Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

98 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      64
    • Парламентарна република
      34

Препоръчан отговор

преди 12 минути, Anne написа:

Ще се промени много. Най - малкото, няма да съм принудена да слушам как някакъв самозабравил се идиот квалифицира цял народ като прост, тъп, необразован, как ни третира като малоумни.

Ти не вярваш, но аз вярвам, че ще има промяна.

за теб ще се промени

като си запазиш среща с кмета, и от него ще искаш общинско жилище с асансьор или да спонсорира в това което си (да ти каже реда) хората с увреждания са с предимство - да се надяваме че ще запазим европейската посока на страната, че ако се завъртим това предимство за хора с увреждания пада

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква мъка бе?

Поне ако БСП вземат властта, имам надеждата, че най - сетне мама ще може да се пенсионира. Тя трябваше още 2009 да се пенсионира но.............. феновете на ЕС решиха друго. Тя е на 60+ години, с глаукома и болки в корема............Лошото е, че и да се пенсионира, вече много трудно ще се грижи за мен.

Поне имам надежда при БСП най - сетне да прочистят ТЕЛК - овете от гнусните некадърни и корумпирани доктори и веднъж завинаги да си взема пожизнен ТЕЛК, защото ми писна това унизително размотаване на мен и близките ми, тия сякаш очакват по чудо да се оправя. Ами, няма да се оправя, по - зле ще стана. А парите са си мои, полагат ми се от държавата, аз съм ългарска гражданка, макар и с увреждания. Също така се надявам и най - сетне да се проведе истинска интеграция на хората с увреждания в обществото, ако трябва - и насилствена. То е ясно, че не искате да ни приемете, но ще се наложи! Нямате право да ни искате парите, да ни обиждате и изолирате, сякаш сме чумави! А вие се държите точно като арийци!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Деси Атанасова разобличи циничната шашма на Божков за протестите в София

Хаха! Десито разобличила Божков!

Само дето БЛИЦ, като всяка "достоверна" медиа, е затворила коментарите! Хахаха!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Anne написа:

Поне имам надежда при БСП най - сетне да прочистят ТЕЛК - овете от гнусните некадърни и корумпирани доктори и веднъж завинаги да си взема пожизнен ТЕЛК, защото ми писна това унизително

че има дяа чакаш - според логиката на червените, при нас всичко се лекува, неличими болести няма най много, даа те орежат още

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

“Биволъ” със скандални записи на Гешев

Питат прикривал ли е “Недосегаемите” 1 и 2

https://eurocom.bg/new/bivol-ss-skandalni-zapisi-na-geshev

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Без умствен капацитет написа:

за теб ще се промени

като си запазиш среща с кмета, и от него ще искаш общинско жилище с асансьор или да спонсорира в това което си (да ти каже реда) хората с увреждания са с предимство - да се надяваме че ще запазим европейската посока на страната, че ако се завъртим това предимство за хора с увреждания пада

Какво общинско жилище бе, нещастник? Ние си имаме собствен семеен апартамент, построен от баба и дядо, сестрата на дядо и нейният съпруг! При това същият този апартамент се намира точно на центъра и са ми съвсем наблизо читалището, магазините (хранителни, за дрехи), будките за вестници и списания, градската градинка, живеем точно до полицията, пощата а срещу нас е някогашната сграда на БНБ, общината ни е на метри от нас.

Да, трябва ми асансьор, ако я нямаше тази съседна банка (една друга) и ако имахме пари, можеше да си построим асансьор. За общината построиха, но не и за мен............... Харесваме си апартамента, още повече, че нямаме проблеми със съседите си, а пък третия етаж (две стаи и голяма тераса) лятно време са ми плаж (не мога да плувам и си имам надуваем басейн, шезлонг, чадър, градинска люлка, а от миналото лято ми е и астрономическа наблюдателница, в едната стая си държа телескопа.

Просто ни трябва асансьор, но не ни е във финансовите възможности, а на сметицата от ГЕРБ не и пука за хората. Остави уличните кучета да вилнеят из града, както и откачените мотористи и адреналинови шофьори.

Не си заменям хубавото ни жилище за общински боклук.

Айде, завиждайте сега за локацията и възможностите ми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Радул написа:

то и аз мога да кажа че Нинова е лежала в психиатрия , но да не мога да го докажа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Anne написа:

България да бъде присъединена към Турция? Защото това ни чака, "Росенец" е само началото!

Пак да те питам, ти в 17-ти век ли живееш?
Каква Турция те е подгонила?
Вчера в Росенец е имало протест/митинг, нищо повече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Радул написа:

Сега ще се раздуха такава кадилница, че не е истина. Ще има: Политическа поръчка на Радев и група, измама, фалшификати, и познай как ще завият хиени и герберски тролове! :giggle1:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Hristo52 написа:

Сега ще се раздуха такава кадилница, че не е истина. Ще има: Политическа поръчка на Радев и група, измама, фалшификати, и познай как ще завият хиени и герберски тролове! :giggle1:

Вият на умряло, чувам ги...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Anne написа:

Какво общинско жилище бе, нещастник? Ние си имаме собствен семеен апартамент, построен от баба и дядо, сестрата на дядо и нейният съпруг! При това същият този апартамент се намира точно на центъра и са ми съвсем наблизо читалището, магазините (хранителни, за дрехи), будките за вестници и списания, градската градинка, живеем точно до полицията, пощата а срещу нас е някогашната сграда на БНБ, общината ни е на метри от нас.

Да, трябва ми асансьор, ако я нямаше тази съседна банка (една друга) и ако имахме пари, можеше да си построим асансьор.

е лошо ли ще ти е още един с асансьор ако на този неможе а и кметовете по линия на европа може да спонсорират направата на такъв

апък ти ако искаш се мъчи

преди 4 минути, Радул написа:

Вият на умряло, чувам ги...

само че новината е няма в бивол :questions:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Bubbles написа:

Само да не стане после "Бог ли ме наказа?!".

Което ме напомня за първите анти-герберски протести. Тогава месеци наред бесепето каканижеше "борисов трябва да си подаде оставката", сетне, като стана каквото стана бесепето "борисов избяга от отговорност, като си подаде оставката".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, insec написа:

Което ме напомня за първите анти-герберски протести. Тогава месеци наред бесепето каканижеше "борисов трябва да си подаде оставката", сетне, като стана каквото стана бесепето "борисов избяга от отговорност, като си подаде оставката".

Абе баш тъй не казаха. :wub:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Bubbles написа:

Пак да те питам, ти в 17-ти век ли живееш?
Каква Турция те е подгонила?
Вчера в Росенец е имало протест/митинг, нищо повече.

Аз пък анчето я намирам за единствения смислен протестър тука. Щото право казва - без бой, чакай си ти отбой. Мирен протест срещу мафията - ма моля ти се, кой по дяволите вярва в това, та даже самите протестиращи не си вярват, в прав текст го казват. Факта е, че нямаме топки да строшим няколко министерски глави, да видиш после няма ли да се замислят ония горе - там където са го направили, нещата са друго яч.

Така, че ако протестиращите размишляваха, като анка и да направят, така както тя казва т.е. щурм, атака, палим парламента, бой - щях да съм там, анчето щях да я подкрепя. После разбира се идат нейните ора от бесепету и тука се развеждам с анка, щото си е опасно куха горката, както и цялото бесепе, и ги обесвам по дърветата. Те ти поне едно на 50% решени една камара проблеми.

Но има кураж момичето и е право - с действия, с решения, с идеи излиза, а не като протестиращите, дето не знаят какво искат майка си и баща си. Ще сваляме борисов сто пъти и сто пъти да ми се връща на власт - ай сиктир, дет па нема се вържа турско да е.

преди 2 минути, Радул написа:

Абе баш тъй не казаха. :wub:

Баш, баш - ореваха света, че борисов бил избягал от отговорност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Без умствен капацитет написа:

то и аз мога да кажа че Нинова е лежала в психиатрия , но да не мога да го докажа

То тая кака и тя свърши курса ,както каза Гергов обикновенна кариеристка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Hristo52 написа:

Защо "сега" ?  Това е от октомври миналата година.

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А я си помислете - ако не беше застрелян Луканов, той колко ли още щеше да навреди на България?

Знам, че е бил от БСП, но знам също така, и че има много предатели в БСП.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, insec написа:

Баш, баш - ореваха света, че борисов бил избягал от отговорност.

Пак не си видял каквото е, а каквото си искал да видиш. Те затва и сега не схващаш, защо се иска оставката сега а не се чакат изборите.

Така да се каже, за да видиш някои неща са нужни очила, за да видиш други, е нужно да свалиш очилата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Радул написа:

Те затва и сега не схващаш, защо се иска оставката сега а не се чакат изборите.

Не че нещо, но и аз като него не схващам какво наложи толкова свирепо изненадващо и срочно да се иска оставка  на ББ ? И не се изчака до изборите ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Anne написа:

По мирен, цивилизован път диктатори не се свалят. Вие какво искате, да го оставим да управлява до смъртта си? България да бъде присъединена към Турция? Защото това ни чака, "Росенец" е само началото!

И на мен това ми хрумна. Само си представете за момент Доган така както е окупирал и барикадирал отвсякъде сараите си, НСО го пазят и охраняват с благословията на Борисов... колко му е изведнъж да обяви това парче земя за турска територия?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, miro20 написа:

Не че нещо, но и аз като него не схващам какво наложи толкова свирепо изненадващо и срочно да се иска оставка  на ББ ? И не се изчака до изборите ?

Много ясно че не схващаш. Ти не разбираш бъкел от политика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, gagodrago написа:

И на мен това ми хрумна. Само си представете за момент Доган така както е окупирал и барикадирал отвсякъде сараите си, НСО го пазят и охраняват с благословията на Борисов... колко му е изведнъж да обяви това парче земя за турска територия?

Той ще го направи, не се съмнявам. Колко му е да извади турското знаме и да го забие някъде нависоко? Или да поиска полицейска или военна помощ от Турция?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, miro20 написа:

има скрит играч който още не се е афиширал,остави тия стари хиени дето само си точат лигите около софрата всички ще издухат супата само гледай каква врътка ще им направят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Радул написа:

Много ясно че не схващаш. Ти не разбираш бъкел от политика.

Ама разбира се. Маскираш  факта че всъщност и ти не знаеш отговора на въпроса ми . :) 

преди 1 минута, Pifi Pedolino написа:

има скрит играч който още не се афиширал,остави тия стари хиени дето само си точат лигите около софрата всички ще издухат супата само гледай каква врътка ще им направят.

е открехни завесата малко де :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, miro20 написа:

Ама разбира се. Маскираш  факта че всъщност и ти не знаеш отговора на въпроса ми . 

Тази каламбурка няма да ти помогне да разбереш. Остани невеж!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...