Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

112 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      72
    • Парламентарна република
      40

Препоръчан отговор

преди 1 час, Радул написа:

Тоест и ти казваш, че при гласуване вот на недоверие на правителството ( а не гласуване дали да си купят семки за чоплене) , 39 нерегистрирани гласуват. И как нерегистрирани са присъстващи? Ми те може да са всякакви. Откога Сульо и пульо могат да влизат в парламента, когато се решава съдбата на правителството?

Абе ти като сложи 5 ябълки на кантара и ти кажат 1 кг/5 лв и после сложиш още една ябълка - колко ще платиш 5 или 6?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 38k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

4588

• miro20

3168

• Мойра

2834

• FusE

1991

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Слушам новини, гледам човекът-джип започна да обикаля селата, е няма как в градовете номерата му вече не минават. Но в селата, ама как звучи а "Събра се цело село хей! Как я мислите вие?" 100 възрастн

Обездвиженият ”престъпник” Росен Миленов: Защо на 22.09.2020 г. трябва да сме всички на площада?

Публикувани изображения

преди 21 часа, Anne написа:

когато бях още дете, на 12 - 13 годишна възраст трябваше доброволно да се лиша от любимото си списание "Мики Маус"

Късметлийка си. Аз получавах Мурзилка... :)

Комбинация - Два кусочека колбаски - YouTube

Чао ви, че някои трябва и да работят...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, street racer написа:

Абе ти като сложи 5 ябълки на кантара и ти кажат 1 кг/5 лв и после сложиш още една ябълка - колко ще платиш 5 или 6?

Ти пък хич не се обаждай. Костадинов бил правил мизерии като комсомолски в Толбухин, па той всъщност бил лапе на 8 години

Безсрамник!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Радул написа:

Хаха. Брато, всичко което влиза там се регистрира. Дори чистачките и журналистите. Това е парламента, не беседката пред блока. Ти в една фабрика не можеш да влезеш просто така, па ако ще да си директор.

А е Радуле - не четеш или просто си тролиш? Чистачките и журналистите регистрират ли се за заседания на НС? Що приказваш очевадни тъпотии не мога те разбера - сигурно от тези 198 регистрирани от снимката, 30 са чистачки, а 68 журналисти?! Да именно щото е парламента, а не беседката пред блока, няма как да станат такива елементарни лъжи, каквито си въобразявате, че от нищото се появяват 39 гласа още. Кое не разбра от, че народния представител може да присъства, но НЕ е задължен да се регистрира? Че регистрацията се прави, за да се разбере, дали конкретното заседение има правно основание да се осъществи? Сиреч, ако се регистрират по- малко от минимума, дори всички да са присъстващи, заседание няма.

Баси простото нещо и пак да не вдяваш, инак политици ще ми громиш. Абдали - цялата ви политическа грамотност се състои в крякане по площадите и ви въртят, както си искат, ма както си искат, абсолютно никакъв проблем не представлявате, щото нито се информирате, нито мислите, па камо ли решения и отговорност да имате.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я се пробвай Саунде, ти да гласуваш, без да се регистрираш преди това! Що се правиш на по- тъп отколкото си? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Радул написа:

Я се пробвай Саунде, ти да гласуваш, без да се регистрираш преди това! Що се правиш на по- тъп отколкото си? 

Аз не съм народен представител, инак си е съвсем по закон да се гласува без да си се регистрирал - само, защото си народен представител и защото регистрацията се прави за ЗАСЕДАНИЕТО, а не за правото на глас; такива са правилата просто. Та ти явно си и по- тъп, отколкото се правиш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, insec написа:

Сульо и пульо са народни представители, когато народен представител е в залата има право да гласува - тъй е по конституция, както и ,че регистрацията не е задължителна, тя се прави, за да се реши дали НС има право да заседава, а не дали народния представител има право да гласува, щото той вече си го има: регистриран, нерегестриран няма значение относно правото му на глас.

само да те светна че да получи заплатката трябва да се регистрира или ти ходиш на работа без да ти плащат

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Илиян Василев: Играят, за да спечелят време. Всяко забавяне по пътя оставка е престъпление

Тези престъпници продължават продължават да издевателстват над народа. :mad:

Оставка!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, ninov написа:

само да те светна че да получи заплатката трябва да се регистрира или ти ходиш на работа без да ти плащат

а светни се най- сетне, че иде реч за различни регистрации

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, insec написа:

а светни се най- сетне, че иде реч за различни регистрации

искам да ме светнеш колко вида регистрации има

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, ninov написа:

искам да ме светнеш колко вида регистрации има

След толкова обяснения, като не си се осветлил още, значи си изгърмел бушон - върни се и чети.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 47 минути, insec написа:

Аз не съм народен представител, инак си е съвсем по закон да се гласува без да си се регистрирал - само, защото си народен представител и защото регистрацията се прави за ЗАСЕДАНИЕТО, а не за правото на глас; такива са правилата просто. Та ти явно си и по- тъп, отколкото се правиш.

Ми аз цял ден се опитвам да ти обясня. че няма такива правила! Нито в парламента, нито дори в онлайн петициите, ако претендират за официалност, нито на луната даже. За да гласуваш се регистрираш!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Радул написа:

Ми аз цял ден се опитвам да ти обясня. че няма такива правила! Нито в парламента, нито дори в онлайн петициите, ако претендират за официалност, нито на луната даже. За да гласуваш се регистрираш!!!

Както каза Ренета Инджова:Когато политиците решат да правят кино и цирк,означава само едно...че публиката трябва да напусне...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, Радул написа:

Сори, ама сме демокрация - щом народния представител присъства, няма как да му бъде отнето правото на глас, а същия може да не се регистрира, защото не смята, че законопроекта примерно, за който ще е заседанието, е готов за обсъждане и гласуване. Въпрос просто на процедура, която явно ти е супер сложна - за да има заседание е необходим кворум, туй 198 е преброения в момента на броенето кворум, из залата влизат- излизат всякакви народни представители, които не са били преброени в този момент, но няма закон, правило, разпоредба, който да забрани на народни представители да гласуват щом са присъстващи на заседанието. (не на броенето на кворума, което е преди заседанието) Сиреч на кворума и на заседанието могат да присъстват различен брой народни представители, причина поради, което има и процедура "проверка на кворума" по време на заседанието, която се извършва по инициатива на председателя т.е. да провери дали кворума е спазен т.е. необходимия минимален брой присъстващи и, ако ги няма заседанието се прекъсва.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Глу- Пос- Ти!!!!!!! Не си измисляйте собствени демокрации и правила. Ето още една сериозна причина да се иска оставка на това правителство- тълкува закони и правила по невъзможни начини! Точно както и сега обяснява тъпотията за регистрираните и нерегистрираните гласуващи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Радул написа:

....

Ам Радуле, аз ти говоря неща, които можеш да ги провериш в нета, тъй като информацията за провеждането на заседания и въобще правилника на народното събрание е достъпен за всички. Бал съм та в мързеливото тъпо копеле, което не може да си размърда мозъка за нещо повече от кръчмарски псувни. Дигай си дитирамби по форумните площади и чекай с тоа простия акъл твоя, да им секнеш далаверите на мутрите. Нещастен смешник!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, insec написа:

Ам Радуле, аз ти говоря неща, които можеш да ги провериш в нета, тъй като информацията за провеждането на заседания и въобще правилника на народното събрание е достъпен за всички. Бал съм та в мързеливото тъпо копеле, което не може да си размърда мозъка за нещо повече от кръчмарски псувни. Дигай си дитирамби по форумните площади и чекай с тоа простия акъл твоя, да им секнеш далаверите на мутрите. Нещастен смешник!!!

Жалко че си ги пропуснал.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вижте датата,  спорите за глупости.  На това табло в НС трудно ще намерите снимка на която регистрираните да са повече от гласувалите.  А за вот на недоверие и трудно няма да намерите по съвсем обясними причини.  

640-420-uspeshen-vot-na-nedoverie.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видяхте ли ве ? Аз ко ви казах ? 

Каскета го замерят с каскети. Да не ми е името Реджеп Иведик, ако не го накарат да си изяде каскета в пряк ефир

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Michigan111 написа:

Вижте датата,  спорите за глупости.  На това табло в НС трудно ще намерите снимка на която регистрираните да са повече от гласувалите.  А за вот на недоверие и трудно няма да намерите по съвсем обясними причини.  

640-420-uspeshen-vot-na-nedoverie.jpg

26.02.2009? Преди 10 години и няколко месеца.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Мойра написа:

Тези престъпници продължават продължават да издевателстват над народа. :mad:

Оставка!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, acnekt написа:

26.02.2009? Преди 10 години и няколко месеца.

Когато още не бе въведено и биометричното гласуване (за което едва ли има повече от пет човека в този форум, които да си спомнят) - прочее от герб бе направено.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване