Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

58 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      40
    • Парламентарна република
      18

Препоръчан отговор

преди 11 минути, Без умствен капацитет написа:

Ако я карат и занапред така ще спре финансирането на проруските тролчета и във форума ще настане пълна скука.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

то вече спадна единпът, преди година тук за ден подкрепящите БСП за ден изписваха между 3 и 5 страници, сега вероятно в края на годината няма да могат да си платят хост за любимите им сайтчета които са тъюяхната библия

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Мойра написа:

Според мен ще има и още една последица, може би най-страшната за управляващите - обединение на всички партии и формации в държавата, които са против стила на управление на ГЕРБ.

Хм. Дори не искам да мечтая, още повече, че не съм запознат с платформите на всичките. Да не стане така, че да успеят може би временно да се съберат и после да се разединят с крясъци, още преди краят на изборите, вземайки гласове не от герп, а от голямата опозиция, на която да попречат по този начин, щото не могат да поделят кокала помежду си. Пък не изключвам и някои от тях да са тренировъчни бази на партии майки, а.к.а. кухи фирми.

Докато още мога да се редактирам..Честито фашисте!

Купени от герп сигани, натоварени в автобуси, сигурно платени с пари от черните каси на герп, отиват на марш(ся не знам кое е по-правилно, май хитлеристки, е по-правилно от фашистки(?)) в подкрепа на Иван Гешев.

Туй не е заглавието на статията, а мой опит за тълкование на случващото се!

Понеже няма цитат, но има връзка, мисля че може и да не споменавам източник.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и аз като Радев, искам неуспорими факти или се създава усещане че БСП обвинява ГЕРБ като отчаян опит да се спаси от потъване

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Мойра написа:

Валерия Велева: И подкараха три синджира русофили ...

Според мен ще има и още една последица, може би най-страшната за управляващите - обединение на всички партии и формации в държавата, които са против стила на управление на ГЕРБ.

ПартиИ в България няма. Една партия има - тази на безродниците.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://breaking.bg/zakon-i-red/тайни-чатове-на-иванчева-разкриват-заговор-протестът-срещу-гешев-да-прерасне-в-преврат/?fbclid=IwAR0P1-NVrbAPToBzedlaAkMK5QczWwWQ8K_hv2oQT9scHKQ0oSSqIC2Nkak

т.нар Чикагото и сие са компрометирани образи отдавна, но е интересно ако наистина са водени такива разговори.

Освен чатове, с аудио и видео ще ми е интересно да видим какво точно :) 

Цитат

Не ти харесва че за пръв път службите се опълчват на външно подмолно влияние в делата на държавата ли ?

Странна позиция .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето кой се опитва да бута властта. Затова Гешев главен прокурор и цялата тази сган в пандиза.

https://dariknews.bg/novini/bylgariia/tajni-chatove-na-ivancheva-razkrivat-zagovor-protestyt-sreshtu-geshev-da-prerasne-v-prevrat-2186712

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тайни чатове на Иванчева разкриват заговор

Цитат

Запис разкрива, че протестът срещу Гешев трябвало да прерасне в преврат - От записите става ясно, че Иванчева организира протести.

Какво се чува във видеото:

- На протеста на 12-ти за Бойко Атанасов ли да викаме?
- Против Гешев. Трябва да свалим Гешев, пък кой ще сложим, където се казва - няма значение. Е, има значение естествено.
- Бойко Атанасов пое ли ангажимент да ви махне поне обвиненията?
- Нашите ли? Аз не съм се пазарила, аз не правя сделки. Аз съм малко тъпо парче, разбираш ли? Малко съм идеалист, малко съм ку-ку.
- Смисъл падане на Гешев, на кабинета?
- Да, да. Гешев най-вече, на прокуратурата и Гешев. И следователно, те хората, които ще са там, ще искат и правителството да си ходи. Да бутаме мафията и така нататък.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, sliderum написа:

Хм. Дори не искам да мечтая, още повече, че не съм запознат с платформите на всичките. Да не стане така, че да успеят може би временно да се съберат и после да се разединят с крясъци, още преди краят на изборите, вземайки гласове не от герп, а от голямата опозиция, на която да попречат по този начин, щото не могат да поделят кокала помежду си. Пък не изключвам и някои от тях да са тренировъчни бази на партии майки, а.к.а. кухи фирми.

Докато още мога да се редактирам..Честито фашисте!

Купени от герп сигани, натоварени в автобуси, сигурно платени с пари от черните каси на герп, отиват на марш(ся не знам кое е по-правилно, май хитлеристки, е по-правилно от фашистки(?)) в подкрепа на Иван Гешев.

Туй не е заглавието на статията, а мой опит за тълкование на случващото се!

Понеже няма цитат, но има връзка, мисля че може и да не споменавам източник.

Нещата около тези протести са твърде замъглени умишлено и ще се въздържа от коментар, докато не разбера точно как стоят нещата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм добър в обработката на гифчета или видеота,та ако може някой по в час да съдейства за едно ФЪН гифче където на кучето с яката да сложи логото ГЕРБ а на другите кучета другите  топ 3 Партии ,благодаря.

