Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

114 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      73
    • Парламентарна република
      41

Препоръчан отговор

преди 2 минути, Hristo52 написа:

Хайде и двамката, тичкайте с вятъра, че не мога да ви поздравя, както си знам!  Започва с П и завършва на ЦИ Тия дето се подмокрят!

ДГД... нали знаеш какво означава...че да не го "фане" филтъра

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 41,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

4985

• miro20

3400

• Мойра

3107

• FusE

2149

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Слушам новини, гледам човекът-джип започна да обикаля селата, е няма как в градовете номерата му вече не минават. Но в селата, ама как звучи а "Събра се цело село хей! Как я мислите вие?" 100 възрастн

Обездвиженият ”престъпник” Росен Миленов: Защо на 22.09.2020 г. трябва да сме всички на площада?

Публикувани изображения

преди 2 минути, insec написа:

Какво питаш бре Радуле - ти не помниш какви ги пишеш след минути, питал бил. Питаш тъпотии, какво сериозно очакваш?

Аз помня много. Ужасна памет имам Саунде! Ама на теб ти веят някакви ветрове между ушите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Новината дойде броени часове, след като страните-членки на ЕС, включително България, ратифицираха Споразумение, даващо права на ЕК да води всички преговори с производителите на потенциални COVID-19 ваксини. Явно решението в полза на Sanofi и GSK вече е било взето и идва точно 10 години след разследването на същата ЕК за твърде подобната и доказано опасна ваксина Pandemrix на тези производители. Осведомете се за всички подробности, които няма да намерите в средствата за масова дезинформация.

https://www.sanofi.com/en/media-room/press-releases/2020/2020-07-31-21-20-00

https://www.otizvora.com/2020/08/12280/evropeyskata-komisiya-izbra-da-muchi-300-miliona-evropeytsi-s-vaksina-na-sanofi-gsk/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, insec написа:

😂🤣 е нема па - ам ся? 😂

И - който е министър няма право да пцува ни в кръчма, ни на улица и изобщо няма право? По коя логика това?

Ами няма. Иначе спира да бъде министър и си става пак каруцар. И това е по всяка нормална логика. Ма ти май вкара дозата, че като гледам на всичко се хилиш като пача.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Радул написа:

Аз помня много.

Да видях - за 30 години последните десет били неизмеримо по- зле. Само, че ако се върне злето от 90- те, аз повече нямам намерение да я гладувам тази държава, за да се опомните вие, какво всъщност беше и колко по- зле може да бъде.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Радул написа:

Аз помня много. Ужасна памет имам Саунде! Ама на теб ти веят някакви ветрове между ушите.

И пртизаните ли помнш? А другарите? А жан? А Р.овч? А оня луканов, дето го разстреляха като куче? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами няма.

Е що да няма? Ти в безгрешници ли почна да вярваш? Светци разни и вода ненапита. Ми то няма такива хора бре Радуле - туй са само митове и легенди за наивници.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, street racer написа:

И пртизаните ли помнш? А другарите? А жан? А Р.овч? А оня луканов, дето го разстреляха като куче? 

Помня и Кюлев как разстреляха като куче. И Карамански... Партизани чак не помня щото не съм бил роден, само съм чел за тях.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дами и Господа. След като видяхме двама от много възпитаните потребители тука, (дето не е задължително да разбират всичко това което пиша, аз не ги карам, а и те явно не могат)искам да ви обърна внимание на възмутените вопли. На възмутените вопли (транслирани отвсякъде) на представители на властта "Знаете ли колко европейски пари ще изгубим,бе, нещастници заблудени?!" отговарям убедено "Не, не знаем колко пари ВИЕ ще изгубите!" Е....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Помня и Кюлев как разстреляха като куче. И Карамански... Партизани чак не помня щото не съм бил роден, само съм чел за тях.

Иво го гръмнаха неговите вероятно...ЗаКюлев никой не знае. Аз по това време, вече бях далеч

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снимка на Nadia Tzolova.

Mалко информация за хората, които днес претендират, че са морaлни стожери и противозаконно нарушават обществения ред, от което страдат хиляди невинни граждани:

1./ Адв. Николай Хаджигенов - адвокат на Лилана - любовницата на обвинаемият олигарх от самото начало на прехода Васил Божков, укрил се от правосъдието зад граница, считан за най-богатият човек в България...

2./ Велислав Минеков - скулптор, спонсориран за 7 изложби през последните 3 години от същият обвиняем олигарх Васил Божков, в чиято колекция има 15 малки пластики, закупени от Минеков на средна цена от 12 000 лв./бр...

3./ Арман Бабикян - известен като "бащата на фалшивите новини" у нас, политически ПР-съветник, работил за редица партийни централи от 2009 г.насам, вкл. защитавал формациите на Ахмед Доган и Иван Костов, както и тези на Румен Радев и Мая Манолова. Кариерата си стартира с коалиция "Напред" на бизнесмена Христо Ковачки. В сайта му за фалшиви новини "informiran.net" единствен спонсор, платен с банер на "Националната лотария", е същият обвиняем олигарх Васил Божков...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, insec написа:

Е що да няма? Ти в безгрешници ли почна да вярваш? Светци разни и вода ненапита. Ми то няма такива хора бре Радуле - туй са само митове и легенди за наивници.

Вярвам в протокола. И в това, че при официални изяви има нещото наречено "етикет".  И както виждаш в това далеч не само аз вярвам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Hristo52 написа:

Дами и Господа. След като видяхме двама от много възпитаните потребители тука, (дето не е задължително да разбират всичко това което пиша, аз не ги карам, а и те явно не могат)искам да ви обърна внимание на възмутените вопли. На възмутените вопли (транслирани отвсякъде) на представители на властта "Знаете ли колко европейски пари ще изгубим,бе, нещастници заблудени?!" отговарям убедено "Не, не знаем колко пари ВИЕ ще изгубите!" Е....

Ами повече от вас, червените кратуни. И затова....бегай у лево!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, street racer написа:

Иво го гръмнаха неговите вероятно...ЗаКюлев никой не знае. Аз по това време, вече бях далеч

И аз какво да направя. На улицата ги застреляха като кучета. Също и братята от Кюстендил- Илиеви. Васко го опукаха на входа на собствения му хотел.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Aumi написа:

3./ Арман Бабикян - известен като "бащата на фалшивите новини" у нас, политически ПР-съветник, работил за редица партийни централи от 2009 г.насам, вкл. защитавал формациите на Ахмед Доган и Иван Костов, както и тези на Румен Радев и Мая Манолова. Кариерата си стартира с коалиция "Напред" на бизнесмена Христо Ковачки. В сайта му за фалшиви новини "informiran.net" единствен спонсор, платен с банер на "Националната лотария", е същият обвиняем олигарх Васил Божков..

Само това не е вярно - на времето във Варна се опита и във ФНСД да прави кариера...ама с това име бързо го разкриха

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 1.08.2020 г. в 12:44, FusE написа:

Коя работа? Работа за сваляне на правителството- преврат ли? Никой тук не иска политическа нестабилност във врема на световна икономическа криза. Защо тези "освободители", "спасители" не прокараха проблем в исканията си който с неговото разрешаване ще допринесе за по добър живот на народа- а? Това, че някой не харесва друг причина ли е да се чупи цяла държава? Айде нямам нужда от такива "спасители" Политиката не е моден подиум за да бъдат харесвани политиците, а те са там да вършат за което са избрани, за това за което им е гласувано народно доверие. 

Не бъркай страх с трезво разсъждение. 

и ти ли премина на опорките с счупването на държавата а кой са тези другите а как забравих че всички кадърни българи са в ГЕРБ а останалите сме лош материиал

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, acnekt написа:

....

"майка ми казваше, че съм картофено момченце" хахахахахах нимоа хахахаххаха  - пак като не е тиквено момченце, добре хахахаххахах

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз какво да направя. На улицата ги застреляха като кучета. Също и братята от Кюстендил- Илиеви. Васко го опукаха на входа на собствения му хотел.

Ами ... и ти може да не разбереш от къде........

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Радул написа:

...

Протокола, да - телефонни разговори не са протокола, за които впрочем всичко и да се докаже с анализи, от експерти и прочие, няма за какво да го съдят, протокол за личните разговори няма.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прави впечатление, на тия "у лево" или "у десно" изобщо във всички посоки, че някой индивиди имат силна липса на сиво мозъчно вещество. Предполагам, че това се дължи на времената...Все пак инфлация, безпаричие, не е лесно да си купуваш разни работи, особено пък мозък. Може да се организира подписка...за събиране на средства...да помогнем на тези хора...не е добре да седиш без мозък...никак не е добре!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Aumi написа:

Снимка на Nadia Tzolova.

Mалко информация за хората, които днес претендират, че са морaлни стожери и противозаконно нарушават обществения ред, от което страдат хиляди невинни граждани:

1./ Адв. Николай Хаджигенов - адвокат на Лилана - любовницата на обвинаемият олигарх от самото начало на прехода Васил Божков, укрил се от правосъдието зад граница, считан за най-богатият човек в България...

2./ Велислав Минеков - скулптор, спонсориран за 7 изложби през последните 3 години от същият обвиняем олигарх Васил Божков, в чиято колекция има 15 малки пластики, закупени от Минеков на средна цена от 12 000 лв./бр...

3./ Арман Бабикян - известен като "бащата на фалшивите новини" у нас, политически ПР-съветник, работил за редица партийни централи от 2009 г.насам, вкл. защитавал формациите на Ахмед Доган и Иван Костов, както и тези на Румен Радев и Мая Манолова. Кариерата си стартира с коалиция "Напред" на бизнесмена Христо Ковачки. В сайта му за фалшиви новини "informiran.net" единствен спонсор, платен с банер на "Националната лотария", е същият обвиняем олигарх Васил Божков...

Документи, подкрепящи тези клюки? Поне да видим съдебно обвинение срещу Божков айде, някакво заведено дело. Да? Няма? Значи ти си обикновена клюкарка Ауми. И какви са Формациите на Румен Радев, дето Бабикян ги е защитавал неясно пред кого? Айде давай, зададох ти няколко въпроса.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, street racer написа:

Ами повече от вас, червените кратуни. И затова....бегай у лево!

Червените се отказаха от СССР и се групираха да влизат в един друг съюз  - Европейски през 1988 година. Но нали трябва поне официално да пише, че България е демократична страна. Поне на документи. За да може да влязат. Губерния България не стана, но поне има надежда да бъде в съюза. Смениха конституцията, да пише демокрация и на документи всичко да е ясно.

После се прекръстиха на Граждани за Европейска България. Да не се забрави посоката на кражби. Не към СССР,  а към Европа.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване