Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

60 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      41
    • Парламентарна република
      19

Препоръчан отговор

преди 14 минути, Мойра написа:

Имам някакви спомени от предишно гостуване, че трябваше да дойде с доста милиарди инвестиции. Това беше уж обещано, според Боко. Аз знам обаче, че арабите когато обещаят, си изпълняват обещанията. Явно предишният път тиквата нещо не е разбрал, загубил се е в превода и се беше изхвърлил напразно.

ПС. Пардон, онова посещение, май беше в Дубай, или в Катар, де да знам, или все пак в ОАЕ? Припомнете ми колеги.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, _Belial_ написа:

Единствената страна, която изнася злато за без пари и внася боклук!!! Цеееееннноооо.

Едно че не е единствена страна, второ мисля яко си се напомпал с атакистки фейкове за "подареното злато"  :)

https://tavex.bg/blog/zlatnite-koncesii-na-bulgaria/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, sliderum написа:

Имам някакви спомени от предишно гостуване, че трябваше да дойде с доста милиарди инвестиции. Това беше уж обещано, според Боко. Аз знам обаче, че арабите когато обещаят, си изпълняват обещанията. Явно предишният път тиквата нещо не е разбрал, загубил се е в превода и се беше изхвърлил напразно.

ПС. Пардон, онова посещение, май беше в Дубай, или в Катар, де да знам, или все пак в ОАЕ? Припомнете ми колеги.

В Дубай беше.

Борисов в Дубай: Емиратските инвеститори са добре дошли у нас (ВИДЕО)

Файда йок.

Борисов не умее да води преговори в полза на България и не бива да харчи пари за посещения зад граница.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тиквун: България е предплатила изтребителите Ф-16, за да направи сделката необратима

Направо да си каже, че целта е била да се сложи на господарите си от ФАЩ и го е направил, защото да не му попречат за което. Не опозицията да не му попречи. Народът, щеше да му попречи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Николай Милчев за Фрог: Границата на бедността е инфарктна електрокардиограма на българското сърце.

Друг народ едва ли би търпял подобна гавра, а нашият, склонил главица пред търбусите всемогъщи, доброволно върви към гроба. :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Мойра написа:

Николай Милчев за Фрог: Границата на бедността е инфарктна електрокардиограма на българското сърце.

Друг народ едва ли би търпял подобна гавра, а нашият, склонил главица пред търбусите всемогъщи, доброволно върви към гроба. :(

Цитат

Ще ви цитирам думите на едно дете от монтанско село – и то под линията на бедността. На въпроса виждало ли е море, то отговори:
– Не, защото морето не работи, затворено е.

Как може изобщо да живеете и да говорите, господа от височините и от облаците, след това „неработещо море“? Как може да не спирате да дрънкате за европейски съюзи и евроатлантически ценности, като морето е излязло в отпуск за бедните?

Да допълня цитатът ...."Как може изобщо да живеете и да говорите, господа от височините и от облаците и техните тролове във форумите ,след това „неработещо море“? Как може да не спирате да дрънкате за европейски съюзи и евроатлантически ценности, като морето е излязло в отпуск за бедните?"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Мойра написа:

Автор Евгений Дайнов

Според който задържането на Полфрийман е международно престъпление...

И ти ли така мислиш ?

преди 8 часа, sliderum написа:

Ще ви цитирам думите на едно дете от монтанско село

Разбира се, трогателен пример. Само че нали знаете заради кого и от кого е доведена държавата ни до тази съсипия ?

Не, не е заради "злата демокрация " и ЕС . А за това преди нея.

преди 8 часа, sliderum написа:

техните тролове във форумите

Излизаме значи от ЕС , НАТО и прекъсваме всички връзки с цивилизования свят, обръщаме се към РФ разбира се, които и до ден днешен ни грабят с монополите си и с които никой не ти пречи да правиш бизнес и днес , и..... всички деца тръгват на море.

