Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

114 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      73
    • Парламентарна република
      41

Препоръчан отговор

А не ви ли хрумна, че човекът е млад и суетен и може би ползва козметика, за да прикрие белезите? Все пак не върви да ходиш с вид на кърпено зомби из столицата, за самочувствието да не говорим. А може и в студиотода са го гримирали, да не забравяме и осветлението.

Колкото до безсъзнанието - и аз съм припадала и съм била за кратко в безсъзнание, но нямам физически белези от това.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 40,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

4928

• miro20

3376

• Мойра

3058

• FusE

2119

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Обездвиженият ”престъпник” Росен Миленов: Защо на 22.09.2020 г. трябва да сме всички на площада?

Слушам новини, гледам човекът-джип започна да обикаля селата, е няма как в градовете номерата му вече не минават. Но в селата, ама как звучи а "Събра се цело село хей! Как я мислите вие?" 100 възрастн

Публикувани изображения

В случая биха дали мило и драго колкото може повече да се виждат такива белези, отоци  и синини :) 

Ама уви.. нещо не е както трябва.....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Anne написа:

А не ви ли хрумна, че човекът е млад и суетен и може би ползва козметика, за да прикрие белезите? Все пак не върви да ходиш с вид на кърпено зомби из столицата, за самочувствието да не говорим. А може и в студиотода са го гримирали, да не забравяме и осветлението.

Колкото до безсъзнанието - и аз съм припадала и съм била за кратко в безсъзнание, но нямам физически белези от това.

Няма такава козметика която да прикрие всички следи особенно пък подутини и синии или драскотни, ако знаеш такава нека някой те посини яката и после снимай клипче как се гримираш да си прикриеш сините и подутините :) Единственото нещо което се сещам че би свършило работа е CGI :)

преди 6 часа, insec написа:

Имам един познат, който е още по- хард, ако щеш вярвай, ма оно знае как се пилотира самолети основно от една поредица има самолетни катастрофи дават, по NG мисля, че беше. Не се майтапя - само да го питаш нещо и почва, задкрилки, предкрилки, колесници, ще ти обясни и ще ти показва даже, а като рече "а най- трудно ми е кацането" и направо умираш разбираш ли, автентичен на 101% заклевам се, нема тролене, нема преструвки, убеден напълно пича, "аз зная бе, само дето не съм го правил, инак ми е ясно".

п.п. ма то къде се смея, обаче ще я закъса много сериозно със психиката - отскоро нещо е захапал и за плоската земя, ма на тва не се съгласих и съм го предупредил, че а само е обелил една дума пред мен за плоски земи, извънземни и как от НАСА ни будалкали, ще ми изяде шамарите в същия момент, изречението няма да си довърши и ще го аргасам.

Леле какви образи имало, чак почнах да се чудя що се занимавам с Линукс и компютри 17 години кат мога да се опъна опъна на дивана като АБПФ Кити-Анне и зяпайки "Натисни F1" да стана топ експерт :giggle1:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Anne написа:

От 2003 насам гледам криминални поредици за убийства,  за различни престъпления, за известни криминални случаи, даже поредицата "60 дни в затвора".

Плашиш ме. Ужас.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

107961402_1679665082208984_6406264173512

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Anne написа:

За твоя неприятна изненада, гледам криминален канал и съм много наясно със следите от побои и съдебно - медицинските експертизи.

Може да си стоя вкъщи пред телевизора и компютъра, но ги използвам, за да се образовам,

Идея си нямаш колко много неща зная и с колко много неща съм наясно.

Аз пък изгледах трите части на "Матрицата", и сега с колко неща съм наясно ... Научих кунг-фу за по-малко от минута, мога да избягвам куршуми, да си фърча из въздуха ... :lol6: 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 1 час, gagodrago написа:
КАК БОРИСОВ И ТЪПИТЕ МУ КАЛИНКИ ИЗТОЧВАТ БЮДЖЕТА В ПОЛЗА НА ОЛИГАРСИТЕ...

А , не крадат бе ! Корупция няма....ти , сега като влезем в "Чакалнята" да видиш постижения....:lol6:

......Лъже бе ! Питай Миро.....:lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, attj написа:

Каква стана тя - Румен Радев надмина Плевню като Разеденителчо Подстрекателчев...

чехълчо никой не може да го задмине вервай ми 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, Радул написа:

109403131_3140046092748007_8117028195977

Този полицай глобен ли е за липсата на маска на обществено място? Ами ако е приносител и кихне по стачкуващ(и).

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, DarkEdge написа:

Този полицай глобен ли е за липсата на маска на обществено място?

А сега!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Радул написа:

А сега!

Сега като преди...и като после

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Anne написа:

А не ви ли хрумна, че човекът е млад и суетен и може би ползва козметика, за да прикрие белезите?

Ето защо казвам, че си автентична - от вчера до сега често се запитвах, какво бих отговорил на твое място. Какво ли не ми мина през ума, обаче за доводите, които изкара ни най- малко не се и сетих. Браво Анче!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали кабинетът(МВР) трябва да им осигури ЛПС към работното облекло.

преди 12 часа, insec написа:

Имам един познат, който е още по- хард, ако щеш вярвай, ма оно знае как се пилотира самолети основно от една поредица има самолетни катастрофи дават, по NG мисля, че беше. Не се майтапя - само да го питаш нещо и почва, задкрилки, предкрилки, колесници, ще ти обясни и ще ти показва даже, а като рече "а най- трудно ми е кацането" и направо умираш разбираш ли, автентичен на 101% заклевам се, нема тролене, нема преструвки, убеден напълно пича, "аз зная бе, само дето не съм го правил, инак ми е ясно".

Абе, и кучето стои по цял ден пред месарницата, ама касапин не става.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, DarkEdge написа:

Нали кабинетът(МВР) трябва да им осигури ЛПС към работноито облекло.

То по закон, при обявена епидемия, държавата трябва да осигури и на населението ама... Според наша държава, това означава да му ги продаде.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://m.dnevnik.bg/sviat/2020/07/20/4093210_nju_iork_taims_bulgariia_e_neobiknoven_sluchai_na/

Мдаааа,каква ”демокрация” има в България последните 11 години...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма ли да си идва вече Борисов и да подаде оставка? Срам. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, acnekt написа:

Няма ли да си идва вече Борисов и да подаде оставка? Срам. 

На такива смешни протести с тъпани и ръченици и аз няма да си я подам . Трябва да са като през 2013 айде стегне те се малко протест ли правите или сте се събрали на дернек или на купон .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Унгария и Полша имало най- явен упадък на демокрацията - ма това некъв виц ли е?! Е тъй да упадне демокрацията и у нас, си мечтая от 30 години.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, by_chechi написа:

......Лъже бе ! Питай Миро.....:lol6:

Ми не съм аз който и лепна прякора г-жа Лъжа :)

А пък Р.Гечев  за пореден път се чудя колко нагъл гьонсурат може да си и да имаш безочието да се показваш пред хората и да раздаваш акъл , след като си бил финансов министър на Жан Виденов.

Които съсипахте тотално икономиката и финансите и докарахте 5$ пенсии.

Е нема такава държава !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 44 минути, miro20 написа:

Ми не съм аз който и лепна прякора г-жа Лъжа :)

А пък Р.Гечев  за пореден път се чудя колко нагъл гьонсурат може да си и да имаш безочието да се показваш пред хората и да раздаваш акъл , след като си бил финансов министър на Жан Виденов.

Които съсипахте тотално икономиката и финансите и докарахте 5$ пенсии.

Е нема такава държава !

Мирча Кришан и Сорина Дан - Краставицата_(480p).mp3

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване