Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

74 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      52
    • Парламентарна република
      22

Препоръчан отговор

преди 1 час, ДИоNД написа:

Мире, нещо се прави. Какво, то дори тези, които правят срещу него не знаят.

Да, готви се нещо. Малцина знаят какво. Не знам от какво се страхуваш. В случая, ще стане.

Не можеш да промениш нещо.

п.п. Има едно политическо движение, което подпомага младите. Знаеш ли кое е, защото аз чух нещо, но не мога да кажа.

Гражданите за Европейско Развитие на България за момента правят нещо. После, и от нас ще зависи какво става в Европа. ;) 

Да, знам, че нямаш търпение да се случи нещо, но то се случва вече. Не знаеш какво? Това ли те притеснява, а?!

Докато четох това си пуснах за фон  това

😎

А сериозно казано, аз дори не мисля че нещо се готви срещу пРезидента.

По скоро ме съмнява кръга около него, и най вече вицето.

По известна с думите "всяко отклонение от линията на партията, няма да бъде простено на Радев".....

Тва Малинов, тва Решетников, тва изгонени  ГРУшници по линия Скрипал/Гебрев, тва изгонени ГРУшници по линия нелегали / доста сериозно звено междувпрочем , най трудно и най ресурсоемко / .....

Та .. знаеш ли лафа... думам ти снахо сещай се дъще ? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, miro20 написа:

А сериозно казано, аз дори не мисля че нещо се готви срещу пРезидента.

Мога да попитам "мишките" в пРезиденството ... но по-добре в БНБ ... щото до момента те са по информирани и ми дават по-ценна информация ...

Над-партията вече има и друго ... ;)

Някои умишлено подливат вода на Радев. Той е добър човек. Не е от ГЕРБ обаче ...

преди 6 минути, gagodrago написа:

orig.jpg

Ле па ти ... САЩ па нещо се напъват ... :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приемането на еврото ще доведе до ново обедняване на народа. Валутният курс няма да се промени, но цените на стоките и услугите ще се повишат с 10% до 35%.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По собствено признание на Б.Б., той започнал да усвоява занаята политик при двама съвсем не случайни негови "учители" по политика- Т.Живков и С. Сакскобургготски. Собствената му самооценка е, че наученото се равнява като завършване на два университета.От тогава се случиха две неща

- в края на прехода България зави към еднолична власт.

- за по-малко от четвърт век на българите им се случва да изживяват нов посттоталитарен авторитаризъм.

Въпрос : защо все още българите не дават  наказателен вот на този човек, който се отъждествява с държавата и държи в залог живота и съдбите на народа ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В ДАНС, май са убили неудобен младеж от БНС? Тия герпаджии срам нямат ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, valkiria1 написа:

Въпрос : защо все още българите не дават  наказателен вот на този човек, който се отъждествява с държавата и държи в залог живота и съдбите на народа ?

Защото не знаеш третия политик изиграл важна роля в неговия живот... ;) 

:) 

Валке, Вълке ... :) Вие с Мирето сте ми любимци ... :) 

Се, на Мирето се обясних ф любоф, мъ че ... знъл ли капитана къ възприеме нещо към ту теб ... :) 

Народа, т.е. българския е доста странен и изстрадал, даже повече от еврейския.

Вие все търсите българския Мойсей ... при нас той е Левски ... но ... подкрепен от Христо Ботев, прочие и вси 100 войводи из Сливен.

Мачкали ни са тука кой ли не, но сме. Борисов знае това и поради това се изживява като Иисус Христос ...  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Spoiler
преди 11 минути, ДИоNД написа:

с Мирето сте ми любимци ...

Понякога се изумявам колко любоффф лъхти към мен от форумното обкръжение :) 

Май никой друг не може да се похвали с толкова "Фенове" . И то някои от които доста яко филмирани и обсебени. /нищо лично/

Наистина нямам вина, но понякога се чувствам виновен като почнат със старите си тролски номера... Периодично и от десетилетия /без майтап/ вече.....

Извинявайте, камаради :)  

преди 18 минути, sliderum написа:

В ДАНС, май са убили неудобен младеж от БНС? Тия герпаджии срам нямат ли?

В ДАНС герпаджии ли са ?

И кого са убили ?