Нали ?

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Мойра написа:

Не съм привърженик на Дайнов но съм съгласен с извода който прави.

Цитат

Тъй като ДПС има важна роля в службите за сигурност и в прокуратурата (и в две министерства, но в случая те не ни интересуват), значи и тези структури попадат в кюпа на превратаджиите. А също така знаем, че тези структури са обвързани с Кремъл - прокурорите дори не крият редовните си посещения за „обучение” в Москва.

Близката цел на преврата е очевидно (очевидно за тези, които са чели Аристотел) олигархията да управлява без оглед на резултатите от каквито и да било избори. Както и без оглед на каквито и да било закони. Далечната цел: откъсване на България от съюзите на Западния свят и превръщането ѝ в руски коридор, свързващ Москва с нейните съюзници в Белград и Будапеща. Тоест, отцепване на Балканите от Европа.

Ами близката цел вече са я постигнали . Управляват си без значение на резултати от избори. Затова и съм спрял да ходя да гласувам. Сега ако си постигнат и отцепването от Европа и Западния свят горко на България. Ще я постигне съдбата на заводите които опоскаха до шушка след което нарязаха и продадоха за вторични суровини.

Не разбирам само защо Мойра цитира материал който посочва злокобната роля на Москва в този замисъл. Дали вече е прогледнала ???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оооо пак дългата ръка на Москва. Болните мозъци, все един и същи кошмар сънуват. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, lsmurf написа:

Не разбирам само защо Мойра цитира материал който посочва злокобната роля на Москва в този замисъл.

Защото Мойра не страда от фобии и не е трол като теб и някои други, пишещи само в политическите теми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, _Belial_ написа:

Оооо пак дългата ръка на Москва. Болните мозъци, все един и същи кошмар сънуват. 

Това какво точно сънуват болните мозъци разбира се че ти знаеш много по добре от мен. ;D Мен общо взето малко ме интересува кой какво точно сънува така че няма смисъл да си разказваш сънищата.

преди 28 минути, Мойра написа:

Защото Мойра не страда от фобии и не е трол като теб и някои други, пишещи само в политическите теми.

Това че не страдаш от фобии е твърде добре ,ако е истина разбира се. Това че не си трол е пълна лъжа но ти си имаш право да се защитаваш. Радва ме това че не отрече злокобната роля на Москва а това значи израстване за което заслужаваш поздравление.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, lsmurf написа:

Това какво точно сънуват болните мозъци разбира се че ти знаеш... 

Знам и защо. Помага им да не виждат кошмара, в който живеят. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно как вижда ръката на Москва, но не и тази на Вашингтон. ДПС многократно е доказвала, че е най-пронатовската и проамериканска партия в България.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Мойра написа:

Аз на тия изобщо не им обръщам внимание. Май ще трябва да изключа и известията ... веднъж за малко да прочета какво е написал един боклук. Ай, май че обидих някой ... сега ще ме докладва ... ама като не знаят за кой става въпрос, а ако каже, че се е обидил, ще признае, че е боклук. :lol6:

А иначе и слави направи партия. Ех, ако беше задал поне един щекотлив въпрос, когато двамата мазни дойдоха в шоуто му, щеше да вземе летящ старт. Но не би, четеше си домашното като ученичка,  да не разсърди тлъстите, че ще му изстине шоуто.

Сега какво ... чакаме поредната победа на престъпниците.  Великият политолог дайнов мисли, че онзи вече нямал власт ... ще видим на изборите. Според мен тази групировка ще се разпадне веднага, щом той се оттегли от клана ... не, че е умен, но явно привържениците му такъв го предпочитат - тъп, но упорит.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак да подсетя, има опция за игнориране. За беля, няма в нея възможност, да се скрива цитирано мнение на някой от блокираните. Щях да се радвам, ако въобще не се показва, в темата че блокираните профили са писали мнения, а не както е досега, да има ред в който се споменама че еди кой си който си блокирал е отговорил и само написаното да се крие.

Цитат

Избрали сте да не се показва съдържание от miro20. Опции

Избрали сте да не се показва съдържание от lsmurf. Опции

Ей тези редове, ако можеше въобще да не се показват за нас, които сме блокирали дадени профили. Ще го пусна това и в темата за предложения за промени в Калдата. За част от написаното тук вече е писано и отговорено че няма как да се крият цитатите на блокираните, които присъстват в коментари на други членове на форума, но може би все пак поне част от нещата, които се надявам, са осъществими.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Охо, мен си ме пропуснал.. да ти напомня ;)

И какво точно постигаш с игнора? Не показване на неудобни и неотговарящи на твоите мирогледи мнения.  Явно мислиш, че всичко ти е ясно и нищо ново няма за научаване. 

Само че, всички сме стъпили на грешна основа,  живеем в свят, в който 95% от информационния поток е с цел манипулация,  историята е изкривена, фактите манипулирани. И затваряйки се в твоята си черупка, човек избира да робува на системата.  

Но пък има избор 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Докато се надприказвате кой не бил или бил трол и ще настане утре. Странно как така замразени акаунти ги събудиха точно след 2014 година....

Тъй,че кой трол и кой не аммм то е ясно де.

http://glasove.com/categories/novini/news/sajtyt-na-nap-se-srina

Ало хакерчетата що тъй бре?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, nikssi написа:

Докато се надприказвате кой не бил или бил трол и ще настане утре. Странно как така замразени акаунти ги събудиха точно след 2014 година....

Тъй,че кой трол и кой не аммм то е ясно де.

http://glasove.com/categories/novini/news/sajtyt-na-nap-se-srina

Ало хакерчетата що тъй бре?!

Някакво Deja Vu  от месец август ме налегна. Значи герп пак ще трие нещо, което са пропуснали предният път, а са пропуснали, защото са калинки и не са успели да намерят и затрият всичко уличаващо лично тях, коалиционните им партньори...явни, или тайни такива(дпс), или удобни им  други мутромафиоти, от обръчите от фирми покрай властта. Това са само голи предположения! Нищичко не знам, само предполагам.

ПС, нещо и бюджетът не върви към съвсем успешно изпълнение, с тия извънредни харчове с предплащането на американските летящи кошници и кой знае още какви, (не)предвидени разходи и неизпълнени пожелателни размери на приходите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, sliderum написа:

Някакво Deja Vu 

Цитат

Нов опит за саботаж на излъчването на Българското национално радио е бил направен в началото на октомври, но този път е своевременно предотвратен от ръководството на радиото.

Това потвърди пред журналисти директорът на радиото Светослав Костов

http://epicenter.bg/article/Svetoslav-Kostov--Predotvratihme-nov-opit-za-sabotazh-i-spirane-na-BNR-/195002/2/0

Саботажи в радиото? ! Абе тия що не вземат да затворят тая кочина БНТ-БНР имало било саботаж. А , случайно да е имало телефонно обаждане? 

Ха , ми сеги http://epicenter.bg/article/NURTS-oprovega-obvineniyata-na-shefa-na-BNR-Svetoslav-Kostov-za-sabotazh/195043/2/0

Цитат

Националното управление на радио и телевизионните системи (НУРТС) опроверга информация за подготвян саботаж чрез профилактика в Българското национално радио.

От частната компания разпространиха писмо до медиите, в което опровергават обвиненията, че е направен опит да се спре сигналът на националното радио.

По-рано днес генералният директор на БНР Светослав Костов обяви, че на 3 октомври е бил информиран с писмо от НУРТС за предстояща през целия следващ ден профилактика в БНР, но управителният съвет на радиото се е събрал и решил, че "...спираме всички профилактики".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, crazy katon написа:

Аз на тия изобщо не им обръщам внимание. Май ще трябва да изключа и известията ...

lsmurf не съм го блокирала, защото понякога има проблясъци на здрав разум, но ако продължава да ме напада в типичен тролски стил, може и да го блокирам.

