Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

58 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      40
    • Парламентарна република
      18

Препоръчан отговор

преди 40 минути, lsmurf написа:

Имаме против господарското държане на някои от тях . Когато го уважаваш българинът те уважава. Държиш ли се пренебрежително надменно и без да се съобразяваш

Сега би било коректно да сравниш с ЕС и САЩ !........Започвайки с историята може би , ако ти достига интелигентност разбира се  ..... :nono:

Наемаш ли се или ........аааа , то така пропаганда не става ! :lol6:

Дали ти е ясно , че уважението е двупосочно.........и не само ?

Грабежът на първо място ! :angry:

На най-първо място ти завлякоха населението в най-трудоспособна и детеродна възраст !

И всякакъв друг ресурс   грабят по абсолютно същия начин - едно дават (да имаш с какво да се заблуждаваш) , десет ти ограбват....ама някак си не се вижда ! :angry:

Да питам ли (СССР/Русия) какво ти е взела/дала ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, by_chechi написа:

Сега би било коректно да сравниш с ЕС и САЩ !........Започвайки с родовите корени може би ? :nono:

Наемаш ли се или ........аааа , то така не става ! :lol6:

Дали ти е ясно , че уважението е двупосочно.........и не само ?:angry:

Това което го казах важи с абсолютно пълна сила не само за руснаци а за всякакви други народи ако не си разбрал . ЕС и САЩ не правят изключение . И там има всякакви хора и политиците както във всяка страна всъщност са най лошата извадка. Така че и за тях разделям отношение към политиците и отношение към гражданите на съответните страни. Ти би ли желал да те слагат под един знаменател с българските политици - аз не. Както виждам доверието на българите спрямо политици и институции повечето българи мислят като мен. Не знам какви родови корени те гонят теб. Изобщо не ми пука дали някой бил генетично по близо до мен. Важното е да е осъзнал факта че е човек като мене и да се държи подобаващо. Разделянето на хората на семейсва , партии , националности , блокове , раси  и т.н винаги е довеждало до отрицателни последствия. Който може да анализира историята на човечеството няма начин да не го забележи. Дали ми е ясно че уважението е двупосочно?  Пределно за разлика от на теб.  Човек имаш някаква мания за величие която не знам откъде идва но не ти носи позитиви - вярвай ми .

преди 42 минути, by_chechi написа:

На най-първо място ти завлякоха населението в най-трудоспособна и детеродна възраст !

И всякакъв друг ресурс   грабят по абсолютно същия начин - едно дават (да имаш с какво да се заблуждаваш) , десет ти ограбват....ама някак си не се вижда ! :angry:

Да питам ли (СССР/Русия) какво ти е взела/дала ? 

Не са ни завлекли населението а някои които ти харесваш го прогониха ако схващаш разликата. С робовладелското си мислене че ще им дават заплати колкото да могат да осигурят възпроизводсвото им . А хората не искат само да се възпроизвеждат - те искат да живеят нормален живот да са финансово независими без да се налага да целуват нечий червен задник.  Та във връзка с това именно Русия ни отне хората защото тя провеждаше политиката на изземване на всичко повече от необходимия жизнен минимум. Също толерирането на простотията доведе до тези последици.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

<video>https://novini.bg/statics/uploads/video/2014-15/00006769.mp4 </video>

ПС, как се прикача такова видео. Сигурно го има качено някъде и на места, които са по-подходящи за споделяне, ама не ми се търси. Лееко бие в миналото, да покаже, че минпредседателят не се е сдухал нещо от сега и затова да допуска заповядва извършването на разни  случки престъпления, ами тази му методология си има корени и в миналото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, nikssi написа:

Кой говори за Тръмп бре мозък? 

Ще стане много интересно ако това е вярно https://frognews.bg/novini/kragat-kochina-zabarka-kasha-800-mln-moskva-nasadi-borisov-ochakvaite-puliu-lob.html

Вместо да се хвърляш на aмбразурата е по-добре да наблюдаваш сагата. Ако има твърди доказателства - ОК ако няма обаче...става мазало.

фактите са други и като че ли ти си на амбразурата и накои други те стимулират да си там :yanim:

преди 15 часа, sliderum написа:

Ее може ли толкова политкоректна снимка да сложиш в цитата. Само с представители на тия гадни светлокожи българи. А онези с хубавите мургави братя роми, особено някои от тях, от разхождащите се, маршируващите в подкрепа на Гешев,

тоз оппък ослепя тотално за факти и вицдам кой ти хвърля пясък в очите - явно ти харесваа да ти подливат вода :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, lsmurf написа:

Не знам защо се опитват да слагат знак за равенство между отношението спрямо руската политика и руснаците. Тези две неща нямат нищо общо. Умния човек не слага знак на равенство и не обобщава. Както каза в началото водещия във всеки народ има всякакви хора и е нормално да получават различно отношение спрямо това какво са те самите а не на коя страна са граждани.

Така е. Но дори в медийното пространство са наложени тези стереотипи.

- Да си русофил значи трябва да си задължително путинист  /и обратното/ .  Все едно да харесваш гемранска литература, да говориш и познаваш гемранския народ, трябва задължително да си нацист-хитлерист /и обратното/

- Да си русофил, трябва да си червен социалист. Защото всеки социалист е ЗА Русия /бъркайки Русия, РФ, и СССР /

Последното е много странно и съм го казвал . Социалист да е фен на една от най дивите капиталистически страни в момента с явно изразен диктаторски режим и социално неравенство !

Парадокс, но факт :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, Мойра написа:

Нещата около тези протести са твърде замъглени умишлено и ще се въздържа от коментар, докато не разбера точно как стоят нещата.

тази е толкиоова добра че не осъзнава защо светъ е наказал толкова жестоко (всъщност знае и това е най жестокото и наказание) и продължава да е наказва живота и затова завижда не тези които не са наказани от живота - как е наказанието, лошо ти е нали, нали знаеш защо те наказва

преди 3 часа, sliderum написа:

<video>https://novini.bg/statics/uploads/video/2014-15/00006769.mp4 </video>

ПС, как се прикача такова видео. Сигурно го има качено някъде и на места, които са по-подходящи за споделяне, ама не ми се търси. Лееко бие в миналото, да покаже, че минпредседателят не се е сдухал нещо от сега и затова да допуска заповядва извършването на разни  случки престъпления, ами тази му методология си има корени и в миналото.

как е пясъка, боцка ли ти очичките :whist:

преди 3 часа, Мойра написа:

злобееш а, гледам че си се записала и чакаш на хранилката за изборите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, miro20 написа:

Така е. Но дори в медийното пространство са наложени тези стереотипи.

- Да си русофил значи трябва да си задължително путинист  /и обратното/ .  Все едно да харесваш гемранска литература, да говориш и познаваш гемранския народ, трябва задължително да си нацист-хитлерист /и обратното/

- Да си русофил, трябва да си червен социалист. Защото всеки социалист е ЗА Русия /бъркайки Русия, РФ, и СССР /

Последното е много странно и съм го казвал . Социалист да е фен на една от най дивите капиталистически страни в момента с явно изразен диктаторски режим и социално неравенство !

Парадокс, но факт :) 

Хубаво си се нарисувал...само трябва да смениш няколко думи...

На мен пък ми е странно,защо приемате за русофили всички който критикуват издънките на ..да речем Сащ,правителството..ЕС...!?Те да не би да са перфектни?

По същата логика трябва да сте тотални русофоби,щото едно лошо няма от и на "запад"...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правителството ще се опита да прекрати договора с американската „Марица Изток 3“

Поредната предизборна хитринка за печелене на гласове.

Ще дават вид, че правят всичко възможно за прекратяването на договора, а като минат изборите, с "прискърбие" ще обявят, че е имало сериозни пречки, които са направили прекратяването невъзможно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Мойра написа:

от злоба вече не мислиш, кой сключи неизгодния договор, а и сега заради тези марици имаме доста големи глоби и най вероятно американците ще се оттеглят сами, защото трябват инвестиции за да работят

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, NIKISHARK написа:

На мен пък ми е странно,защо приемате за русофили всички който критикуват издънките на ..да речем Сащ,правителството..ЕС...!?Те да не би да са перфектни?

Да беше подкрепил измишльотината си с нещо като цитати , факти ?  Колко пъти да повтарям че нямам нищо против всякакви критики нито за български политици, нито за САЩ. Нито съм наричал русофил който критикува такива.

