Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

94 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      62
    • Парламентарна република
      32

Препоръчан отговор

преди 9 минути, criminall написа:

Тази вечер ще си вземем оставката. 

Стискаме палци ама не знам... 

https://dnes.dir.bg/politika/aleksandar-paunov-prizna-za-bozhkov-i-napuska-parlamentarnata-grupa-na-bsp

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Радул написа:

Вече няма никакъв смисъл да се затварят. Гугъл монополизира пиратството.

Няма такова нещо, просто тяхното ИИ е добро!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, adersa написа:

Жалко , че не можа да си изпълни мисията но според мен оставката идва от натиск .

По скоро готвят нещо ново на Черепа... Явор Колев е член на Комисията по хазарта от много време

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, M.Николов написа:

Сега последно.....Клетки за птички ли ще бъде защитната стена в Алепу или хотел?

https://www.vesti.bg/bulgaria/ne-spiram-proekta-na-alepu-shte-stane-mnogo-hubav-hotel-6110992

Много ясно че ще е хотел. Бойко кво го слушаш.

Прави впечатление, че вече и неговите уж хора, въобще не му цепят басма и си правят каквото си искат. Изпусна юздите в ГЕРБ Бойко и това му е най- големия проблем. Нищо чудно Цветанов да го нагласи така. Едва ли ще разберем. Но яко потеглиха по стъпките на НДСВ.

преди 9 минути, adersa написа:

В смисъл ? я дай инфо .

Отвори си очите просто.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, street racer написа:

Явор Колев е член на Комисията по хазарта от много време

Не знаех.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Bubbles написа:

И кфа стана тя сега?

https://novini.bg/bylgariya/politika/608698

Троянски кон. :D    Смешничко. Ако се гледа видеото, се разбира, че Паунов не е член на БСП. 

Впрочем, доста си упорит за човек на който не му пука. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Радул написа:

Троянски кон. :D    Смешничко. Ако се гледа видеото, се разбира, че Паунов не е член на БСП. 

Впрочем, доста си упорит за човек на който не му пука. :)

Упорит?
Само съм любопитен, а и няма какво друго да правя освен да си чеша клавиатурата в момента, понеже всичко е затворено заради празника. :)
И да ти кажа все повече се убеждавам че има нещо гнило в тоя протест.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, Bubbles написа:

Упорит?
Само съм любопитен. :)
И да ти кажа все повече се убеждавам че има нещо гнило в тоя протест.

Упорииит. Чак такова любопитство и котките нямат. :)

И в протеста наистина има гнило- всички тези дето се мъчат да умаловажат гнева на народа и да го припишат на частни интереси. Както и този платен провокатор. Да, има гнило. В правителството обаче, освен гнило, друго няма! За всеки уважаващ себе си човек, избора не е труден.

преди 2 часа, street racer написа:

По скоро готвят нещо ново на Черепа... Явор Колев е член на Комисията по хазарта от много време

Значи е взимал подкупи от него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Горанов,Горанов....оплюха ви управлението....от всички страни...включително и посолството на САЩ...ти ми дрънкаш,че САЩ са една от старите демокрации...която през 1965 разреши на афроамериканци да гласуват...които преди това са били роби....Много космополитно....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Радул написа:

И в протеста наистина има гнило- всички тези дето се мъчат да умаловажат гнева на народа и да го припишат на частни интереси. Както и този платен провокатор. Да, ма гнило. В правителството обаче, освен гнило, друго няма! За всеки уважаващ себе си човек, избора не е труден.

Съгласен съм народа трябва да се събуди и да измете гнястта от парламента, НО не трябва се допуска влияние от разни мишки като Черепи, Курита и пр.
Също както вече казах - Трябват искания и преговори за изпълняването им, както и идея за бъдещето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Радул написа:

И в протеста наистина има гнило- всички тези дето се мъчат да умаловажат гнева на народа и да го припишат на частни интереси. Както и този платен провокатор. Да, ма гнило. В правителството обаче, освен гнило, друго няма! За всеки уважаващ себе си човек, избора не е труден.

или за нещо искат да исползват ГДБОП за компромати

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, ninov написа:

или за нещо искат да исползват ГДБОП за компромати

Абе изнизва се, щото е взимал. Хиляда обвинения към Бошков че давал подкупи, и никой с обвинение че е взимал подкупи! Че на кой ги е давал тия подкупи бре?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я! Некъв бръмбар са забил в мушамата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво за тракерите?

На запад не позволяват на хората да имат достъп до филми и музика, не и безплатен. Съжалявам, но не може всичко в този живот да е платено!:angry22:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Anne написа:

Съжалявам, но не може всичко в този живот да е платено!:angry22:

Също така не може всичко да е безплатно или да се краде, този филм, музика или кракнат софтуер който сваляш от торент някой губи пари в този момент, да ще кажеш не ми пука, но ако този някой си ти, ако си ти продуцента, програмиста или музикален изпълнител? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, FusE написа:

Също така не може всичко да е безплатно или да се краде, този филм, музика или кракнат софтуер който сваляш от торент някой губи пари в този момент, да ще кажеш не ми пука, но ако този някой си ти, ако си ти продуцента, програмиста или музикален изпълнител? 

Какви пари губи бе? Това е нещо, което просто се тегли! Компютърен файл, нищо повече!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Anne написа:

Какво за тракерите?

На запад не позволяват на хората да имат достъп до филми и музика, не и безплатен. Съжалявам, но не може всичко в този живот да е платено!:angry22:

Точно обратното в щатите ако те хванат , че теглиш нелегално ти лепват бая години в панделата  .

преди 2 минути, Anne написа:

Какви пари губи бе? Това е нещо, което просто се тегли! Компютърен файл, нищо повече!

Еми ако  си певец или композитор щеше да разбереш какви пари губят от тракерите .

Губят стотици милиони

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, adersa написа:

Точно обратното в щатите ако те хванат , че теглиш нелегално ти лепват бая години в панделата  .

Еми ако певец или композитор щеше да разбереш какви пари губят от тракерите .

Как губят, бе? Просто качват музикален файл.................... Това не е нещо физическо. Не ви разбирам сбърканата логика. Как губиш от нещо, което реално е само нули и единици?

Аз обичам да снимам, пейзажи понякога. Ако започна да се занимавам професионално със снимки и да качвам хубавите снимки в сайт и хората си ги харесат за тапети за компютър, аз как точно ще губя финансово от това?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, FusE написа:

След като Бил Гейтс може да изнудва и да не е в затвора, що па и ние да не крадем и да не сме в затвора?  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Anne написа:

Какво за тракерите?

Абе вие в Българията сте много заблудени люде, кой ви каза че на запад хората не дърпат филми, музика, програми и т.н.?
Има закон, ама той не лови домашния потребител, никой няма да ти дойде в къщи ди ти проверява компа фаил по фаил кой е легален и кой не.

Тракери Френски има повече отколкото български, трафика им е огромен, какво мислиш че тоя трафик идва от български потребители?

Да има известна разлика в мисленето на хората по въпроса, но тя няма общо със закони, просто хората имат възможностите и предпочитат да гледат филм на кино вместо в къщи сами или музика някъде на концерт примерно или на заведение, това което се ползва иначе е Spotify или Deezer срещу 10 евро месечно получаваш достъп до каквато музика се сетиш и не ти трябва и да я теглиш.

Програмите стандартно си се теглят от тракери, няма много луди които да плащат стотици или хиляди евро за някаква програма, освен ако не се ползва професионално и/или официално от фирми и предприятия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Anne написа:

Как губят, бе? Просто качват музикален файл.................... Това не е нещо физическо. Не ви разбирам сбърканата логика. Как губиш от нещо, което реално е само нули и единици?

Аз обичам да снимам, пейзажи понякога. Ако започна да се занимавам професионално със снимки и да качвам хубавите снимки в сайт и хората си ги харесат за тапети за компютър, аз как точно ще губя финансово от това?

:offtopic_s:

Софтуера е продукт, за него е положен труд да бъде направен, този труд бъде заплащан със закупуване на този софтуер, когато ти свалиш кракнат софтуер крадеш от неговия създател, кражбата не е по различна от всяка друга кражба. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Anne написа:

Не губиш, просто си ларш, за разлика от купищата некадърници които се помеющават в платформи като Shutterstock.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...