Нима има значение кой и от коя партия е написал нещо, ако то отговаря на истината?

За мен е важно какво и защо става в България и какво трябва да направим, за да заживеем достойно в просперираща държава.

Русия, Америка, Китай и пр. защитават интересите си и не са виновни, ако ние сме допуснали да засегнат нашите.

преди 3 минути, nikssi написа:

http://epicenter.bg/article/Svetoslav-Kostov--Predotvratihme-nov-opit-za-sabotazh-i-spirane-na-BNR-/195002/2/0

Саботажи в радиото? ! Абе тия що не вземат да затворят тая кочина БНТ-БНР имало било саботаж. А , случайно да е имало телефонно обаждане? 

Ха , ми сеги http://epicenter.bg/article/NURTS-oprovega-obvineniyata-na-shefa-na-BNR-Svetoslav-Kostov-za-sabotazh/195043/2/0

Поредните игрички ГЕРБ-ерски.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 51 минути, nikssi написа:

Според мен опровержението на НУТРС е написано витиевато и от него не става ясно пожелали ли са замлъкване на радиото за цял ден на територията на цялата страна. Това че си има планирани профилактики за отделни предаватели  е ясно но ако са решили да спрат всички предаватели си е провокация с която трябва да се занимае ДАНС , а ако е било само напомняне за спиране на отделен предавател или пък въобще не е имало такова писмо можеше да го кажат ясно. И в двата случая трябва да има наказани или в радиото или в НУРТС.

преди 58 минути, Мойра написа:

lsmurf не съм го блокирала, защото понякога има проблясъци на здрав разум, но ако продължава да ме напада в типичен тролски стил, може и да го блокирам.

Недей моля те няма да мога да заспя след тази люта закана . Не стига че slierum непрекъснато ме стресира като ми напомня вече десетина пъти че ме е блокирал пък и ти сега. :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Борисов: Казах на Пламен Георгиев да избира терасата или консул във Валенсия

Чух, че в САЩ с престъпници не преговарят(свободен преразказ на един от коментарите отдолу).

Пардон, май не е съвсем вярно, не преговаряли с терористи, за обикновените престъпници не важало. А Пацо дел Терасио ,уж не е терорист.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, lsmurf написа:

Това че си има планирани профилактики за отделни предаватели  е ясно но ако са решили да спрат всички предаватели си е провокация с която трябва да се занимае ДАНС 

За пореден път се убеждавам,че четеш само заглавието. :emoji_smiley-06:

Цитат

Профилактиката не се провежда в национален мащаб, а засяга само предавателите от определена кула на НУРТС България ЕАД. Годишният план за профилактика е съставен по начин, който да позволява изключване на отделни предаватели при минимално засягане на интересите на крайните потребители.

Последните могат да слушат/гледат програмата чрез други предаватели, които в голяма степен припокриват своя обхват

Цитат

Датите за профилактика на отделните предаватели, чрез които се разпространяват програмите на БНР, са известни на БНР от 30.11.2018 г., когато НУРТС България ЕАД е изпратило на БНР окончателния график за профилактика през 2019 г. Не са постъпвали възражения и/или коментари от страна на БНР.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, nikssi написа:

За пореден път се убеждавам,че четеш само заглавието. :emoji_smiley-06:

За пореден път се убеждавам че четеш без да вникваш в текта. Не искам да ми казват че датите по принцип са съгласувани , че обхватите по принцип се припокриват , че са изпратили график и други баналности а дали ТАЗИ профилакгика е била по горните правила или наистина е трябвало да замлъкне ЦЯЛОТО радио а не отделен предавател което господата просто не заявяват НИКЪДЕ категорично а ни успиват с това какво би трябвало да бъде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...