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, miro20 написа:

Извинявайте, камаради :)  

Простено ти е от мен ... друже ... :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де, само на мен ли ми прави впечатление, че Полша купува Ф-35 на цената на която ние купуваме ф-16?

https://www.24chasa.bg/novini/article/8116584

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, M.Николов написа:

Добре де, само на мен ли ми прави впечатление, че Полша купува Ф-35 на цената на която ние купуваме ф-16?

По-евтино излиза май? И това са наистина нови самолети, с които ръждивата тенекия ф-16 няма нищо общо. Това не значи, че приветствам въобще купуването на оръжия, но ако правя разлика между двете сделки, мен като българин може само и единствено да ме е яд и то много, ама много. Това е разликата, когато купувачът е свободна страна и преследва своите интереси и колония на САЩ, която не толкова плаща за ф-16-ките, колкото превежда колониален данък, маскиран като сделка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, ncl написа:

обедняване на народа.

Кога е бил богат???

преди 3 часа, miro20 написа:

аз сега това ....

но и това става ...

преди 2 часа, miro20 написа:

В ДАНС герпаджии ли са ?

И кого са убили ?

Не мога да кажа!

Един искаше да се намърда, но ...

По кое време кой е убит>?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ДИоNД написа:

аз сега това ....

но и това става ...

Тц. Не подхождат на съспенса и постепенния патос от твоя пост. :) 

Мориконе си е тамън.Представих че си с листче с ръка протегната пред теб /поста ти/  и поглед зареян в облаците напред...

и .. Мориконе...

преди 2 часа, M.Николов написа:

А дали не е защото си имат както пише в статията ти , 48бр   ф 16 ?

т.е. изградена база, логистика и т.н. ?

Дори аз , като лаик, съм чувал че цената в тези сделки не се брои като на "бройка домати".

Ама кой съм аз да се меря с експерти като вас по "колониален данък, робство на ФАЩ " ... бла бла ... :) 

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама разбира се бе!!! Човекът отвлякъл самолет през 1981 година и е останал жив, до сега! На 55 години е сега, и в 81 година е бил на 14 години и е отвлякъл самолет! Е верно сте вече без всякаква срам и съвест!!

Емил, който се гръмна в сградата на ДАНС, отвлякъл самолет през 1981 г.

преди 12 минути, gagodrago написа:

Вземи слезни от колата и поведи хората. А не празни приказки от колата и утре , никой не знае кой си и от къде си!
Тебе те видях по време на скандала апартамент гейт, пак в тази колица, пак да говориш, говориш, и после изчезваш! Нали? Сега пак излизаш?!?!?!

На такива като тебе....що ли не....има цензура....ще ме накажат!

Изобщо не се отнася за gagodrago

Редактирано от barbuncela (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Припомняме, че малко преди 14 часа днес 59-годишният Емил Крумов се гръмна в главата със самоделно оръжие, преди да мине през скенерите.

Прочети повече в Blitz.bg: https://blitz.bg/obshtestvo/stolitsa/emil-koyto-se-grmna-v-sgradata-na-dans-otvlyakl-samolet-prez-1981-g_news723208.html

Не че нещо , но всеки един от вас, ако се докопа до оръжие, може да направи същото преди скенерите....

Въпроса е ... колко интересно ще е това ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

Дори аз , като лаик, съм чувал че цената в тези сделки не се брои като на "бройка домати".

Това го обясняват само хора, които не могат да обяснят защо аджеба за 8 самолета Ф-16 с орязан боекомплект, един резервен двигател и два тренажора от най-нисък клас, а и обучение на 10-тина пилота, платихме над 1, 2 млрд. долара.Ти можеш ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, barbuncela написа:

Ама разбира се бе!!! Човекът отвлякъл самолет през 1981 година и е останал жив, до сега! На 55 години е сега, и в 81 година е бил на 14 години и е отвлякъл самолет

Толкова могат да смятат функционално-неграмотните полюцаи. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, M.Николов написа:

Ф-16 с орязан боекомплект, един резервен двигател и два тренажора от най-нисък клас, а и обучение на 10-тина пилота

Това кога го измисли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да си припомним думите на Борисов.
Освен, че малцинствата на България е некачествен матриал

, България е една крастава жаба или по-скоро енергетиката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И с бюлетините сигурно има някакви измами като OLED светлини, огледалца, различни изображения под различна светлина и други.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...