преди 41 минути, NIKISHARK написа:

Хубаво си се нарисувал...само трябва да смениш няколко думи...

Аз съм русофил но не съм путинист. И преди всичко това - българин. Кратко и ясно :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Мойра написа:

Докараните на протеста срещу Гешев цигани и нацепени батки в снимки

Платено им е от мафиоти, подкрепящи управляващата партия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 52 минути, miro20 написа:

Аз съм русофил .....

Такъв ще станеш само,когато се развее знамето на САЩ над Кремъл.......

преди 54 минути, miro20 написа:

. И преди всичко това - българин. Кратко и ясно :) 

Всички в този форум май сме такива... и ми е странно.. що си затваряш очите пред очевидните факти и "дребни"детайли от ежедневието ...

p.s. Всъщност..вместо този аватар със забрадката..бих ти препоръчал този,с чаршафа...по ще ти отива...

1972.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, NIKISHARK написа:

Такъв ще станеш само,когато се развее знамето на САЩ над Кремъл.......

и обратният вариант ще го принуди да се преадаптира ;) За някои, това е лесно като хамелеон, който си сменя цвета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Без умствен капацитет написа:

фактите са други и като че ли ти си на амбразурата и накои други те стимулират да си там :yanim:

Кои факти бе мозък? Чети - дал съм връзка към фейсбук страницата им. Кой да ме стимулира безмозък с нулев капацитет?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Мойра написа:

Докараните на протеста срещу Гешев цигани и нацепени батки в снимки

Платено им е от мафиоти, подкрепящи управляващата партия.

Естествено! То тия изобщо знаят ли кой е Иван Гешев?

ge6664-1024x574.jpg

ge6666.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, NIKISHARK написа:

и ми е странно.. що си затваряш очите

За втори път все са ти странни някакви си твои измишльотини.

Какво трябва да коментирам ? Че всяка тема осирате "Миро такъв Миро онакъв" ? Щото по темите и с аргументи не можете да го оборите :) 

Всъщност, ти май тука само за това влизаш ? Да осереш темата и да се заядеш  с някакви измишльотини "за Миро" :)  Нещо не виждам да си казал мнение.

То и нямаш такова де.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Батки и роми нахлуха на протеста на БОЕЦ, викат и провокират /снимки

Естествено! Герб по друг начин не може да спечели нищо!

Пак същите мутри събирани кой знае от къде!

Редактирано от barbuncela (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, barbuncela написа:

Батки и роми нахлуха на протеста на БОЕЦ, викат и провокират /снимки

Естествено! Герб по друг начин не може да спечели нищо!

Пак същите мутри събирани кой знае от къде!

Не знам що наричат престъпниците на Боко Тиквата просто батки(това е прякор,  конкретно на бургаските цепеняци). Тези от контрапротеста, са си криминалета, заслужили не по-малко 5 години в затвора с нееднократни престъпления, дори и при бързо производство, т.е. рецидивисти са.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, sliderum написа:

Не знам що наричат престъпниците на Боко Тиквата просто батки(това е прякор,  конкретно на бургаските цепеняци). Тези от контрапротеста, са си криминалета, заслужили не по-малко 5 години в затвора с нееднократни престъпления, дори и при бързо производство, т.е. рецидивисти са.

Може би нарочно са ги подбрали такива за сплашване на народа?

Виждайки тези батки, немалко хора ще се откажат да протестират.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Мойра написа:

Може би нарочно са ги подбрали такива за сплашване на народа?

То няма кой друг да им се върже на тия номера от цирка! Само престъпнищи, разни момчета от фитнесите дето имат само мускули и т.н.

Тия през 2013 дето пазиха Сидеров да не го линчуват, да не да бяха по-други? Същия буклук!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли криза в икономиката? Правителството - не, бизнесът - да

Правителството на Борисов продължава да се оплита в лъжите си, опитвайки се да прикрие престъпленията си и да остане на власт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не само, че милицията ги пуска, ами от около 20 минути вече, след обаждане от неизвестен ми абонат до един..явно началник на групата престъпници на герп, почнаха провокациите на контра "протестиращите" престъпници, срещу нормалните хора протестиращи против фашиста гешев

П.П. Изглежда вълна от провокации, е имало и по-рано днес.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...