188969_763612c8_b87ac1cb28a7d31bb61049a8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://epicenter.bg/article/SASht-s-ofitsialno-izyavlenie-za-shpionskata-afera-u-nas-/192420/2/0

Цитат

САЩ пуснаха официално изявление по случая с шпионската афера. В него става ясно, че Щатите подкрепят България в това да защити суверенитета си от злонамерено влияние.
Цялото изявление, поместено на страницата на посолството на САЩ у нас във Фейсбук:
Запознати сме с разследването на българските правоприлагащи органи по предполагаем случай на шпионаж.
САЩ изцяло подкрепят усилията на България да защити суверенитета си от злонамерено влияние. 

Редактирано от nikssi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, nikssi написа:

е и, и нашето външно м-во пуска подобни при нещо с друга страна - това са стандартни съобщения, на бас че Тръмп незнае

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, Без умствен капацитет написа:

е и, и нашето външно м-во пуска подобни при нещо с друга страна - това са стандартни съобщения, на бас че Тръмп незнае

Кой говори за Тръмп бре мозък? 

Ще стане много интересно ако това е вярно https://frognews.bg/novini/kragat-kochina-zabarka-kasha-800-mln-moskva-nasadi-borisov-ochakvaite-puliu-lob.html

Вместо да се хвърляш на амбразурата е по-добре да наблюдаваш сагата. Ако има твърди доказателства - ОК ако няма обаче...става мазало.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, nikssi написа:

Ма ,моля Ви се ... баси ....

Image_7648126_128.jpg

Умни и красиви !!! Смех , смех 

Скандирания "Гешев е закон и ред" огласят Ларгото

Ее може ли толкова политкоректна снимка да сложиш в цитата. Само с представители на тия гадни светлокожи българи. А онези с хубавите мургави братя роми, особено някои от тях, от разхождащите се, маршируващите в подкрепа на Гешев, които са с характерни радикално ислямски брадички:

69776948_426049704687937_208382447166737

Снимката е от zapetnik.com

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, sliderum написа:

Ее може ли толкова политкоректна снимка да сложиш в цитата.

Ти само им виж мутрите. Все едно гледам нечия банда от ония мутренски  времена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, nikssi написа:

Ма ,моля Ви се ... баси ....

Image_7648126_128.jpg

Умни и красиви !!! Смех , смех 

Скандирания "Гешев е закон и ред" огласят Ларгото

А на бас,че половината не знаят кой е Гешев,а другата половина не знаят какво пише на плакатите....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, andreygg написа:

Ето кой се опитва да бута властта. Затова Гешев главен прокурор и цялата тази сган в пандиза.

https://dariknews.bg/novini/bylgariia/tajni-chatove-na-ivancheva-razkrivat-zagovor-protestyt-sreshtu-geshev-da-prerasne-v-prevrat-2186712

Иванчева прокурор, а Гешев барабар с цялата власт в пандиза - ай ще ви се невидят и измекярите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, nikssi написа:

Ти само им виж мутрите. Все едно гледам нечия банда от ония мутренски  времена.

Имаше статия  с подобно име, или коментар. "Мутри и цигани за Гешев", или нещо подобно. Демек фашиста и въобще герп, са подкрепяни основно от прослойки с повишен процент на престъпният контингент в състава си(виж само иронията, престъпниците подкрепят назначението на гл. прокурор) в това число и от паразитите, т.е. ненужната, но съществуваща част от бюрократичният апарат и други зависими, примерно ултрасите от футболни и други спортни фенове, най-често наемани да бъдат част от протести в подкрепа на спорни личности и агент- провокатори, внедрявани в протестите против такива назначения, за да нажежават обстановката и да има повод милициите на тиквата да бият хората...и от обръчите от фирми на олигарси и други личности с незнаен произход на първият милион, започвайки от притежателите им и за съжаление обикновените работници в тях, които едва ли го правят от желание, а защото все пак хлябът им зависи от това, а са единствените хора от изброените, които припечелват с честен и най-вече с полезен труд.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Маркет ЛИНКС": За 57% от българите процедурата за избор на Главен прокурор е опорочена

Управляващите отидоха твърде далеч.

Предлагането и налагането на един кандидат за този важен пост не само опорочава процедурата, но и е гавра с българския народ, отвратителна и долна гавра.

Докараните на протеста срещу Гешев цигани и нацепени батки в снимки

Платено им е от мафиоти, подкрепящи управляващата партия.

А пък този го тресе параноята, както обикновено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Любопитна статия . Има логика ще видим как ще се развият нещата.

https://frognews.bg/glasat-na-jabata/glasat/mafiotski-interesi-zashtitava-aktsiia-rusofili-parzaliaiki-rusiia-sasht.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, by_chechi написа:

Нашите "мили" политици това дали са способни да го проумеят . Някои от тук пишещите - също  :

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, by_chechi написа:

Не само нашите но и руските политици не могат да го проумеят. Голямото болшинство българи нямат нищо против руснаците. Имаме против господарското държане на някои от тях . Когато го уважаваш българинът те уважава. Държиш ли се пренебрежително надменно и без да се съобразяваш с него българинът е склонен да ти тегли една българска. И това няма нищо общо с това че си руснак а с това какъв човек си всъщност. И тогава когато подобни индивиди си получат заслуженото те оревават света също както го правят и нашите цигани че били дискриминирани защото са руснаци . Не братя получавате просто адекватно отношение спрямо държанието си. Не знам защо се опитват да слагат знак за равенство между отношението спрямо руската политика и руснаците. Тези две неща нямат нищо общо. Умния човек не слага знак на равенство и не обобщава. Както каза в началото водещия във всеки народ има всякакви хора и е нормално да получават различно отношение спрямо това какво са те самите а не на коя страна са граждани.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...