш така). В тоя ред на мисли, значи ли че Боко, ако съвсем сам реши да обяви война на Сърбия да си върнем западните покрайнини, това ще го направи истински държавни и ти ще го подкрепиш и ще вземеш участие във войната?   

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Мойра написа:

без да се съобразява с интересите на България,

При теб проблема е че си приела за аксиома че интересите на България са противоположни на тези  ЕС и НАТО.

За радост, повечето българи не мислим като теб.  :) 

Вече споменах в съседната тема че именно проЕС и про-натовската насока е най изгодното в момента за България.

И такива като теб никога не могат да оборят с аргументи този факт, нито да дадат алтернатива .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Борисов прави всичко под диктовка отвън, без да мисли как дадено поръчано действие или бездействие ще се отрази на България и българския народ, което нито един разумен българин не одобрява.

Ердоган поставя интересите на Турция на първо място, което му прави чест.

Вярно, част от гражданите на Турция не одобряват вътрешната му политика, но тази част не е толкова голяма, а и това го има във всички държави по света.

България затъва с всеки изминал ден, докато Турция се стабилизира все повече.

П.П. Спирам дотук, приятна вечер!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Мойра написа:

Борисов прави всичко под диктовка отвън, без да мисли как дадено поръчано действие или бездействие ще се отрази на България и българския народ, което нито един разумен българин не одобрява.

Много си далеч от понятието "разумен българин" .

Разбира се , нищо не ти пречи да жонглираш с каквито си искаш абсурдни твърдения :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Мойра написа:

Вярно, част от гражданите на Турция не одобряват вътрешната му политика, но тази част не е толкова голяма, а и това го има във всички държави по света.

България затъва с всеки изминал ден, докато Турция се стабилизира все повече.

П.П. Спирам дотук, приятна вечер!

Трябвало е да спреш преди последното изречение, че от него съвсем замириса на умряла риба. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, Мойра написа:

а новина ли е изречение в което има думата може = като че ли пак си вихриш въображението

преди 15 часа, Мойра написа:

Май има разлика?

а може и магистралите да са ти работното място - нали може, а така ли е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, Мойра написа:

В голяма заблуда си - Ердоган е един самозабравил се диктатор, а мафията в Турция е по- страшна и от българската. На турците масово им е писнало от него, ала без външно влияние не могат да го разкарат от властта т.е. същата история, като при нас. За стаблизиране не може да се говори при положение, че имаше опит за военен преврат срещу него, от който пък се опита да се възползва, за да върне смъртното наказание - пък отделно и проислямската му политика. Турция единствено е само по- добре икономически от България и причините за това са малко по- назад в миналото, инак във всички други отношения да не са по- зле от нас, но са също толкова не добре. Сещай се, че познавам не един или двама турци, които категорично предпочитат да живеят в България, макар и в по- сиромашки условия спрямо каквито биха имали в Турция.

п.п. просто по медиите повече се акцентира на големите сили, съответно Путин, Тръмп, Меркел etc., но Ердоган си евал майката от всякъде и хич не бих се изненадал, ако го бастисат по бързата процедура: и отсам, и отатък.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

положението в любимата и Русия е подобно, мноро руснаци налазиха Бургас, предполагам и Варна

много сънародници на Путин, предпочитат вече да си закупят жилище в България и да почнат бизнес тук и да почнат от нулата, отколкото в Русия

говоря за вече които са за постоянно тук живущи - и след това виждате на изборите колко много руснаци в Бургас са против БСП (защото те вече са постоянно живеещи тук и имат право да гласуват)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз да питам нещо ... как стои въпроса с терасите във Валенсия ? Питам за един приЯтел ...🙃

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и още една промяна на ГЕРБ, която спря прието от БСП ограбване на народа, отменени са тъпотии, които струваха 150 лв на обикновения човек - открих е случайно докато одеве препрочитах закона ЗУТ

Цитат

Чл. 151. (1) (Изм. - ДВ, бр. 65 от 2003 г., предишен текст на чл. 151, изм. - ДВ, бр. 61 от 2007 г., в сила от 27.07.2007 г., изм. - ДВ, бр. 101 от 2015 г.) Не се изисква разрешение за строеж за:

1. текущ ремонт на сгради, постройки, съоръжения и инсталации;

2. текущ ремонт и поддържане на елементите на техническата инфраструктура по чл. 64, ал. 1, с който не се променят трасето и техническите характеристики;

3. оранжерии с площ до 200 кв. м;

4. подпорни стени с височина до 1,2 м над нивото на прилежащия в основата им терен, когато не са елемент на транспортни обекти;

5. изкопи и насипи с дълбочина или височина до 1 м и с площ до 30 кв. м;

6. остъкляване на балкони и лоджии;

7. надгробни паметници, надгробни плочи и кръстове с височина до 3 м;

8. теренна консервация на недвижими културни ценности;

9. консервация и реставрация на фасади и на художествени елементи и стенописи в интериор на архитектурно-строителни и художествени културни ценности и консервация на археологически недвижими културни ценности;

10. монтаж на сградни газови инсталации в жилищни и вилни сгради;

11. леки прозирни огради и плътни огради с височина на плътната част до 0,6 м в рамките на поземления имот;

12. градински и паркови елементи с височина до 2,5 м над прилежащия терен;

13. (нова - ДВ, бр. 25 от 2019 г.) изграждане на физическа инфраструктура

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, nikssi написа:

image.png.25d12ef941ec84b713ae81b226e0e19b.png

🙃🙃🤣  Добре де, от какъв зор ?

Сигурно има поверие, че която партия се регистрира първа, ще спечели изборите. :D

Страхът прави хората суеверни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...