Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

112 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      72
    • Парламентарна република
      40

Препоръчан отговор

преди 5 минути, nikssi написа:

Достатъчно основание има да се разследва 

Аз подкрепям да има разследване, ще се разбере кой е направил записа и кой е поръчителя му от където ще се изяснят други към момента неизвестни. В крайна сметка е важно да разберем истината около тези записи. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 38k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

4586

• miro20

3168

• Мойра

2834

• FusE

1991

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Обездвиженият ”престъпник” Росен Миленов: Защо на 22.09.2020 г. трябва да сме всички на площада?

Слушам новини, гледам човекът-джип започна да обикаля селата, е няма как в градовете номерата му вече не минават. Но в селата, ама как звучи а "Събра се цело село хей! Как я мислите вие?" 100 възрастн

Публикувани изображения

преди 7 минути, FusE написа:

Няма значение от колко точки, доказва някакво съвпадение на гласа от еди и друг запис, не доказва че гласът на този запис е на Борисов. 

Със сигурност не е моят глас. Как се доказва, че гласът е на Борисов? Какво по-точно доказателство?

Frequency, Period, Duty Cycle...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, nikssi написа:

И този не чел....

Четох само цитата ти . За мен всичко което правят Бивол е от същия пРезидентско-божков отбор .

Отделна тема са руските връзки и зависимости на гл. редактор дето жена му рускиня с връзки с Малофеев и т.н..

Но благодаря за цитата. 20.3 било от 50 точки .

Ами това ми се вижда доста неубедително .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, miro20 написа:

Ти у вас как наричаш министрите , премиера, президентството, лидерите на партии ? С приятели говориш ли например "Господин Борисов направи еди какво си , Госпожа Нинова пък еди какво си ... " ? :) :)  

:biggrin::biggrin::biggrin: Пак гърчове ... харесва ли ти Борисов как се излага? На мене хич не ми харесва начина на изразяване.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, miro20 написа:

В домашна обстановка и при разговор с близки човек употребява всякакви изрази.

Тъй като всички те познаваме и в известен смисъл те "чувстваме близък "с докладите ти,според теб не е проблем да "ти на.ием един к.р" без да ни се отрази на репутацията и без намеса на администрацията?

Мирко.това не е домашна обстановка..пишеш откровени глупости в момента.....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, FusE написа:

Аз подкрепям да има разследване, ще се разбере кой е направил записа и кой е поръчителя му от където ще се изяснят други към момента неизвестни. В крайна сметка е важно да разберем истината около тези записи. 

Да, това е мн по интересно . Ще си проличи кой организира всичко това

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, nikssi написа:

Еми поне си признаваш Чете каквото му спуснат. Гърч , гърч...

КАкви гърчове бре... Какви "спуснати" след като чета ТВОЯ цитат. Ти ли ми "спускаш" бре :) :)  смешко.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, acnekt написа:

Със сигурност не е моят глас. Как се доказва, че гласът е на Борисов?

И моя не е, но има доста имитатори които могат да постигнат максимално близко звучене. Лабораториите имат софтуер за тази цел и може да бъде потвърдено или отхвърлено твърдението галсът на записа е на Борисов. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Proshark написа:

Мирко.това не е домашна обстановка..пишеш откровени глупости в момента.....

А какво е ? НА официално събиране в Брюксел ли е записан  ББ  ??

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, FusE написа:

Но не подкрепяш да разследват Борисов, че нанеси обида към Президент? Поне най-малкото глоба.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, FusE написа:

И моя не е, но има доста имитатори които могат да постигнат максимално близко звучене. Лабораториите имат софтуер за тази цел и може да бъде потвърдено или отхвърлено твърдението галсът на записа е на Борисов. 

Да, и аз затова казах - като изследват тези записи, да направят анализ и колко точки ще събере Ненчо Балабанов ?

Да видим и колко точки ще съберат за прилика тези гласове

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.dnes.bg/politika/2019/05/15/deputat-obijda-ili-kleveti-zatvor-i-globa-ot-10-do-15-bona.410358

Депутат обижда или клевети - затвор и глоба от 10 до 15 бона

Борисов кога ще го глобят?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, FusE написа:

Първо трябва да подаде оставка, за която има много, ама много сериозни причини, а после може да се разследва и историята със записите.

