Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

98 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      64
    • Парламентарна република
      34

Препоръчан отговор

преди 1 минута, JKirilov написа:

Когато дойда в Малагата, ще съм за Франко! ;)

Те миналата година му изкараха костите от гробницата,за да го преместят в гробищата...!Това ли значи,че ще си „за него“?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Димитър 59 написа:

връщам завинаги.

Ще зависи от децата ти!!! ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На Боцко рейсовете даже по битивито ги фанаха. Резил, резиллллл... мутрите срещу народа!!!

Ахахахаха, опитвали се да препречат пътя на белите рейсове да извозят подкрепящите тиквата по родните им селца. 🤣

"Искат да осмеят, искат да нагрубят тези, които подкрепят правителството."  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Седя пред телевизора , гледам и се чудя кое от двете крила на общата ни Мафия да подкрепя .....   :lol6:

Б.Б. да му мисли ! Тежка е царската корона - да ги разтървава ! :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, by_chechi написа:

Седя пред телевизора , гледам и се чудя кое от двете крила на общата ни Мафия да подкрепя .....   :lol6:

ела при мене да изпиеме едно 100 годишно уиски и да видим какво ще правим тия 12 милиарда евро а па тия нека се разхождат по паветата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Pifi Pedolino написа:

ела при мене да изпиеме едно 100 годишно уиски и да видим какво ще правим тия 12 милиарда евро а па тия нека се разхождат по паветата.

Ха ! Е , как какво ?! Ще ги разхвърляме по площада ....по паветата.......Голям сеир ще падне ! :lol6:

На теб такива пари за какво са ти ? На мен не ми трябват....пари , дето децата ми и внуците ще връщат с лихвите и пак няма да смогнат ....Освен при Световна Хипер Инфлация ......:nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Без умствен капацитет написа:

ти пък какво ще правиш - като мен сиир ли ще гледаш

преди 5 минути, by_chechi написа:

Ха ! Е , как какво ?! Ще ги разхвърляме по площада ....по паветата.......Голям сеир ще падне ! :lol6:

нещо много ставаме сирджиите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хахаха! Герб се оплаква, че платените провокатори които те ги доведоха са им строшили автобусите! Ами как така точно сега организирахте контрапротест? За да пуснете провокациите естествено. На Дундуков едно момче го арестуваха без никаква причина. Мафия!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, by_chechi написа:

На теб такива пари за какво са ти ? На мен не ми трябват....пари , дето децата ми и внуците ще връщат с лихвите и пак няма да смогнат ....Освен при Световна Хипер Инфлация ......:nono:

е нема да ги оставим на пилота и Пожарникаря ще ги врътнем през  Хедж фондът е така за спорта ама нема да ги оставим на тия фигуранти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Pifi Pedolino написа:

е нема да ги оставим на пилота и Пожарникаря ще ги врътнем през  Хедж фондът е така за спорта ама нема да ги оставим на тия фигуранти.

Аз и ти нищо няма да врътнем .......можем само сеир да гледаме....

преди 11 минути, Без умствен капацитет написа:

нещо много ставаме сирджиите

Други Разумни алтернативи ? :angry:

Казано е : " Когато атовете се ритат......ами да се ритат - тяхна си работа ! ":nono:

.................

Едно магаре гледа конете се подреждат до една бяла линия . И то се наредило . Питат го :

- Ти какво правиш тук ? Ние след малко тръгваме да се надбягваме...

- Хъ ! Аз пък си мислех , че има нещо на нае.....ядене....- казало магарето . :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, barbuncela написа:

Хахаха! Герб се оплаква, че платените провокатори които те ги доведоха са им строшили автобусите! Ами как така точно сега организирахте контрапротест? За да пуснете провокациите естествено. На Дундуков едно момче го арестуваха без никаква причина. Мафия!

Цитат

на булевардите  „Дондуков“ и „Васил Левски“, водач на лек автомобил  „Пежо“ го засякъл и умишлено предизвикал пътнотранспортно произшествие с неговата кола. Шофьорът на Пежо-то слязъл и му нанесъл удари с юмруци и порезни рани с нож. Пострадалият бил прегледан в болнично заведение и освободен. По случая било образувано досъдебно производство. В резултат на предприетите оперативно - издирвателни действия криминалистите установили и задържали извършителя на деянието – 35-  годишен, с криминални регистрации в полицията. След доклад на събраните материали в Софийската районна прокуратура мъжът е привлечен като обвиняем за престъпление по чл. 325, ал.3 от НК. Наложена му е мярка „парична гаранция“ в размер на 700 лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, Димитър 59 написа:

Имам нужда да видя,че малко се пооправя положението в БГ,за да се връщам завинаги.

Как виждаш положението оправено след умишлено разделение на народа, оставка какво решение е в криза? Оставка в момента означава задълбочаване на кризата и в никакъв случай оправяне на положението, наближават избори, на избори се решава кой да получи властта, това не се случва със сила и на сила в демократична страна за каквато се считаме. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тоа па чакал да се оправи БГ.

аз чакам 6/49 да позная.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, FusE написа:

......наближават избори, на избори се решава кой да получи властта, това не се случва със сила и на сила в демократична страна за каквато се считаме. 

:) Наивник ! :nono:

Дал съм време до 25-та година САЩ и Русия да се наборят .....тогава ще се решава ! Освен и Китай , ако не предяви претенции (ама към нас едва ли).....

Европа е ......жена , както добре се знае от историята ! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, by_chechi написа:

Хъ ! Аз пък си мислех , че има нещо на нае.....ядене....- казало магарето . :lol6:

:offtopic_s:Ей тъй се мое да стане Катър, а не Муле. :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Mapuku написа:

аз чакам 6/49 да позная.

както казва един приятел направо ги разбива в тотото до сега нито един път не са му познали числата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, barbuncela написа:

Мафия!

Мафията е зад президентството.

Как никой не попита поне един от тях , знае ли за какво протестира .  За търговият ас влияние, за източените секретни материали от държавата и т.н.

И защо одобряват това.

Няколко пъти репортерите се оптиаха да попитат и онези плямпаха едно и също - "погазване на демокрацията , произвол мутри, бла бла бла".

Дали осъзнават че са използвани като тоалетна хартия от същата тази мафия и олигархия която  им са настъпани мн здраво интересите , не знам. Едва ли .

Наистина прозира сценарий. И мафията е доста обединена. Особенно олигарсите от чужбина и червеноруската мафия.

Дано ББ удържи на тази масирана координирана мафиотска атака.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, miro20 написа:

Как никой не попита поне един от тях , знае ли за какво протестира .  За търговият ас влияние, за източените секретни материали от държавата и т.н.

И защо одобряват това.

Няколко пъти репортерите се оптиаха да попитат и онези плямпаха едно и също - "погазване на демокрацията , произвол мутри, бла бла бла".

Дали осъзнават че са използвани като тоалетна хартия от същата тази мафия и олигархия която  им са настъпани мн здраво интересите , не знам. Едва ли .

Наистина прозира сценарий. И мафията е доста обединена. Особенно олигарсите от чужбина и червеноруската мафия.

а питай ги тия от Кърджали за какво са дошли в София с автобуси като и български не знаят -просто ги карат като овце насам натам е така да видят столичани малко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, miro20 написа:

...Дано ББ удържи на тази масирана координирана мафиотска атака.....

А той какво е ? Съдия на мача , рефер , свири със свирка на Мафията....Да ! Ама вече играчите искат да го бият......:nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, by_chechi написа:

А той какво е ?

Европа и "белия свят" дава ясна оценка кого за какъв го смята. :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, miro20 написа:

И защо одобряват това.

Борисов не е ли мафиот?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, FusE написа:

Как виждаш положението оправено след умишлено разделение на народа, оставка какво решение е в криза?

Оставката всъщност не е решение, дори когато не е криза - поне у нас и поне доколкото някога не сме били в криза.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, insec написа:

Оставката всъщност не е решение, дори когато не е криза - поне у нас и поне доколкото някога не сме били в криза.

Пряка демокрация е по-добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, acnekt написа:

Борисов не е ли мафиот?

не той е по-малкото зло което не е свързано много с руснаците за това го подкрепят а и малко е глуповат и лесно се контролира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, insec написа:

Абослютно, проблема ни е че всички разбираме от политика, а няма как всички да бъдем политици :speak:

Подкрепям всяка форма на протест когато има ясно изразена цел и тя да бъде ясно формулирана, в момента се вижда едно разединение на народа, за да бъде по лесно управляван в бъдеща политическа цел. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...