Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

94 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      62
    • Парламентарна република
      32

Препоръчан отговор

преди 1 минута, ncl написа:

Какво ти пука?! Ти нали ще си добре...

Дреме ми, просто коментирам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, FusE написа:

Всичко това би могло да се случи, ако бяхме президентска държава, а не парламентарна, еднолично решение което касае бюджета на държавата не може да бъде взето, разходваните средства се гласуват в бюджет, а този бюджет за годината е гласуван вече, но от къде да знаете тези малки детайли след като е по лесно да се вика оставка. 

а ти откъде да знаеш за едни 10 милиярда заем гласуван от парламента или това са малко пари за теб

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, ninov написа:

а ти откъде да знаеш за едни 10 милиярда заем гласуван от парламента или това са малко пари за теб

Ааа за тия неща нема да ревете!
Аз кога говорех че Ореха като искаше да дръпне един милиард заем едни такива "протестиращи" ореваха че света че и пра пра пра внуците им щели да връщат, а после никой не каза и копче когато ГЕРБ издърпаха над 30млрд. всички ми скачаха и викаха че не съм наред, че съм комунист и т.н.

Е вярно е комунист съм, но едното няма общо с друготом да не говорим че не приемам БСП за нищо което би могло да е имало общо с БКП.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Bubbles написа:

Дреме ми, просто коментирам.

Това не е просто коментиране. Защо аз не коментирам представянето на кучетата?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз откакто съм навършил 18 нямам пропуснати избори за парламент и президен и същевременно за който и да гласувам нито става президент, нито влиза в парламент... Да не говорим че от всички хора с които контактувам не познавам нито един, който да гласува за Герб/БСП... За съжаление от студентите в айти сектора познавам много, които гласуват за ДПС. Странна стока са те :) Фенове на масоно-тамплиерски ордени и гласуват за когото е възпят от димитър недков и р. ралчев...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, ncl написа:

Това не е просто коментиране. Защо аз не коментирам представянето на кучетата?!

Спрял ли съм те? Коментирай на воля, живеем в свободен свят... ...уж.
Плюс все пак България е мястото където съм се пръкнал, нормално е да ме интересува, не мислиш ли?

току-що, mitosandov написа:

Аз откакто съм навършил 18 нямам пропуснати избори за парламент и президен и същевременно за който и да гласувам нито става президент, нито влиза в парламент... Да не говорим че от всички хора с които контактувам не познавам нито един, който да гласува за Герб/БСП... За съжаление от студентите в айти сектора познавам много, които гласуват за ДПС. Странна стока са те :) Фенове на масоно-тамплиерски ордени и гласуват за когото е възпят от димитър недков и р. ралчев...

И аз нямах докато не избраха Борисов 2-ри път, тогава разбрах че няма смисъл а се глсува, докато сред имащите право на глас преобладават дебилите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, FusE написа:

Ще започна от Гешев, нали всички искахме някой който да се пребори с престъпността, с търговията с власт, с олигарсите? Е добре след като имаме такъв човек кокто се е наел с това да свърши защо сега  не го искаме, може би не знаем какво искаме или го искаме според посоката на вятъра който вее?

Аз ще ти отговоря по начин, по който смятам, че ще разбереш - не, че тези, които принципно питаш биха ти отговорили същото, те трудно могат да ти дадат какъвто и да е било смислен отговор на по- особени положения да ги нарека, а не просто въпроси.

Ще бъда кратък, значи - бако поне действително арестува сърбина ( Сретен), вече историята какво, как, защо, кой и прочие не е нужно да задълбаваме, та да си изясним конкретния казус, който поставяш, но поне наистина го арестува, нали. Тогава и получи, да го кажем кръщаването си от народа - не, че не го знаехме кой е, но не беше бат бойко, а просто сикаджията, дето бе гавазин на бай Тошо. Та сещаш се, както чух днеска по радиото - "лисунгер, ама баш хитър, тогава защо не". А Гешев, дори и не арестува Божков, дори и това не направи - е няма как да мине толкоз метър из коридорите на подсъзнателните ни реакции. ( или - тази лисица е много проста)

И още нещо - времената така или инак са менят, дори и в най- строгите режими; времето е време, защото е динамично, а динамика означава и промени, към лошо или добро, но промените са неизбежни. Така, че днес времената са различни спрямо преди 15- 20+ години, когато поръчковите и показните разстрели вършеха работа - днес това вече не работи, идеята не е добра. Сега мутренските разпри се решават чрез/ със (но не и ОТ) прокуратурата.

Така, че в заключение - това ни най- малко не е борба с престъпността, а още повече пък с олигарсите. Можем компромисно да ги наречем сделки, неизгодни сделки за някои олигарси, но борба категорично не е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, ninov написа:

Няма значение сумата, няма как да бъде похарчена държавна пара без да мение през гласуване в парламента. Заем е нужен и не е беда, беда ще бъде ако не бъде взет този заем, беда за най уязвимите от народа ни, няма да има възможност да бъде изпълнен плана 60/40, няма да има допълнително финансиране за К19 и други социални плащания . Системата ни е солидарна и така се случват нещата, ако не искаме тази система правим по аналог както в САЩ и всички които са на социален минимум изпадат от системата за сметка на други които ще забогатеят. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Bubbles написа:

Плюс все пак България е мястото където съм се пръкнал, нормално е да ме интересува, не мислиш ли?

Нормално е. Но е добре да се говори, когато човек е лично запознат със ситуацията... Ако зависеше от мен, нямаше да имаш право и на глас...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, ncl написа:

Нормално е. Но е добре да се говори, когато човек е лично запознат със ситуацията...

Съгласен, моите коментари са на база това което чета и виждам по телевизията... ...и чувам от нашите по телефона, както това което помня като ситуация.
И не аз НЕ гласувам, нещо повече, аз съм пръв противник на идеята българи живеещи зад граница да имат право на глас по време на избори, но това е друга тема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я революционерите още ли бутате Боко?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какво виждаш по телевизията?! Нищо повече от това, което са решили да ти показват. А от вашите по телефона какво ще чуеш?! Нищо по различно от субективните им усещания и това, което те гледат по телевизиите.

Предполагам не си толкова тъп, че да приемаш всичко от френските телевизии за чиста монета...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, ncl написа:

И какво виждаш по телевизията?! Нищо повече от това, което са решили да ти показват. А от вашите по телефона какво ще чуеш?! Нищо по различно от субективните им усещания и това, което те гледат по телевизиите.

Предполагам не си толкова тъп, че да приемаш всичко от френските телевизии за чиста монета...

Естествено, но все пак за 30 години живот в родината все имам някаква идея за нещата.

Без значение кой, как и какво, фактите са тези(по мое му) :

1. Тиквата си е изпял песента.
2. На народа му е писнало(Очевидно).
3. Алтернатива няма(Не и такава за която масата биха гласували)

4. След няколко месеца Бойко ще спечеи изборите... ...отново...
5. И както се пее в песента "И така до края на светa". XD

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, ncl написа:

Нищо от изброените неща не са факти.

Тоест Бойко не си е изпял песента, на народа не му е писнало, алтернатива за която масата биха гласивали има и Бойко няма да спечели изборите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, ncl написа:

Да.

Не съм съгласен, но ок, всеки има право на мнение, а кой крив и кой прав, следвашите избори ще покажат. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Bubbles написа:

Без значение кой, как и какво, фактите са тези(по мое му) :

1. Тиквата си е изпял песента.
2. На народа му е писнало(Очевидно).
3. Алтернатива няма(Не и такава за която масата биха гласували)

4. След няколко месеца Бойко ще спечеи изборите... ...отново...
5. И както се пее в песента "И така до края на светa". XD

За анализа на миналото - бих се съгласил. За бъдещето - дано не си прав!

Но ... аз съм лесен. Изчезвам „за норматив“ - по-малко от 24 часа. Вие му мислете!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напротив, факти са. Има още един факт - избори няма да има нито сега, нито след 6 месеца. Мандата ще бъде продължен с минимум година, но това няма значение. Скоро друг не може да сшечели избори

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е. Но докато едно нещо не стане, значи не е станало. Когато стане - тогава вече е факт. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да питам ако има Борисов 4 тогава какво?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, street racer написа:

Напротив, факти са. Има още един факт - избори няма да има нито сега, нито след 6 месеца. Мандата ще бъде продължен с минимум година, но това няма значение. Скоро друг не може да сшечели избори

Не са факти, а предположения. При това грешни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, petie1 написа:

Да питам ако има Борисов 4 тогава какво?

Hasta la vista, baby!“

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...