На мен ми е интересно коя дама ги е направила, за да я поздравя.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, acnekt написа:

И какво?Ще изкара от една пачка 10 -15 банкноти и е готов.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, miro20 написа:

Ами да се обяви официално че форума е партиен на червени комунисти и други не се допускат, и няма да имате никакъв проблем. :)

В датата като баннаха всички останали, да не би да обявиха че форума е герберастки?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Proshark написа:

"ти на.ием един к.р" без да ни се отрази на репутацията и без намеса на администрацията?

Браво :wors: 

Давате пример за дискусионно обръщение един към друг във форума ли? 

Ще оставя на вас да се докладвате или редактирате, предвид правилото 

Цитат

2.13 Забранява се употребата на заплахи, вулгарни думи, цинизми и обиди, както в коментари по темите, така и в лични съобщения. Ако подобни неща станат чрез лични съобщения, трябва само да се уведоми член на администрацията и ще бъдат взети съответните мерки за предотвратяването им.

Изисквате спазване на правилата на форума, а същите ги нарушавате, не мога да разбера това. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, acnekt написа:

https://www.dnes.bg/politika/2019/05/15/deputat-obijda-ili-kleveti-zatvor-i-globa-ot-10-do-15-bona.410358

Почват да търсят всякакви начини за да изпуснат парата, защото усещат че идва критичен момент, и да се харесат, та ега се мине без оставка. Това е! И за парното одеве, и за милионите дето тиквара ще даде на детски градини! Как не се сетиха за всичко това за тия 11 години власт, а сега, като видяха дебелия.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, acnekt написа:

Но не подкрепяш да разследват Борисов, че нанеси обида към Президент? Поне най-малкото глоба.

Подкрепям ако е истина. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, FusE написа:

Браво :wors: 

Давате пример за дискусионно обръщение един към друг във форума ли? 

Ще оставя на вас да се докладвате или редактирате, предвид правилото 

Изисквате спазване на правилата на форума, а същите ги нарушавате, не мога да разбера това. 

Абе..вие сте много странни хора-скачате като ужилени за правилата във форума,а за това ,че някои го начуква на цялата държава мълчите и не смеете гък да кажете....congratulations ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Proshark написа:

Абе..вие сте много странни хора-скачате като ужилени за правилата във форума,а за това ,че някои го начуква на цялата държава мълчите и не смеете гък да кажете....congratulations ...

Такъв е вождът. В немския език над 100 думи за благодаря, а на български? 100 думи за псувни на майка...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Мойра написа:

Първо трябва да подаде оставка, за която има много, ама много сериозни причини, а после може да се разследва и историята със записите.

До колкото ми е известно няма да се кандидатира за следващ мандат, така каза в пресконференция преди няколко дни. Няма причина да не се разследва. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, miro20 написа:

Да, много от дипломатите там са разузнавачи.

Само че тук говорим не за посолство, а за главнокомандващия , говорим за институцията, която именно е опорочена като резидентура на ЧУЖДА държава.

А премиерът, дето на всичкото отгоре е криминално проявен, не е. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, miro20 написа:

А какво е ? НА официално събиране в Брюксел ли е записан  ББ  ??

Каквото и да е-това са държавни ..мъже...Може да е всичко,но не това е езика....Потвърждава само...."аз съм прост-и вие сте прости"...буквално...Съжалявам за теб,но аз не искам начело на правителството,което и да е то,да е човек,от когото да се срамувам....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, miro20 написа:

Ти у вас как наричаш министрите , премиера, президентството, лидерите на партии ? С приятели говориш ли например "Господин Борисов направи еди какво си , Госпожа Нинова пък еди какво си ... " ? :) :)  

Виж какво,това ,че ти псуваш също като Борисов и двамата не ви извинява...Хайде тогава,като иде премиерът на срещата на върха на ЕС,нека да започне да псува така...Нали казваш,че нямало проблем,човек да сипе отвратителни безобразия...Значи ,ти твърдиш,че, когато ги няма журналистите,Меркел и Макрон сипят простотии и мръсотии,като изказа на мутрата Борисов...Според теб,щом Мохамед не иде при планината,то планината ще иде при Мохамед...С други думи,щом министър-председателят простак не отговаря на моралните норми,то тогава ще променим същите тези норми,за да може Борисов да се вмести в тях и да мине за света вода ненапита,а сластната му природа да мине за нещо нормално...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване