Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

74 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      52
    • Парламентарна република
      22

Препоръчан отговор

Мед ми капе на сърцето като видя, че на който и когато му доскучае и ходи да разлайва неграмотните тролчета!!! Пъ кте кълват ли кълват и започват да се мислят за центъра на вселената!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Без умствен капацитет написа:

а подкрепяш ли учения на НАТО в Черно море

Не. Но за протокола- не съм социалист. Нито симпатизант.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, _Belial_ написа:

Не. Но за протокола- не съм социалист. Нито симпатизант.

ето пример как социалистите отвратиха с лъжите си потенциалните си избиратели

преди 3 минути, Джугашвили написа:

Мед ми капе на сърцето като видя, че на който и когато му доскучае и ходи да разлайва неграмотните тролчета!!! Пъ кте кълват ли кълват и започват да се мислят за центъра на вселената!!!

нещо много любима тема съм ви - явно в форума има доста хора с извратено съзнание - зоофили

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Без умствен капацитет написа:

ето пример как социалистите отвратиха с лъжите си потенциалните си избиратели

Никога не съм им бил избирател. Не знам кое от казаното те затрудни, но аз не съм им симпатизант дори. Като цяло, да си социалист в бедна държава е нонсенс.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, _Belial_ написа:

Никога не съм им бил избирател. Не знам кое от казаното те затрудни, но аз не съм им симпатизант дори. Като цяло, да си социалист в бедна държава е нонсенс.

потенциален избирател - нали се борят за нови гласове, но новите стават все по малко

на тези избори се видя че най много е изгубило БСП, а най печеливш е ДПС - ако им харесва така, да продължават в същия стил

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Без умствен капацитет написа:

нещо много любима тема съм ви - явно в форума има доста хора с извратено съзнание - зоофили

С Мирчо -истината и Смърфиетка -деменцията сте шутовете на форума!!! Чувствайте се поласкани!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ония двамата поне са забавни с безумните си напъни срещу "соца", Путин, руснаците, а бъртвежите на Безумния капацитет дори не мога да ги схвана.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, gagodrago написа:

Ония двамата поне са забавни с безумните си напъни срещу "соца", Путин, руснаците, а бъртвежите на Безумния капацитет дори не мога да ги схвана.

Ти остави, ами уж всички пишем на български, пък неговия български никой не може да го разбере!!!! Трябва да съдействаме, да му дадат Нобелова награда за създаването на нов български диалект!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, Без умствен капацитет написа:

потенциален избирател - нали се борят за нови гласове, но новите стават все по малко

на тези избори се видя че най много е изгубило БСП, а най печеливш е ДПС - ако им харесва така, да продължават в същия стил

Какъв потенциален избирател бе, те тия отидоха в 90 та глуха и ако не е Боко да ги държи щото му трябват да удържа фронта срещу Доган, пиши ги история. Не го ли гледаш че всевъзможни измекяри, като Каракачанов и Сидеров дундурка, че иначе доганя ще го изяде за закуска. Но те нещата ще се случат така или иначе, той просто отлага неизбежното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

половината от предната страница и тази почти цялата за мен - ПОЛАСКАН/А съм от вашето внимание

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Без умствен капацитет написа:

това си е твое мнение

да те питам какво ти е мнението за база на НАТО в Варна и за ученията на НАТО в черно море - искам да знам само положително или отрицателно

Цялата държава е една база, една цел. Тъй ,че ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, gagodrago написа:

В Испания, където социалисти спечелиха изборите какъв е стандартът на населението бе бай Мирчо?

Вече ти бях отговорил на тази плитка простотия. Но ще ти повторя

- В Испания никога не е имало цоциалистически съветски социализъм-режим  които съсипаха и сега продължават да съсипват държавата.

Когато нашите цоциалисти заприличат на испанските, тогава заповядай !

:)

преди 6 часа, _Belial_ написа:

E и? В България също беше закрита Държавна сигурност. Създаде се ДАНС. КОй си мислиш че работи в ДАНС? И кой в Новата чешка Държавна сигурност? Тия кадри откъде мислиш са дошли?

И до кога сметаш да цитираш соросоидни клоаки за да доказваш абсурди? Казах ти- виж кой са чешките милионери! Така се разбира има или не лустрация, не с хвалби в стил ББ на чешкия посланик. Щото ако чуеш нашия, ние задминахме и извънземните даже!

Прочети какво са направили, и какво не направихме ние.

И на теб да повторя - "незнанието не е аргумент".

преди 6 часа, hristo58 написа:

По голямото зло от червената мафия е ДС,които сега управляват.И не го оспорвай.

Не го оспорвам това. Но е по важно посоката която върви държавата.

Може д ане е идеално, то и няма как да бъде, но щом все още сме демокрация, щом сме по европейски и в НАТО , щом има наченки на развитие с 3 или 4 % , това е добре.

Странно е друго и това ще го повторя - Тези които плюят сегашното не-идеално управление на ГЕРБ защо са все фенове на червената мафия и партия която чества конгресите си броейки от годините когато взривяваха църкви ??

Те ли са алтернатива ? Които вече доказано от новата ни история, когато имаха шанс се проваляха с гръм и трясък ?

Айде моля ви се :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мирчо, седни си на дупенцето бре, комсомолец прост!!! Колкото повече мърдаш, повече ти влиза!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, miro20 написа:

Прочети какво са направили, и какво не направихме ние.

И на теб да повторя - "незнанието не е аргумент".

Правенето Миро, не се чете а се прави! И направеното се вижда.

Съвсем наскоро в Чехия имаше антиправителствени, антикомунистически протести. Може и да продължават даже. Защо аджеба има такива протести, щом е извършена лустрация преди повече от 20 години? Щото и техните хвалби Мирко, са написани, но не и извършени. Също като нашите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, _Belial_ написа:

Той може да твърди доста неща, но многократно се е издавал че не е "тя".

Всъщност май пишат няколко човека от този профил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, M.Николов написа:

Всъщност май пишат няколко човека от този профил.

Некъв филоложки факултет явно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, _Belial_ написа:

Некъв филоложки факултет явно.

обаче наистина ще запълните тази страница с обсъждания за мен

между другото това излезе голям буклук, и си мисля дали да не е пусна в ОЛХ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, Без умствен капацитет написа:

половината от предната страница и тази почти цялата за мен - ПОЛАСКАН/А съм от вашето внимание

И къде те засърбя повече - отпред или отзад?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой виждал ли е тиква на самолетоносач. Питам, щото Хелоуин отмина, ама се задава следващият другата година?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, sliderum написа:

Някой виждал ли е тиква на самолетоносач. Питам, щото Хелоуин отмина, ама се задава следващият другата година?

Ама тва е самолетоносачч с гаранция,че никой няма да ти посегне,щото.......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Филипов написа:

Така е...Те се чувствуват недосегаеми, и си правят, и говорят каквото си искат. Създали са си едва ли не някакъв "имунитет" когато са пред журналисти, микрофони, на всяко тяхно обяснение обикновено смешно и глупаво, журналистите не смеят да противоречат (повечето журналисти) защото може да им се случи случка след това! Защо Гешев стана за посмешище в Еврокомисията? Защото отиде със същото "самочуствие" там, и започна да говори глупости! Само, че там удари греда, защото там не е България. Искат точен отговор на точния въпрос. И естествено накрая му обясниха, че присъствието му не е желано, и им сваля рейтинга! И толкова! Някоя медия да говори за гафа на Гешев? Не. Няма и да се говори. Всичко се покрива. Нищо не се е случило!

Иначе ако слушаш министър-председателя, няма цензора, няма нищо. Всичко в България е ОК!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, barbuncela написа:

Така е...Те се чувствуват недосегаеми, и си правят, и говорят каквото си искат. Създали са си едва ли не някакъв "имунитет" когато са пред журналисти, микрофони, на всяко тяхно обяснение обикновено смешно и глупаво, журналистите не смеят да противоречат (повечето журналисти) защото може да им се случи случка след това

така не е ли в Русия, нали едно време бе хубаво - връщаме манталитета на любимото ти БКП и пак недоволстваш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 55 минути, Без умствен капацитет написа:

така не е ли в Русия, нали едно време бе хубаво - връщаме манталитета на любимото ти БКП и пак недоволстваш

Значи според някои в тоя сайт, щом не харесваш Герб, си от БКП?  Голяма логика имате! БКП = БСП, СДС, ГЕРБ!  Едно и също котило са! На СДС някога са му викали "втори ешалон на партията!" А герберите падат от Марс, и нямат нищо общо с БКП. Е да защото са мутирали! Как някак ти идва лесно да говориш на посоки, само за да кажеш нещо!

Говориме за управляващите и техните безобразия(ако ме питаш кои, няма да ти отговоря. Не считам за нужно.)и престъпления, а не точно по модел на Борисов, да отговаряш с отвеян въпрос нямащ нищо общо с третирания проблем, като него!

Питат го "Защо отидохте с правителствения фалкон?" отговор "Вие защо купихте два?" Точен и ясен отговор, нали? И когато го питат нещо конкретно, изискващо конкретен отговор.Отговорът е, а защо БСП направи това тогава....и т.н.

Колкото и да си ревете това представлява Герб, на мутрата Борисов!

Редактирано от barbuncela (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

едно и също са знам " БКП = БСП, СДС, ГЕРБ!  "

ти какъв отговор очакваш - стар е при нас пък сменяха от електроснабдяване кабелите в таблота защото старото си е старо (близо 20 години са били под напрежение) а електромерите мисля че се сменят на 5 години

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...