Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

96 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      63
    • Парламентарна република
      33

Препоръчан отговор

преди 1 минута, insec написа:

Аз пуснах лайв излъчването от линка по горе - на бтв - и какво да чуя от самите протестиращи: "честно казано и аз не знам за какво точно е този протест". Е те на това вече му викам "да се смея ли, да плача ли".

ми да човека се разхожда и вика, я събират се може и на мен да дадат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не беше ли кърджалийската .... председателка госпожа Караянчева на НС?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Радул написа:

Е то кат тоя втори нема!

Аз имам идея ма е утопична

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Радул написа:

Бе да спре да гние... То щото с Боцко процъфтя та се невидя!

да ще е спасяваме с дексаметазон - той нали е затова

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, petie1 написа:

Аз имам идея ма е утопична

Протестиращите имат реалистична- Румен Радев. Пълни глупости дрънкат тука някои, че не знаели защо протестират.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Продължавам да си мисля, че всички тези протести и ставащото от 1ви юли е финалната стъпка от плана на дуета пеевски-доган стартирал преди десетина година да продадат част от територията на южна България на турците за няколко десетки милиарда. Сега им е много подходящ момент да финализират сделката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Радул написа:

Протестиращите имат реалистична- Румен Радев. Пълни глупости дрънкат тука някои, че не знаели защо протестират.

Ами ще го видим и Радев живот и здраве

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Радул написа:

Пълни глупости дрънкат тука някои, че не знаели защо протестират.

по новините питаха 3-ма и различни пречини

единия е защото изсичали горите, другия живеел в Испания - просто дошъл за 2 седмици, другата студентка, вдигнали и таксата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Без умствен капацитет написа:

единия е защото изсичали горите, другия живеел в Испания - просто дошъл за 2 седмици, другата студентка, вдигнали и таксата

Днес целта на играчите беше полицията да набие децата и по тоя начин да газират останалото население ,обаче Бокича го предвиди тоя ход и нищо не направи утре пак са на ход играчите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Без умствен капацитет написа:

По кои новини?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Радул написа:

Ето ти ги мирните, митингуващи привърженици на ГЕРБ.

108023494_138513274541404_68318105308619

107704364_138513267874738_49310935113191

107733079_138513271208071_60174395863666

Не знам само тия бабаити що се скриха и оставиха лелките да пазят автобусите? А бяха тръгнали на война...

Мутризацията стигна апогея си, изрода изкара на улиците основния си електорат - мутрите и циганите ... и още много други "без умствен капацитет", макар между тях да има и хорица, докарани "задължително". Гледам и тук се активизираха стари и нови защитници на режима, но както каза Тони, дните му са преброени. Дано да е така, защото вече не може да се търпи.

Уродът беснее, защото му развалят кефа от приемането на България в "чакалнята", което той мислеше, че ще отклони хората от вонята на "снимките и записите". Но не би, затова мутрата вече иска бой и кървища, не се спира пред нищо за да запази властта си. Ако сега не го бутнем, с избори няма да стане, ясно е, че държи всички власти и невласти. Според мен след като падне, тази групировка трябва да бъде забранена така, както в Германия са забранени нацистките символи. Това е най-черния период в съществуването на България като държава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледах  Евронюз, CNN, думичка не споменаха за България. Явно действително никой не се интересува от нас. Май наистина България я считат за задния двор на европа където се изхвърля боклука... Влезли сме били в чакалнята, там и ще си останем...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Но ще ни натресат еврото и ще обеднеем още повече! Само не и герберугите, които ще богатеят още на наш гръб!

С мирни протести нищо няма да стане, Радев е твърде голям идеалист!

На негово място бих потърсила оцелели от ВИС. И бих им дала задача.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Anne написа:

На негово място бих потърсила оцелели от ВИС. И бих им дала задача.

Ето, че на - винаги може и по- зле. :Д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, barbuncela написа:

Гледах  Евронюз, CNN, думичка не споменаха за България. Явно действително никой не се интересува от нас. Май наистина България я считат за задния двор на европа където се изхвърля боклука... Влезли сме били в чакалнята, там и ще си останем...

какво да показат днес не се случи нищо  чакай да се активизират и другите скрити играчи и тогава ,за сега само се опипва почвата.Престави си го като мач за титлата в тежка категория по бокс.Първите рундове високо вдигнат гард тук таме удар нищо интересно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 52 минути, Anne написа:

Държавата ще е всякак по - добре без мутромафиота и предателя Борисов! Ако още не разбираш - твоя Боко даде "Росенец" на турците, предаде България на Турция. Явно не си българин, щом не разбираш за какво са протестите! И явно си фен на мутрите.

Извинявай аз нито съм го правил нито съм го раждал за да е мой, още по-малко съм му фен, просто коментирам възможностите.
Иииии какво казваш е дал? Това да не ти е 17--ти е век?

Въпроса уважаема е, че за пореден път протестиращите не знаят какво искат.

преди 57 минути, petie1 написа:

Ами и тя май е от същото котило

Така де, тя е протеже на Костов, ама се пише БСП-арка...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нормално е в началото протестиращите да не са на едно мнение. Щото ако бяха, щеше да си продължава както досега - 10 протеста в десет кюшета на площада :P

А да се протестира има защо. Сигурно е едно - ако не бе ковид затвора, никой и нямаше да си помисли за протести, освен както казах, десетина групички по 50-тина, кой протестиращ за здраве, кой за птички и пчелички, кой за лифтове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, Bubbles написа:

Така де, тя е протеже на Костов, ама се пише БСП-арка...

А това май утрепа надеждите на Кити-Анне че кака й Кури е по различна от Боко

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж ти - и аз да съм останал с впечатлението, че анчето е привърженичка на бесепето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 2 часа, insec написа:

Аз пуснах лайв излъчването от линка по горе - на бтв - и какво да чуя от самите протестиращи: "честно казано и аз не знам за какво точно е този протест". Е те на това вече му викам "да се смея ли, да плача ли".

Именно.

Това виждам и тук от плявата която се лее.

Аз за пореден път се убеждавам че много неща се правят синхронизирано и привидно уж от различни "бои" политици.

Румен Божков е национален предател , който след импийчмънт трябва да бъде съден за безотговорното си /или зависимо и дирижирано / поведение.

Вече казах , но пак да повторя - имаме уникалния шанс  прокуратурата да разбие именно този олигархично мутренски модел , който обаче  изби не толкова в управлението , а в пРезидентството.

Толкова прогнила институция едва ли има в държавата. Затова и толкова силно изквичаха всички от това пРезидентство.

Защото при нормална демократична ситуация, Радев би трябвало сам да се очисти и да съдейства на прокуратурата за тези гнили ябълки.

Както никой не реве и не пищи когато се проверяват и арестуват други от държавната администрация.

ПРезидентската да не би да е с имунитет ? ?? Недосегаеми чиновници ?? Откъде на къде ?

Но очевидно Радев е в кюпа и му треперят оаканите гащи.Защото усеща че след издънените му секретари и съветници, включвам и НСО-то му , след тях следва  и неговия ред.

Настъпаната олигархия и мутри започнаха открита война. Това е очевидно.

И дано ББ устиска на тази безпрецедентна мутренскоолигархична атака.

За съжаление Радев избра да е тяхна пионка .На тези срещу които "уж" привидно вика" мафията и мутрите вън" а играе изцяло и в синхрон  стях.

Избра тактика "ва банк" , със високи залози и мутренска страна .  И ще си носи последствията.

Ето още едно добро изказване от ББ

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 14 минути, lsmurf написа:

Бива ли стар човек с преренции да цитира Цеките? Къде е мъдроста от натрупаните години? Същата мутра, като Божков е тоя, но избра '' правилната'' страна и сега всеки ден е в медиите на Пеевски. Гонг и НОВА са му втори дом. Знае, че падне ли Борисов и той отива на кино.

Редактирано от Тoни (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, miro20 написа:

Именно.

Това виждам и тук от плявата която се лее.

Тук в случая не е показателно, щото реално протестиращи няма. Аз разговарях с няколко такива, които са присъствали на протестите. Каква е идеята - за мен наивна, но: да се покаже на политиците, че когато на народа му писне, наказва. Сиреч - вдигаме врява за нищо. Да отбележа за пореден път, че за пореден път се иска оставката на герб и то към края на мандата им - оставка и след това назначение пак на същите. Туй, ако е наказание, народеца клет ич да не се чуди що и политиците ни постъпват/ наказват по псулютно същия начин - уж се уволняваме, ма си се назначаваме на някоя друга арна службица.

Инак бокича да не лее крокодилски сълзи, щото реално драма нема - нито нещо кой знае какво ще стане, като паднат герб, нито пък като не паднат, все същото. Е вярно, че ако курито седне на големия министерски стол малко в повечко ще се осмърди положението, но това се случва толкова бързо, щото те теа са царе на осирането, че и бързо им се вижда сметката, така че ....... как да го кажа ..... народна енергия прахосана за нищо, ама за нищо, баси. Просто да си поизлеем душата на всеослушание, туй то, да ни олекне малко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, insec написа:

Тук в случая не е показателно, щото реално протестиращи няма. Аз разговарях с няколко такива, които са присъствали на протестите. Каква е идеята - за мен наивна, но: да се покаже на политиците, че когато на народа му писне, наказва. Сиреч - вдигаме врява за нищо. Да отбележа за пореден път, че за пореден път се иска оставката на герб и то към края на мандата им - оставка и след това назначение пак на същите. Туй, ако е наказание, народеца клет ич да не се чуди що и политиците ни постъпват/ наказват по псулютно същия начин - уж се уволняваме, ма си се назначаваме на някоя друга арна службица.

Инак бокича да не лее крокодилски сълзи, щото реално драма нема - нито нещо кой знае какво ще стане, като паднат герб, нито пък като не паднат, все същото. Е вярно, че ако курито седне на големия министерски стол малко в повечко ще се осмърди положението, но това се случва толкова бързо, щото те теа са царе на осирането, че и бързо им се вижда сметката, така че ....... как да го кажа ..... народна енергия прахосана за нищо, ама за нищо, баси. Просто да си поизлеем душата на всеослушание, туй то, да ни олекне малко.

И аз съм на мнение че всъщност дали ще падне ГЕРБ или не няма кой знае какво значение ако не отчетем факта че тези които се готвят да го сменят са изгладнели и ядосани от това че не могат да се доредят толкова време до властта и ще действат по брутално. Ето един анализ на това което става в момента в България

https://www.facebook.com/grigor.lilov/posts/3035530963229489

Цитат
Предстои новият 7–годишен период на ЕС.
Очакванията са за няколко десетки милиарда евро, които ще бъдат насочени към България.
Заради Короната още сега ще бъдат разпределяни стотици милиарди евро, от които все пак поне милиард и нещо-два ще стигнат до България.
Та затова сега, за разлика от април и май отчетността с Короната придоби по-реални стойности. Ако тогава истината се криеше заради бизнесинтереси, сега е точно обратното – изгодата е да оповестява в по-широк мащаб зарази тези очаквани помощи.
В нашата икономика-пустиня потоци от милиарди и кардиналният въпрос – кой да краде от тях са способни да скарат и най-близки помежду си хора, дори син и баща, дъщеря и майка.
Какво да говорим тогава за клановете на мафията, които за някой и друг милион не се свенят и да посегнат на човешки животи.
А въпросът кой да краде най-много от милиардите е проблемът за всеки от тях да държи властта.
Затова битката между клановете се изостри до такава степен – прокурорско-съдебна, институционална, медийна, личността, икономическа и т.н.
.
------- ТРАПЕЗАТА ЗА ОБИРА ОПУСТЯВА-----------
.
Най-сетне тежкият междумафиотски сблъсък е породен от все по-пустата софра, на която са заседнали мафиите у нас.
Въпреки хвалбите ситуацията с националните финанси и националната икономика въобще не е за хвалене.
Статистиката може да отчита „големи” успехи, но статистиката в корумпирана и мафиотизирана държава като нашата не е обективен измерител на развитието.
Тя е властови инструмент, ползван за вътрешни и външни нужди.
Истината е, че реката на парите, текла доскоро, пресъхва и вече е само поток.
Властта е нейният язовир, който я събира. И естествено властващата мафия я ползва за свои нужди, а другите мафии стенат с пресъхнали уста и са ужасени от перспективата да остават съвсем жадни.
Това също разгоря битката за властта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...