Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

96 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      63
    • Парламентарна република
      33

Препоръчан отговор

преди 1 минута, street racer написа:

Добре, ще блея и там...но това няма да промени състоянието на болните ви мозъци

махай ми се от ника , да не си разтоваря езика !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, miro20 написа:

Няколко пъти ти обясних и цитирах как стават уговорките за посланниците.  И как президента блокираше и договаряха със Захариева дълго време.

Чак се чудя как имаш наглостта да припомняш тази твоя излагация :)

Много истини са казани. За Русия върви си преговори темата за Радев от началото. ОТдавна известни и некриени дори от руска страна, неща.

И решетников интервютата, и проучванията /има го публикувано публично/  и последвалите гърчове и лъжи от Корнела която сама се оплете в орпавдания за срещите си с разузнавача :) 

Той ми бил обяснил.:lol6:

А бе, смешко, мислиш ли, че някой ти се връзва на лъжите, опровергавани многократно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо се протестира в неделя вечер пред министерски съвет? Сградата празна и викат в пустото. Или протеста да е във време, в което сградата да е пълна или да се протестира пред дома на Б,Б, в Банкя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Inana.. написа:

махай ми се от ника , да не си разтоваря езика !

Това....по кой закон? Иначе, имаш право да се махнеш от всякъде, кой те спира?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Inana.. написа:

да не си разтоваря езика !

и как го правиш това, защото ми се струва че ще е извратено

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз предлагам да протестират пред двореца на величеството в Банкя, само дето никой не му знае адреса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, mitosandov написа:

Защо се протестира в неделя вечер пред министерски съвет? Сградата празна и викат в пустото. Или протеста да е във време, в което сградата да е пълна или да се протестира пред дома на Б,Б, в Банкя.

Защото Революцията не спира в събота и неделя .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Inana.. написа:

Защото Революцията не спира в събота и неделя .

по точно неискат да слушат, как блеят

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Anne написа:

И аз предлагам да протестират пред двореца на величеството в Бнкя, само дето никой не му знае адреса.

Адреса го има и е публично достъпен. Всъюност, адреса е еднакъв за всички на неговия пост

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей бутачите как върви бутането на Боко?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, petie1 написа:

само се пенят и напъват и потят

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Anne написа:

90 - те кога се е стреляло на границата?

Аз в Гърция ходих само веднъж и за няколко часа. Няма да повторя, там е скъпотия.

За теб.... цените са еднакви за всички

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, street racer написа:

Това....по кой закон? Иначе, имаш право да се махнеш от всякъде, кой те спира?

Какви "закони " бе ?  Не стига , че си неграмотен и не можеш да четеш , ами и ми се навираш като някой лумпен да те забележа !

Образите с овцете ще си говориш пред огледало у вас !  Или още те боли от шамара ми в една друга тема ?!

Това , че си сменил аватара и ника не означава , че си сменил и реакциите и мисълта си !

Смешник !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, street racer написа:

Добре, ще блея и там...но това няма да промени състоянието на болните ви мозъци

Ти блей пък да видим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, petie1 написа:

и ти ли дойде да се забавляваш тука няма го белгиеца и ти е скучно в линукс раздела

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Anne написа:

Не съм нацистка, но съм израснала в мутренските години и единственото нещо, което съм научила е, че мутромафиот с огромна власт (което е нещо по - страшно и о Адолф Хитлер, защото Хитлер не се е разпореждал чак навсякъде, например ВСС или "Хитлерюгенд") се сваля само чрез убийство, а тъй като народът никога няма да узрее за тази идея, само мафиоти могат да го свалят.  Той много се самозабрави и си повярва. Ако се намери някой, който да му свети маслото, другите от ГЕРБ моментално ще се приземят в земната реалност и ще хукнат да си спасяват собствените кожи.

И вече вярвам, че дойдат ли БСП на власт, всичко ще се освети - ГЕРБ, ДПС................. Въпросът е някой да еиминира опасните вътрешни врагове, които явно тайно клонят кръм дружба с ГЕРБ - като Гергов и Станишев, който пък иска да ни натресе еврогейските ценности.

Така че, има мърша з разчистване.

Ще го кажа така, както и във "Валкирия" - "Ако ще убием диктатора, трябва да убием и дясната му ръка". Иначе, ще стане страшно за опозицията и народа, защото дясната ръка (Каскета) е способен да навреди не по - малко на страната.

По мирен, цивилизован път диктатори не се свалят. Вие какво искате, да го оставим да управлява до смъртта си? България да бъде присъединена към Турция? Защото това ни чака, "Росенец" е само началото!

Неее, не си нацистка ами супер нацистка :) И аз съм живял през 90-те бяха забавни години, а и между другото хората не са равни

преди 2 минути, ninov написа:

и ти ли дойде да се забавляваш тука няма го белгиеца и ти е скучно в линукс раздела

Точно така :) То катао гледам сите са тук

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, Bubbles написа:

Щеше да е ако не държеше кака Кури за полата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Радул написа:

Ти блей пък да видим.

Близо 25 години чаках, за да се върна в България. Много съм блял....с 10 $ в джоба. Трудно ще ме изгоните пак, другари!

Но щом държите на на партизанското движение...няма лошо... Моят син, под черявно знаме, няма да живее

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, petie1 написа:

Неее, не си нацистка ами супер нацистка :) И аз съм живял през 90-те бяха забавни години, а и между другото хората не са равни

Точно така :) То катао гледам сите са тук

тук е купона

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, ninov написа:

тук е купона

Пък и Анне ми е резервата след белгийската мида

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, street racer написа:

Близо 25 години чаках, за да се върна в България. Много съм блял....с 10 $ в джоба. Трудно ще ме изгоните пак, другари!

Но щом държите на на партизанското движение...няма лошо... Моят син, под черявно знаме, няма да живее

НИкой не те гони, ама ти тамън се върна и почна да даваш наклони нещо... Не се ли научи малко на обноски за 25, или си от тези дето и след 100 години си остават цървули?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, street racer написа:

А кой казва, че знамето ще е червено?

Не може ли да е бяло, зелено, червено?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

той чакал 25 год. да се приберял в България ?!

Алоооо  ,  2000000 Българи чакат да свалим тази мафия , за да се приберат и те в родината !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...