Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

96 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      63
    • Парламентарна република
      33

Препоръчан отговор

преди 1 минута, Радул написа:

Тази каламбурка няма да ти помогне да разбереш. Остани невеж!

Всъщност, аз отговор имам :) Просто изтипосвам такива като теб които сами се оплитат и виждат че  ако дадат отговор ще се изложат те самите. :)  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Радул написа:

...

Общи приказки - очила, хвърчила, бля, бля.

преди 18 минути, Anne написа:

А я си помислете - ако не беше застрелян Луканов, той колко ли още щеше да навреди на България?

Браво Анке - ей не мога да повярвам, че за теб ще кажа "има и хора, дето поне от малко мислят".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, miro20 написа:

Ама разбира се. Маскираш  факта че всъщност и ти не знаеш отговора на въпроса ми . :) 

е открехни завесата малко де :)

е тоя дето разбута милиардния бизнес на Черепа и правителството в хазарта.Сметай 20 години монопол на хазарта и дойде и за един месец им духна къщичката все едно беше от картон.Това сега е продължение гледаш ли как ги насъсква един срещу друг помита службите, треба да ти кажа че отдавна на БГ хоризонта е нямало такъв комбинатор а явно и е добър политик.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, gagodrago написа:

И на мен това ми хрумна. Само си представете за момент Доган така както е окупирал и барикадирал отвсякъде сараите си, НСО го пазят и охраняват с благословията на Борисов... колко му е изведнъж да обяви това парче земя за турска територия?

Дуета доган-пеевски от поне 10 години не крият грандиозния си план да продадат част от южна България на съседите като част от многомилиардна сделка. Как точно сега ти хрумна като това години наред го излъчват по немилите недраги медии?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, insec написа:

Общи приказки - очила, хвърчила, бля, бля.

Остани и ти невеж.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Радул написа:

Остани и ти невеж.

🤣🤣 добре 😂

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Anne написа:

Каква мъка бе?

Поне ако БСП вземат властта, имам надеждата, че най - сетне мама ще може да се пенсионира. Тя трябваше още 2009 да се пенсионира но.............. феновете на ЕС решиха друго. Тя е на 60+ години, с глаукома и болки в корема............Лошото е, че и да се пенсионира, вече много трудно ще се грижи за мен.

Мила не се заблуждавай.
БСП не ти е БКП, да не говорим че лидерът им в момента е троянски кон на Иван Костов, за това не ме и изненандва опадъка на партията.
Не ме разбирай грешно, хапал съм се с привърженици на ГЕРБавите повече от колкото можеш да си представиш и съм критикувал Борисов също толкова много. Самият аз смятам че протести трябва да има и неведнъж съм хокал хората затова че си траят. ОБАЧЕ има едно огромно НО : Трябват точни и ясни искания, а не просто БЕГИ ОТ ТУКА ПА ПОСЛЕ КОТО СТАНИ ТАКОА! Щото точно заради това вече 30+години няма промяна в нито един аспект.
97-ма ако си достатъчно голяма помниш ли какво стана? Събраха на хората спестяванията, изкараха ги на улицата, счупиха сградата на парламента и свалиха в крайна сметка правителството на Виденов, Костов дойде като месия, изтри три нули от чаршафите които наричахме пари, разпродаде държавата за жълти стотинки и ревна "ИДВА МАСОВАТА ПРИВАТИЗАЦИЯ!", после връчи на всеки нищо не струваща бонова книжка и се изниза ни лук ял ни лук мирисал.

След това години наред никой не каза гък, до онзи ден в който избраха Пеевски за... офф не помня вече за какво, пак рев оставка оставка, Бойко даде оставка, дойде Орешарски, пак рев оставка, недоспали студенти туй-онуй... ...и в крайна сметка пак дойде Бойко.
След още три години пак го пак протести, пак оставка и пак избори, накрая пак Бойко...
...и ся пак протести, пак липса на всякаква организираност и искания... ...какъв ще е резултата според теб? И кога най после тоя така наречен народ ще разбере че не става само с ядене?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От години не гласувам, не защото нямам мнение и не ми пука за държавата, а защото от предложенията в листите на никои не вярвам. Упрекваха ме многократно, как съм си подарявала гласа си за служебно разпределение. Какво значение има това всъщност, след, като всички са цветово и партийно разделени само в парламента и предизобрните, докато са на показ, после в частните клубове се хамелеонизират, ядат и пият на една маса и си разпределят печалби и % от общите фирми, проекти, комисионни, консултации и тн.

Изказвам лично мнение, с което, никого не задължавам и не търся конфронтация. Просто чета и се чудя, на какво се уповавате в желанието за промяна. Не съм фанатизирана, но я да си отговорим на един въпрос: По кого от 240 броя, не бихте хвърлили камък? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ония зелените бонови книжки не бяха ли преди Костов? Помня, че бяха преди него, когато Костов дойде на власт, бях в пети клас, а рекламата за боновите книжки и масовата приватизация - израз, който детският ми мозък не разбираше, се въртеше до припадък, като бях в трети - четвърти клас. Не разбирах за какво са тия бонови книжки и какво е туй животно "масова приватизация".

Но пък помня сърцераздирателната реклама с момиченцето сираче от БЧК. Даже се бяха обаждали хората в телевизията, че искали да осиновят сирачето.

Лукнов не го знаех тогава кой е, още не разбирахме от политика, знаехме само кой ни е президент и толкова, даже образоватен министър не знаехме, че имаме, камо ли кой е.

А за протестите тогава - сега разбирам, че това не са били истински протести, а дирижирани от СДС. Отвратена съм.:angry22:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, VeeeSeLa написа:

По кого от 240 броя, не бихте хвърлили камък? 

Ерджан Себайтин Ебатин

С това име ми изглежда като да трябва да бъде еб*ан а не замерван с камъни :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пламен Асенов, специално за Faktor.bg

Цитат

Да, в България в момента тече опит за преврат. 
Но той не е срещу президента Румен Радев, както негово нископреосвещенство сам се ласкае. В дебелите книги пише, че с преврат се сваля властта, а Радев няма особена власт. Освен да разбърква нещата в държавата, де, това го има и като възможност, и като желание. Няма много талант и опит дори за това, но от желание пращи….. 
С други думи, целта на преврата не е сваляне на президента. Такова е внушението, което той сам лансира пред публиката, а една от целите му е по този начин да отклони вниманието от истинския проблем, в който е затънал до ушите. 
Радев прекрасно знае, че, покрай разкритията за родолюбивата и патриотична дейност, която са извършвали в 

полза на Москва

някои от неговите съветници, във въздуха вече висят много въпроси и към самия него. И този път наистина ще трябва да отговаря, а не да гледа като мишка в трици, докато се разсее вонята от поредното разбъркано áко, както прави винаги досега. 
Но – не, общата идея на преврата е да се свали правителството, а президентът Румен Радев се държи леко шизофренично. Имам предвид, че по този начин той не само отклонява вниманието от себе си, но в същото време прави всичко възможно и да го привлече, за да яхне политически протеста.   
Сигурно вече никога няма да забравя милата родна картинка – как още през първия ден Румен Радев излезе при хората пред президентството със смешно, но зловещо вдигнато юмруче. Изглеждаше точно като партизанка, дето слиза от Балкана по 9 септември и се хили, защото си представя как се гърчат в краката ѝ класовите врагове - сцена, позната от жалките пропагандни филми на жалкия тоталитарен режим.  
Та на това приличаше Румен Радев в своя сюблимен момент - на Тодор Живков, който току-що е завладял Радио София. Само дето нямаше запасан шмайзер през едното рамо и патрондаш през другото – но те се подразбират. 
Още по-лошото в случая обаче е, че занапред, колчем се сетя за юмручето на Радев, ще се сещам и за десни хора като Христо Иванов и доста мои лични приятели, които се 

хванаха на голямата въдица

Казвам го по този начин, тъй като човешки наивно предпочитам да вярвам в тяхната политическа наивност или искрено объркване - а не, че, в желанието си да видят гърба на Борисов, те съзнателно са застанали редом до Румен Радев, Корнелия Нинова, Мая Манолова, Румен Петков и всички останали чичкови червенотиквеничковчета. 
Както, разбира се, и до онези тути кванти, които не са на самия площад, но ясно прозират отзад. На първия ред сред тях са разните Черепи и други честни бизнесмени, енергийни лобисти и консултанти, плюс обикновени мафиоти, а на втория ред виждаме широко озъбената кремълска усмивка, която виси във въздуха като усмивката на Чеширския котарак. 
Затова предлагам да разграничим и изясним нещата, защото в главите на мнозина те вече така се объркаха, сякаш живеем в библейския разказ за великата Вавилонска кула и смесването на езиците, заради което тя остава недовършена. Макар че в нашия случай е обратно – вместо да се разделят ясно хората, които говорят на различни политически езици и да започнат да си превеждат казаното от другите, за да разберат, те се събират заедно и започват да се надвикват, с безумната идея, че, който вика повече и по-силно, не само ще бъде по-добре чут, но и по-добре разбран.  
Въпреки всички внушения обаче,  че именно така трябва, за да върви строежът, че няма сини, няма червени и зелени, няма про и анти европейци, няма русофили и русофоби, а трябва да сме единни, за да се спасим, в политически смисъл това е изключително 
долна и манипулативна лъжа.

Не помните ли, граждани? Въпросното „единство” го живяхме на живо и под строй при социализма. Но главите ни явно не увряха. 
Затова през 2001 ни се тръсна тъй нареченият „цар”. Със същия лозунг, той разби крехките основи на българската многопартийна система, които тъкмо бяха започнали да се наливат. 
Явно и това забравихме, така че сега 

пророкът на Решетников – Румен Радев,

плюс разни други звани и незвани, отново ни внушават, че трябва да се обединим. С тях, разбира се. И най-вече - за да защитим техните интереси. 
Е, това точно не ни го казват в прав текст, сами трябва да се сещаме.  
Ами да се сетим, де, да се сетим, че като се съберем на едно място и се прегърнем жертви и палачи, престъпници и законопослушни, добри и лоши, политически куци, кьорави и сакати, строителството на Българската Вавилонска кула не само няма да напредне, а направо ще срутим и частично построеното. Няма как да стане иначе, щом майсторът вика подай ми теслата, а чиракът му подава сърп и чук. Примерно. 
Но има и още за изясняване. На първо място е сакралният въпрос – трябва ли да си ходи Борисов от властта.
Моят личен отговори е – естествено, че трябва. Според мен той и неговата партия дори изобщо никога не трябваше да идват на власт. Защо - прекалено дълга е темата, няма да я разисквам тук. 
Но, от друга страна е факт, че мнозинството българи си избира бат` Бойко и компания. И то не веднъж или дваж, а цели триж ги избра само на парламентарни избори, да не говорим за всички други. 
Да, разбира се, че на мнозина им писна от дивотиите в управлението и искат то да си ходи. 
И го искат точно сега, на момента, 8 месеца преди изборите, на които ГЕРБ биха могли спокойно да бъдат издухани от властта? Така че улицата избухна…..
Айде, бе! Корнелия Нинова и другите червенотиквеничковчета, включително Румен Радев,  години наред се мъчат да изкарат тълпата на улицата и не могат, сега изведнъж – хоп, готово, тя излиза, при това вече готова,  разярена. 
Точно когато е необходимо на Черепа? Точно когато леко се повдигна булото от действията на президентската администрация в полза на Русия? Точно когато, след умната първа акция на Христо Иванов в „Росенец”, можеше да има по-сериозни последици на политическо ниво за Доган, Пеевски и ко? Или може би наистина, както твърди Борисов – точно когато България влиза в чакалнята на Еврозоната и прави поредната непоносима за Кремъл и тукашните му слуги огромна крачка да се откъсне от руското влияние?
Сигурен съм също, че, както срещу Борисов, така и срещу главния прокурор има силни юридически, политически и личностни аргументи. Но съм сигурен също, че точно задържането на двама президентски съветници по подозрение за търговия с влияние и изнасяне на секретна информация за чужда сила, не е сред тях. 
Обаче се оказва сред тях. Дори разни обикновени политически неграмотници, интервюирани по време на протеста, размахват пръсти по телевизията и твърдят, че са загрижени единствено за запазването на държавността, а обискът в президентството не било част от нейното запазване, обратно, разрушителен бил. 
С други думи – президентът и хората му са недосегаеми като самата държавност, а министрите са престъпници и трябва всички да бъдат арестувани. 
Айде малко разум, де! И отказ от политика на двойните стандарти, защото тя води всички към кошчето за боклук. 
Но като споменах неграмотниците, да кажа, че не всички хора, които колегите от телевизиите интервюираха по време на протеста, бяха такива, напротив, имаше и доста видимо интелигентни люде. Които обаче, вероятно залюлени от адреналина на протеста, също дрънкаха глупости. 

мн точно казано

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, miro20 написа:

Румен Божков е национален предател , който след импийчмънт трябва да бъде съден за безотговорното си /или зависимо и дирижирано / поведение.

Вече казах , но пак да повторя - имаме уникалния шанс  прокуратурата да разбие именно този олигархично мутренски модел , който обаче  изби не толкова в управлението , а в пРезидентството.

Толкова прогнила институция едва ли има в държавата. Затова и толкова силно изквичаха всички от това пРезидентство.

Ха-ха импийчмънт, поредните Мирови полюции!:D

В Президентството бил мутренския модел.

Я да помислим малко трезво.Кой държи изпълнителната власт?Кой разпределя бюджета, кой възлага обществените поръчки?Кой разпределя финансите в държавата?Кой назначава администрацията?

Кой Президента или премиера?

Та къде казваш бил мутренския модел?

преди 4 часа, miro20 написа:

Един ден Румен Божков ще отговаря може би и пред военен съд. За държавна измяна за изнасяните документи от негов подчинен.

Освен онези стари неща за скатаване пред КПКОНПИ. Освен лобирането на олигарси за посланници и предоставянето им на законодателни документи преди приемането им.

Все неща за които сега "пртоестиращите"  поддръжници на Румен Божков са уж против.

Само в сънищата ти.:D

Толкова си неграмотен, че смесващ желаното с възможното.

Да не говорим, че повечето от нещата които си написал не са истина.

преди 4 часа, miro20 написа:

Да кажат - ние сме против проверките в администрацията от Прокуратурата, ние сме ЗА статуквото на мутри и олигархия която да си "урежда" бизнеса под масата , ние сме ЗА това мутри и олигарси да назначават удобни  посланници и да търгуват с влияние . И че са ЗА незаконно изнасяне и облагодетелстване със секретна информация и ЗА мутренския модел.

Няколко пъти ти разяснихме, че правителството предлага посланиците, а не Президента, толкова ли не можеш да го запомниш?:hush:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, Anne написа:

Ония зелените бонови книжки не бяха ли преди Костов? Помня, че бяха преди него, когато Костов дойде на власт, бях в пети клас, а рекламата за боновите книжки и масовата приватизация - израз, който детският ми мозък не разбираше, се въртеше до припадък, като бях в трети - четвърти клас. Не разбирах за какво са тия бонови книжки и какво е туй животно "масова приватизация".

Но пък помня сърцераздирателната реклама с момиченцето сираче от БЧК. Даже се бяха обаждали хората в телевизията, че искали да осиновят сирачето.

Лукнов не го знаех тогава кой е, още не разбирахме от политика, знаехме само кой ни е президент и толкова, даже образоватен министър не знаехме, че имаме, камо ли кой е.

А за протестите тогава - сега разбирам, че това не са били истински протести, а дирижирани от СДС. Отвратена съм.:angry22:

Може и да си права, може боновите книжки да са почнали преди Костов, но по негово време завърши процедурата, аз бях 6-ти клас 97-ма когато бяха протестите през Януари, помня ги отлично понеже тогава живеех в центъра на София а там работеха и нашите и всичко се случваше кажи-речи пред очите ми.

Аз също не разбирах какви са тия бонови книжки, помня само че ходих някъде с дядо ми(Вечна му памет) за да си вземе той такава книжка и беше няк'ва дива лудница и чакахме нема толко дълго време...

Но да не се откланяме от темата, идеята ми беше само да покажа че между всичките тези протести има едно общо нещо - Липсата на искания и организация, а това води до едни и същи резултати.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, miro20 написа:

Стига ревахте бе, няма да боли много. 🤣

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 2 часа, Без умствен капацитет написа:
само че новината е няма в бивол :questions:

https://bivol.bg/geshev-nedosegaemite.html

Това да клинчиш , лъжеш и мажеш е запазена марка на герберастите. Ей ти линка.

Редактирано от nikssi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Bubbles написа:

Може и да си права, може боновите книжки да са почнали преди Костов, но по негово време завърши процедурата, аз бях 6-ти клас 97-ма когато бяха протестите през Януари, помня ги отлично понеже тогава живеех в центъра на София а там работеха и нашите и всичко се случваше кажи-речи пред очите ми.

Аз също не разбирах какви са тия бонови книжки, помня само че ходих някъде с дядо ми(Вечна му памет) за да си вземе той такава книжка и беше няк'ва дива лудница и чакахме нема толко дълго време...

Но да не се откланяме от темата, идеята ми беше само да покажа че между всичките тези протести има едно общо нещо - Липсата на искания и организация, а това води до едни и същи резултати.

Значи си ми връстник. Аз тръгнах една година по - късно на училище (на 8), защото според нашите съм била малка и щяха да ме бутат. Аз съм си ниска на ръст - 1, 57 съм,  явно съм била наистина малка.

Ние даже и тогава, в пети клас, не разбирахме от политика и напълно за протестите. Обаче помня числата с много нули. Помня, че за нас беше истинско съкровище, когато започнахме да получаваме джобни от по няколко нули. Аз джобни имах чак от началото на трети клас. Първо имахме по 50 лв джобни - цяло съкровище, после 100, после 200, после 500, а върхът беше да получиш за Коледа или за рождения си ден 1000 лв. Тогава учехме за числата до 1000 (до четвърти клас) и си спомням как се чудехме докъде могат да стигнат числата, и как ли се казват числата след 1000. От инфлация не разбирахме, затова родителите и учителите не ни говореха за неща, които не разбирахме. А ние с тези пари си купувахме желаните закуски от близкото магазинче - кеф ти сандвич с нещо, кеф ти пица, кеф ти вафла, кеф ти шоколад, кеф ти някава друга закуска или сок/ "Кока - Кола". Купувахме си нещо за ядене +пиене +десерт и се чувствахме богати. Аз си купувах само едно нещо за ядене и каквото останеше, беше за списание "Мики Маус", книга от издателство "Егмонт България", шоколад или сладолед, или любимото ми кисело мляко "Снежанка" на "Данон". Чудех се как сестра ми е карала с джобни от 1, 2 или 5 лв по социалистическо. (Тя е родена 1981, но тръгнала на 6 на училище). Не знаехме за възрастните, но ние, децата, се чувствахме богати с нашите джобни. Можехме да си позволим да се повозим на люлки, като дойдеше лунапарка, балон, лакомство.........

Така и не разбрахме кое наложи парите с много нули, а после, при деноминацията (бях в 8 клас) бяхме адски объркани с новите цени. После вече всичко ни се виждаше скъпо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, nikssi написа:

Сигурно я иска с днешна дата и актуална снимка.  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, nikssi написа:

те правят разследвания : но малко ме съмнява, все записи излизат против ГЕРБ но против БСП никога, доста е съмнително а БСП постоянно ревът че ги подслушват

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 53 минути, miro20 написа:

Поръчкова статия от всякъде!

И пак Русия се оказа виновна.:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Радул написа:

Радев като е добър, защо неиска прокуратурата да докаже добротата му

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Anne написа:

Значи си ми връстник. Аз тръгнах една година по - късно на училище (на 8), защото според нашите съм била малка и щяха да ме бутат. Аз съм си ниска на ръст - 1, 57 съм,  явно съм била наистина малка.

Ние даже и тогава, в пети клас, не разбирахме от политика и напълно за протестите. Обаче помня числата с много нули. Помня, че за нас беше истинско съкровище, когато започнахме да получаваме джобни от по няколко нули. Аз джобни имах чак от началото на трети клас. Първо имахме по 50 лв джобни - цяло съкровище, после 100, после 200, после 500, а върхът беше да получиш за Коледа или за рождения си ден 1000 лв. Тогава учехме за числата до 1000 (до четвърти клас) и си спомням как се чудехме докъде могат да стигнат числата, и как ли се казват числата след 1000. От инфлация не разбирахме, затова родителите и учителите не ни говореха за неща, които не разбирахме. А ние с тези пари си купувахме желаните закуски от близкото магазинче - кеф ти сандвич с нещо, кеф ти пица, кеф ти вафла, кеф ти шоколад, кеф ти някава друга закуска или сок/ "Кока - Кола". Купувахме си нещо за ядене +пиене +десерт и се чувствахме богати. Аз си купувах само едно нещо за ядене и каквото останеше, беше за списание "Мики Маус", книга от издателство "Егмонт България", шоколад или сладолед, или любимото ми кисело мляко "Снежанка" на "Данон". Чудех се как сестра ми е карала с джобни от 1, 2 или 5 лв по социалистическо. (Тя е родена 1981, но тръгнала на 6 на училище). Не знаехме за възрастните, но ние, децата, се чувствахме богати с нашите джобни. Можехме да си позволим да се повозим на люлки, като дойдеше лунапарка, балон, лакомство.........

Така и не разбрахме кое наложи парите с много нули, а после, при деноминацията (бях в 8 клас) бяхме адски объркани с новите цени. После вече всичко ни се виждаше скъпо.

Мдаа, аз получавах джобни още в първи клас, но тогава бяха старите пари още от бай Тошово време и получавах по 2лв. а даскалото имаше един старец лятото продаваше сладолед от машина който струваше 3. Някъде в 3-ти клас получавах по 20лв. а после вече като дойдоха нулите не помня с точност, после вече към 8-клас ходех с по 1000лв. и така...
Абе яко беше детството ама лошото е че свърши.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Без умствен капацитет написа:

Радев като е добър, защо неиска прокуратурата да докаже добротата му

Защото прокуратурата се държи от ГЕРБ, от мутрите!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Без умствен капацитет написа:

те правят разследвания : но малко ме съмнява, все записи излизат против ГЕРБ но против БСП никога, доста е съмнително а БСП постоянно ревът че ги подслушват

Кого да разследват бе,човек ?! ГЕРБ са обсебили законодателната,изпълнителната и съдебната власт,като разполагането с такава тоталитарна власт предразполага за възникването на авторитаризъм и хората е нормално да искат точно тези да бъдат разобличени,тъкмо защото само те са в положение да злоупотребяват със служебните си задължения...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...