Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

80 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      56
    • Парламентарна република
      24

Препоръчан отговор

Защо ГЕРБ крие данните за раждаемостта в България? - YouTube

Извинявам се. Може би трябваше да го пусна в темата за "Възраждане".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

КЕВР намали цената на газа от 14,12% до 31,65%

Ето защо сметката ми за март е толкова висока...местната пароцентрала е на газ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Финансовият министър Владислав Горанов е категорично против внесените в парламента законопроекти, които предвиждат намаляване на данък добавена стойност (ДДС) за различни стоки и услуги. Това става ясно от становище на Горанов, внесено в Народното събрание.

https://www.svobodnaevropa.bg/a/30623798.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама браво бе! Вие сте велики!

Горанов е против по-ниски данъци. Прогнозира дори нужда ДДС да стане 24%, а данък печалба - 18%

Не се наядоха и награбиха тези!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Горанов, за да не изгори заради Божков, ще се направи, че е против по-ниските данъци и ще си подаде оставката. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така правят правителствата в белите държави.....

Цитат

Словения планира да даде ваучери от 200 евро на всички граждани, за да ги насърчи да почиват в малката алпийска страна вместо да пътуват в чужбина по време на пандемията от коронавирус, информира АФП.

Правителството поясни, че ваучерите ще са за настаняване и други туристически услуги в държавата членка на ЕС, която е с население около 2 милиона души.

Всеки пълнолетен словенец ще получи по 200 евро, докато тези под 18-годишна възраст ще получат ваучер на стойност 50 евро.

"Ние искаме да вдъхновим словенските граждани да прекарат най-малко два дни на дестинация в страната. Искаме да ги мотивираме да похарчат повече пари там и в същото време да помогнем на нашия туризъм", каза съветник на правителството.

https://news.bg/world/sloventsite-poluchavat-po-eur200-vaucheri-za-pochivka-v-stranata.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, barbuncela написа:

За ресторантьорите намалянето бе популиски жест. За тях и аз бях категорично против.

За книги и лекарства - да. Но учебниците и др подобналитература трябва да  се одържави и министерството да има един тип учебници.

Сулю и пулю издават свои учебници като принуждават учещите се и най вече студенти да им купуват точно техните издания.

Дори да са мн ценни техните "творения" принципа е тотално сбъркан.

Но за тези неща изглежда има големи лобита и трудно се променят нещата.

Аптечната мафия я знаем....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 18.05.2020 г. в 18:47, criminall написа:

. бъде мъж поне веднъж в живота си. Цял живот медуза не става.

Оф, той и мъж, ........минал покрай мъжете. Сега идеалният мъж бил жена, а мъжествеността била токсична!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Spoiler

Здравейте, приятели. Пиша ви есемеси с тази молба за помощ, защото разбрах, че главният прокурор господин Гешев няма време да чете есемеси и това ми се вижда най-сигурният начин да споделя какво ми се случва от три дни. Щом не чете есемесите на Божков, значи за моите съвсем няма да има време.

Та, от три дни съм в Слънчев бряг. Защо ли? Ми не знам.

Кацнах в сряда на Летище София, имах малко работа, да уредя едни документи, да видя малко близки и да купя лютеница, боза и кори за баница и след две седмици карантина щях да си летя обратно, че не живея в България. То, като се замислиш и вие не живеете, то това живот ли е, ама да не се разсейвам.

Значи кацнах, приготвих паспорта и тръгнах към проверката, както си му е редът. Обаче още на пистата ми се препречи една лимузина, слязоха от нея едни хора по анцузи, тикнаха ми нещо в ръцете, запрегръщаха ме, изскочиха едни журналисти, снимаха ни, всеки се качи в колите си и изчезна – абе за няма и 20 секунди стана всичко.

Седя като пате в кълчища насред пистата, около мен някакви хора ми се усмихват, пляскат ми, подвикват окуражаващо. Чудя се кой се снима с мен, даже не успях да го видя. Бойко ли беше, не беше ли Бойко... Той, премиерът, обича да се снима така изневиделица, някакъв психологически проблем вероятно. Ще каже човек, че даже на него не му се вярва, че е премиер и иска да се увери после, като си гледа снимките. Веднъж бях на погребение, тъжна работа, стоим около ковчега, плачем, а Бойко имал работа наблизо. Видял много хора на едно място и веднага дотича - докато се усетим, се наснима с всички, даже и  с покойника, и си замина. Ама сега не съм на погребение, викам си, на летището съм и де факто още даже не съм пресякла границата на родината.

Чак тогава се сетих да погледна какво са ми тикнали в ръцете. Папка. С акции. Акциите на „Левски“. Джиросали ми акциите на „Левки“. Една стюардеса мина покрай мен и със съчувствие ми прошепна:

„От две седмици ги джиросват тия акции, прехвърлят си ги едни на други, започнаха на случайни минувачи да ги джиросват, побързайте да се оттървете от тях“ и замина.

Ма, на кого да ги джиросам, аз сега кацнах, извиках аз след нея, а хората се разбързаха още повече, даже ми се стори,че спринтират пред мен. Дори бабката, дето седеше зад мен с бастуна и ме почукваше с него през целия полет, внезапно прелетя като Юсеин Болт, като чу „джиросвам“.

Омърлуших се, казвам си:

„Ей на, проблемите почнаха още от кацането“.

И в тоя момент един бус отвори врати пред мен. В него – пълно с германци. Гледат едно такова изпаднало и се чудят къде отиват. Набутаха ме в него, сложиха ме да седна, вързаха ми една червена лента на ръката и чух:

„Добре дошли в слънчева България, благодаря ви, че избрахте Слънчев бряг за мястото, на което да изкарате вашата почивка“.

Каква почивка, бе, аз по работа кацам извиках, ма една девойка от първия ред седалки беше по-гласовита. „Не отивам в Слънчев бряг, аз съм от Видин“. Германка с три деца зад мен се разплака, отвличат ни, хлипа и моли да се обади на мъжа си по телефона. Телефоните обаче ни ги прибраха. „Имате рядкото щастие да прекарате две седмици в незабравимия български курорт с изключителното предимство да не плащате за чадър и шезлонг на плажа. Ето, нашият министър на туризма ще ви обясни“, продължи младата жена, която явно бе и екскурзовод на рейса, и подаде микрофона на шармантна дама в шармантен костюм.

"Уелкъм, херцлих вилкомен и биенвеню“, изпя дамата със сластен тембър почти като Лайза Минели в „Кабаре“ и се усмихна зловещо: „Имаме уверения, че на някои плажове чадъри и шезлонги, включително, ще бъдат и на нулеви цени, на други на още по-символични. Това е наистина рядко щастие."

Българите в автобуса се разплакаха, а аз на повторната реплика за рядкото щастие усетих как ме прерязва коремът от спомените ми за последния ми престой на българското Черноморие преди десетина години. Министърката в това време трескаво извади телефона си и даде нареждания на някого:

„Гошо, карай зад нас, всички автобуси да те следват, отиваме да съберем туристи от Централна гара и после продължаваме. Без да спираме никъде, ако някой буйства, черпи го два коняка от ония, конфискуваните, това парализира за четири часа, като се опомнят, ще са вече по хотелските стаи“.

Пребледнях. Тия конфискуваните алкохоли ги помня, едно време им викахме „Цар Самуил“ – на сто души един оставаше с едно око. За себе си реших да спра да протестирам, все някога ще успея да се измъкна. Едно време хората с плуване стигаха до Турция, ще се справя и аз, казах си и се слях със седалката. Министърката обаче насочи орлов поглед към мен и отново ми се усмихна. Коремът съвсем ме сви, замалко да се изложа.

„А с нас пътува и новият собственик на „Левски“. Нека да поздравим госпожа Монтескьо, българка, патриотка, левскарка!“, извика патетично тя, а стюардесата изпадна в еуфория и се разкрещя: „К.р за ЦСКА“.

Немците окончателно припаднаха.

След около час автобусът се претъпка с хората, заловени на Централна гара. Баба с кошници с яйца, внуци с куфари, един търговец на кози с козите си и дузина гратисчии се скупчиха около моята седалка. Всички мигаха стреснато и не можеха да разберат какво става. „Къде ни водят, баби“, попита ме възрастната жена с яйцата, а аз смотолевих: „На Слънчев бряг“. „Въъъъъй“, изпищя жената, „В лагера ли пак, бе, баби? Мъжът ми там едва не го бастисаха, сега ний защо, бе, баби, аз нищо не съм казала срещу властта, само дето пенсията ми не стига, ма не съм права, даже е много и я дарявам на правителството, пуснете ме, майкоооо“, крещеше тя в истерия, но стюрдесата ѝ наля два малки коняка в устата и я постави опната като струна на багажника между куфарите.

След няколко часа, по време на които събрахме още малко стопаджии, пътни работници и хората от една бензиностанция, стигнахме. По пътя стюардесата ни разказваше с подробности за магистралата, по която пътуваме и успехите на Борисов при полагането ѝ. Беше явно възхитена от асфалта и от Айтос, нататък ни рецитираше героични стихове, изправена върху седалката си. Замалко спря само на едно кръстовище, което от дъжда се беше килнало косо на една страна, а от майската жега асфалтът полепна по прозорците на рейса, но като изджапахме през това анархолиберално своеволие на тежката метеорологична обстановка в родината, стюардесата отново се върна към епопеите.

В Слънчев бряг ни разселиха по хотелите и ни заповядаха да се явим всички на закуска – вкусна попара с български хляб и мурсалски чай. Явих се. Купичките от алпака ме разплакаха, аз като се сетя за детската градина и си поплаквам, че там имаше една другарка Иванова, която ни пошляпваше с пръчка в обедните почивки, но докато обясня защо са ми насълзени очите, вече ме бяха зачислили към умнокрасивите, дето са все недоволни.

За наказание ме разпределиха на плажа точно до тръбата на канализацията.

Преди да тръгнем натам обаче, успях да джиросам акциите на камериерката и се шмугнах в мазето. Крия се тук от три дни. Чух, че германското правителство води преговори за освобождаване на своите пленници. Надявам се да ни обявят война и да ни превземат. Ако това не стане, моля ви, спасете ме.

Ваша Лола.

:biggrin::biggrin::biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Mapuku написа:

https://www.facebook.com/groups/1440751852840333/permalink/2548051398777034/?sfnsn=mo

бойко изтреще. време е за война вече.

Това група за преброяване на идиотите ли е ?  :) 

Много ви боли заради тези 12 % ... много ... ОСтана единствено за пРезидента да се държите. Ама в сянка, че хем да не го компрометирате , щото си знаете че зад който застане бСП се компрометира, хем... да се позлва имиджа на пРезидента, който дори паднал рейтинг, все пак може да се ползва като "ракета носител"  :)

Та нали по същия начин го издигнахте и предложихте ?

"уж" с инициативен комитет, уж без БСП , пък.. .целия "независим комитет"  дето го издигна бе с червени кадри от БСП  :)  И  че.. както каза червенокосата Пеги -  " всяко движение срещу партията няма да му бъде простено " ... на което пРезидента отговори на "независимия инициативен комитет" - Аз съм вашия боец. :)  

Знаем ви номерата...  ама сега 12% са си 12 % .

Лошо ви се пише на едни избори .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

ДПС има дълбоки корени в НАП. И в някои медицинско - образователни учреждения. В малките села като моето (почти) всичко се знае . .  .

Редактирано от Филипов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:offtopic_s:

Деян Неделчев посвети песен на...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, Mapuku написа:

https://www.facebook.com/groups/1440751852840333/permalink/2548051398777034/?sfnsn=mo

бойко изтреще. време е за война вече.

Според мен това е анонимна провокация.....

преди 16 часа, miro20 написа:

Това група за преброяване на идиотите ли е ?  :) 

Много ви боли заради тези 12 % ... много ... ОСтана единствено за пРезидента да се държите. Ама в сянка, че хем да не го компрометирате , щото си знаете че зад който застане бСП се компрометира, хем... да се позлва имиджа на пРезидента, който дори паднал рейтинг, все пак може да се ползва като "ракета носител"  :)

Та нали по същия начин го издигнахте и предложихте ?

"уж" с инициативен комитет, уж без БСП , пък.. .целия "независим комитет"  дето го издигна бе с червени кадри от БСП  :)  И  че.. както каза червенокосата Пеги -  " всяко движение срещу партията няма да му бъде простено " ... на което пРезидента отговори на "независимия инициативен комитет" - Аз съм вашия боец. :)  

Знаем ви номерата...  ама сега 12% са си 12 % .

Лошо ви се пише на едни избори .

Бях започнал да пиша за горния пост друго , много по-натурално и изразително ясно , ама го изтрих с оглед на цензура ....:nono:

За гнусотията писана в поста , по езоповски народът е казал : " Присмял се Хърбел на Щърбел..." - все от едни и същи е ....... писано и в линка , и в поста....:nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Мойра написа:

Деян Неделчев посвети песен на...

Сурогат..... Сравни с

Еееех , деца ! Светът не е от вчера......   :nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, by_chechi написа:

Сурогат..... Сравни с

Еееех , деца ! Светът не е от вчера......   :nono:

Не мога да сравнявам Pink Floyd с някакъв си Деян Неделчев.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, by_chechi написа:

За гнусотията писана в поста

Кое е гнусотия ? Нещо невярно или обидно видя ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Късметът и управлението на Борисов

Колкото и да се стараят, мисирките все не успяват да обрисуват в цялото великолепие образа на Бойко Борисов. Та въпреки вродената скромност на последния, налага се понякога и той да каже някоя добра дума за себе си. От рода на: “Вие имате голям късмет, че управляваме. Имате рядък шанс да управлявам аз. Защото, ако управляваше колегата Радев, щеше да постъпи като Путин, Борис Джонсън, щяха да измрат хора. Измряха навсякъде. Хиляди, хиляди на ден умрели“. В тези думи наистина прозира убеждението на човек, повярвал в собствените си (големи) способности. Там, където Путин и Джонсън са се провалили, той е успял. И на какво отгоре е длъжен да търпи разни „негодници“ да го критикуват, а други „тулупи“ се осмеляват даже да му се подиграват. И ако в кръга на присмехулниците бяхне само ние, простите българи, иди дойди, а то, пак по собствените му думи, и половината Европейски съвет му се е надсмивал на последния summit, ама сега всички му завиждали. А другата половина от summit-а как ли се реагирали. Най- вероятно изобщо не са го слушали. Че как иначе ще запазят спокойно поведение.

Но което е истина, е истина. На България трагедията (засега) ѝ се размина. Случаят ни обаче далеч не е уникален. В съседна Гърция например положението е съпоставимо с нашето: 2800 заразени и 165 починали от коронавируса. Същото е в Босна, Хърватска, но не се е чуло тамошните премиери да крещят какво благо представляват за страните си. Явно се опитват да бият наш Бойко по скромност, ама няма да им се получи.

И не е така само на Балканите. В половината африкански държави броят на заболелите е по-малък от България, но и тамошните управници избягват да си дават самооценка. При подобни сравнения човек започва да се съмнява, дали пък грешката не е в нашия телевизор. И какъв е този наш късмет, да попаднем на единствения министър-председател в света, дето при още неотшумяла пандемия, счита за най- належащо да похвали сам себе си.
Да не би пък Борисов да се опитва да скрие нещо от нас? Или да пренапише със задна дата своето участие в цялата история. Защото от формална гледна точка министър- предсдателят няма кой знае какви заслуги в борбата с коронавируса. Предложението за обявяване на извънредно положение бе направено от Министерския съвет, където премиерът е само пръв сред равни. Неговият подпис не тежи повече от подписа на всеки друг министър. Самото извънредно положение бе прието от Народното събрание, на което Борисов не е член. А конкретните карантинни мерки се определяха със заповеди на здравния министър Кирил Ананиев.
Формално към тях няма отношение нито премиерът, нито групата съветници около него, високопарно наречени Национален оперативен щаб, нито останалите „уникални“ министри. От законова гледан точка те бяха просто добронамерени кибици, не носещи никаква отговорност за разоя на събитията.

Показателно е, че и след приключването на извънредното положение, ГЕРБ се опитаха пак да оставят К. Ананиев да се оправя сам. Планът не сработи само поради явната противоконституционност на подобно нещо. И едва с обявяването на „извънредна епидемиологична обстановка“, Борисов се превърна от премиер, правещ предложения, в премиер, приемащ решения. Но пак да подчертаем дебело, това се случи чак в началото на третия месец от кризата. Когато стана ясно, че най-лошото е отминало и идва време да се окичват лаврите.
Ще каже някой, че формалната отговорност е без значение, важно е, че Бойко Борисов е човекът, дирижирал правителствената политика по време на кризисното положение. Вярно е, но също е вярно, че той преди да се реши да действа, се погрижи първо двойно да се презстрахова: веднъж през министър К. Ананиев и втори път през медийно разрекламирания НОЩ. С очевидната цел при провал да замете собствените си следи. Щеше да каже, нито съм подписвал, нито съм предлагал нещо. А Ананиев защо е слушал Мутафчийски и е изпълнявал дивотиите му, питайте го него... 

Този страх на Борисов да поеме персонална отговорност в критична ситуация обаче бие на очи. Поведението му е, меко казано, нетипично за един генерал и пожарникар. Ако някъде Борисов демонстрира силните си страни, то това бе в запазената му зона на обществените манипулации. Сформирайки еднолично щаб начело с Мутафчийски и хора, нямащи нищо общо с епидемиологията, той убеди българите, че страната ни разполага с ефективен орган за борба с невидимата опасност. За целта бяхме залети с огромни дози страх и пропаганда, колкото за да спазваме ограниченията, толкова и за да не задаваме неудобни въпроси. И докато схемата работеше, от НОЩ провеждаха по две прескоференции на ден. Но достатъчно бе един „тулуп“ да отправи два неудобни въпроса и новоизгрелите медийни звезди се разбягаха. Пръв подви опашката човекът с генералските звезди. А едно интервю с Бенатова прекърши окончателно героичния му образ.
И тепърва ще става все по-резонен въпросът защо за спасител ни бе пуснат един коремен хирург, явно неспособен да се контролира в критична ситуация. Сигурно защото и той е безкрайно скромен. А не поради личното си приятелство с премиера, например. Колкото и то да се набива на очи и далеч да не издава признаци на равнопоставеност. Неслучайно Борисов публично подчерта, че той е направил Мутафчийски генерал, шеф на ВМА и шеф на НОЩ. На това му се вика късмет, да си попаднал в полезрението на Бойко. Как тогава постоянно да не се мотаеш в краката му и заедно в събота сутрин да не гледате телевизия.

Това че мерките сработиха, също е до голяма степен въпрос на късмет. Разбирайки своята персонална неподготвеност, двамата главни герои възприеха поведението на преписвача. В България се приложиха онези мерки, за които се чуваше да се въвеждат в останалите страни. Няма нито едно решение, което да бъде определено, че е чисто българско. 

Когато обаче дойде моментът да се реагира на специфичните предизвикателства, и кабинетът, и щабът катастрофираха напълно. Те нито осигуриха необходимите предпазни средства за медицинските екипи, нито успяха да осигурят медицински персонал за най- засегнатите болнични заведения, нито проумяха колко е важно да се локализират бързо огнищата на зараза. Да не говорим колко гротескна бе ситуацията цял един народ да е затворен по къщите си и постоянно да гледа клипове как министър-председателя обикаля България надлъж и нашир и ехидно се надсмива над законте и наредбите, шофирайки сам джипа на НСО.
Междувременно НОЩ-аците се противопоставяха до последно на прилагането на бързи тестове, с което способстваха немалко за разгарянето на няколко заразни огнища, които и до момента не могат да бъдат овладяни. Благодарение на своята некомпетентност и мудност, тези хора изиграха ролята на неволни съюзници на основния си антагонист - доц. Мангъров -, и пуснаха заразата да се разраства на воля. Късмет е, че възприетата от хората социална дистанция ограничи пораженията на глупавото им поведение. 

Но нищо не показва пълната неспособност на днешното управление и на неговия лидер така, както формулирането и приемането на антикризисните мерки. Ако не беше съществуващия социално-икономически фон, случващото се щеше да звучи като виц.

Първата мярка в областта на земеделието бе приета, след като някакъв зеленчукопроизводител се срещнал случайно с Красимир Каракачанов, вицепремиерът го завел при Борисов, а премиерът нареди идеите на земеделския производител да се оформят като правителствено постановление.

Бързо се ориентира и строителната мафия. Тя веднага поиска изливането на нови милиарди в кражбата на века - санирането, а в добавка се опита да пробута и идеята за отмяна на забраната за строителство в следобедните часове. Ако мине, мине. Важно е да имат късмет.
Раздвижиха се и ресторантьорите. Те направо удариха джакпот. За първи път в България се предвижда да се свали ДДС за даден отрасъл. Ама защо точно този, ами защото и той е късметлия. А и едно патриотче с бизнес интереси в бранша много ги подкрепя. Как да откажеш.

Изобщо, нормално ли е да се очаква, че подобна власт ще бъде в състояние да предложи работеща стратегия за излизане от кризата или за посрещане на втора епидемиологична вълна? Безумие. Тя дори не вижда подобна потребност. За нея сега важното е да се потушават проявите на локално недоволства и да се осигури необходмия ресурс за електоралния хребет на ГЕРБ-администрацията и бизнесите, свързани с обществени поръчки. 

И загледани в пъпа си, Борисов и комапания ще продължат да водят ежеднавната си битка за оцеляване с цената на всичко. А както каза президентът Радев, тяхното управление струва на страната спад на населението с повече от 600 хил. човека. Все едно сме преминали през ГЕРБ-вирус.

Сегашната каша, която забъркват, ще направи бъдещето ни още по-страшно. Много скоро ще се налага да емигрираме не само в търсене на по-високи заплати, но и на по-добро медицинско обслужване. Защото втора вълна на Covid-19 ще помете и остатъците на здравната ни система.

Но вината за това ще бъде вече наша. Защото се оставихме за повече от десетилетие в лапите на едно управление, за което ресторантьорите са по-важни от медиците. При подобна власт, ние ще се нуждаем от все по-големи дози късмет, за да оцелеем.

Редактирано от Филипов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато медиите са в услуга на едни или други, те престават да бъдат обективни. Всеки го знае, но ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бойко , Бойко .....ооо , не съм му адвокат , ама кой да го смени ? Хърбел и Щърбел ....... нищо неочаквано и нищо което да не се знае.... да бе , ДПС да не пропусна....

Тази тройна "коалиция" , с произход от един и същи корен , е най-голямата трагедия на България ! :(

И никой от тях няма нищо общо нито с идеологията (Вярата) , нито с битието на комунистите - това за тъпанарите го пиша...:nono:

И моля без идиотщини от тези които нито знаят , а още по-малко разбират , какво изобщо им се случва....! :nono:

Тъжното е , че и днес тънат в безхаберие , когато всичко е кристално ясно видимо....:(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...