Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

116 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      74
    • Парламентарна република
      42

Препоръчан отговор

Те ако са само 40 бона, ще го преживеем, ама на мен ми се струва, че са много повече.

преди 3 минути, nikssi написа:

Гешефта да каже защо ощетиха бюджета и нас като данъкоплатци с едни 40 бона .... така от раз за два джипа. На тоя каскет не му ли е ясно,че е слуга на народа?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 43,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

5331

• miro20

3535

• Мойра

3304

• FusE

2201

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Обездвиженият ”престъпник” Росен Миленов: Защо на 22.09.2020 г. трябва да сме всички на площада?

Слушам новини, гледам човекът-джип започна да обикаля селата, е няма как в градовете номерата му вече не минават. Но в селата, ама как звучи а "Събра се цело село хей! Как я мислите вие?" 100 възрастн

Публикувани изображения

преди 1 минута, ninov написа:

какво ли здравеопазване правосъдната система.социалната система да продължавам ли със списъка

Така е не е тайна за никой, но да искат решение на всичко това - не. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, M.Николов написа:

Те ако са само 40 бона, ще го преживеем, ама на мен ми се струва, че са много повече.

А , не. За всички закона тежи с еднаква сила. Да го почва някой прокурор кво чакат още? Ма свински черва не ами ....

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, nikssi написа:

Я прочети кого са си нарочили хората

много дорбе съм прочел, но ти не четеш какво съм коментирал и за тях.

Така че не плямпай  глупости преди да мислиш . Не е добър навик.

:hush:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе ко стана с фурмите никой нищо не каза? Нали туй онуй Пеефски ала бала .... КЪДЕ СА ФУРМИТИ ЛАКОМНИЦИ!

преди 1 минута, miro20 написа:

Чел съм ама акцента ти е на Радев. Може би заради зависимостите на гепишалтер партията с Доганя и Пеефски. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, miro20 написа:

Така значи...За Борисов -щом го подозират в престъпление 46.6 % -това е комплимент,а за Радев с 23% -е проклятие...Ти си жалък лицемер...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Лудият Учен написа:

жалък лицемер...

Миродвайсе ака миропейсет процента...първи докладчик и ревящ форумен трол.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, nikssi написа:

Чел съм

И що плямпаш глупости ?

току-що, Лудият Учен написа:

Така значи...За Борисов -щом го подозират в престъпление 46.6 % -това е комплимент,а за Радев с 23% -е проклятие...Ти си жалък лицемер...

"комплимент" ли ? :) кой го е казал това ?

А , лицемер ? или фейкомет да те наричам ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 1.08.2020 г. в 14:20, Без умствен капацитет написа:

славчо е по зле и от сидеров - забелязал ли си как от 10 години бърка думите, това е един от симотомите

а не мислиш ли че първо трябва да забраним БСП, ГЕРБ и ДПС

това ти го слагам на второ място в бисерите човек на който всяка втора дума е грешна критикува друг за същото:yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, nikssi написа:

Миродвайсе ака миропейсет процента...първи докладчик и ревящ форумен трол.

О да, 50% дето тролченцата си измислиха  и го повтаряха по 5 пъти наден, е оставило следи в промития ти мозък.

Как да те наричам ? фейкомет и спекулант добре ли е  ?   :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, ninov написа:

това ти го слагам на второ място в бисерите човек на който всяка втора дума е грешна критикува друг за същото:yanim:

Да ти кажа, спокойно можеш да добавиш и себе си. :Д

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, FusE написа:

Иска се решение от някой, който може да го даде. Защо да го искат от някой, който не може или не иска?!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, miro20 написа:

комплимент" ли ? :) кой го е казал това ?

А , лицемер ? или фейкомет да те наричам ?

Така ли,че с какви очи тогава говориш за Радев ,че обвинявали 23% ,при положение,че твоят Премиер го подозират 46% ?!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, insec написа:

Да ти кажа, спокойно можеш да добавиш и себе си. :Д

твоето мнение за мен е равно на мнението на миро демек ще си го преместа от единя крачол в другия

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, ncl написа:

Иска се решение от някой, който може да го даде. Защо да го искат от някой, който не може или не иска?!

Не знам, сваляйте правителството и оправете държавата, от тук от форума, дори от темата защо не. Очевидно знаете как трябва да се случвват нещата - въртешна, външна политика. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, miro20 написа:

Както вече бях питал Мойра , а и други могат да помислят - Ако ти си длъжностно лице, и си настъпил някой бизнесмен, който после ти праща снимка на детето в детската, снимка на домашнния любимец на верандата , твоя снимка от банята, твои разговори с най близки хора от най неформален кръг... какъв намек е това за теб а ?

Първо кой изпраща снимките и записите за момента е неизвестно, поне за публиката, Борисов може би знае кой е.

Ако бях на мястото на Борисов, бих помислил кой от тези около мен ми извъртя тези номера.

преди 9 минути, miro20 написа:

Всичките  са лицето на задкулисния Божков-Черепа.

Който за някои като Николов, са неосъждани и невинни до доказване на противното.

Не само за мен, така е по Конституция!

преди 10 минути, miro20 написа:

Ми то и Доган и Пеевски са света вода ненапити , нали ?

Не знам дали са вода ненапити, но и те до момента не са осъдени, тоест се считат за невинни.

Божков също до момента се счита за невинен, а вие обвинявате разни хора, че са правели бизнес или общували с него!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Лудият Учен написа:

Така ли,че с какви очи тогава говориш за Радев ,че обвинявали 23% ,при положение,че твоят Премиер го подозират 46% ?!

Нямам нищо против да го подозират колкото си искат. Той е мой колкото и твой.

Но пак казвам - една толкова "идеална" и "невинна" позиция на кято е Фигуранта, 23 % да искат разследване... е много показателно .

Очаквах той въобще да не е в тази статистика.  :) 

преди 4 минути, M.Николов написа:

Не знам дали са вода ненапити, но и те до момента не са осъдени, тоест се считат за невинни.

Божков също до момента се счита за невинен, а вие обвинявате разни хора, че са правели бизнес или общували с него!

Тъй де. Всички са света вода ненапита. :)

Чудя се .. как така тази света вода ненапита , това младо успяло момче,  народа не го искаше за шеф на дАНС и въстана срещу това ? ?  :) 

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, FusE написа:

Точно това искат и дори имат решение! Мафията вън!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, miro20 написа:

Тъй де. Всички са света вода ненапита.

Не всички, само тези за които съда не се е произнесъл или се е произнесъл "невинни".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

В национален ефир тя влезе в сблъсък с Кърджилов, който я заля с вода, а след това се сбориха за бастуна ѝ след неин опит да го удари: „Не мога да знам какво в този момент неадекватния във всеки аспект на думата неадекватен Петър Кърджилов, който не го и познавам, е бил толкова лично засегнат“.

Работеща като медицинска сестра, Тасева определя като „лапсус“ представянето си като „доктор Тодорова“ – използвайки бащиното си име. Признава, че есимпатизант на ГЕРБ. Тя разказва, че е разтревожена и обезпокоена от реакцията на хората към нея и близките ѝ.

Ха , ха герберката с бастуна. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, FusE написа:

Не знам, сваляйте правителството и оправете държавата, от тук от форума, дори от темата защо не. Очевидно знаете как трябва да се случвват нещата - въртешна, външна политика. 

Всеки знае как трябва да се случват нещата, и във вътрешната и във външната политика. Защо не се прави е отделен въпрос. Очевидно е, че това правителство не може или не иска да дава такива решения. Очевидно е, че такива решения трябва да се търсят от други, нови правителства. Или бъркам?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, nikssi написа:

Почетния председател на ДПС Ахмед Доган

55.8%
Депутата Делян Пеевски 55.3%
Крупни бизнесмени 53.2%
Криминален контингент, свързан с битовата престъпност 48.3%
Министър председателя Бойко Борисов 46.6%
Други представители на управляващите - министри в правителството 45.0%
Председателя на БСП Корнелия Нинова 34.1%
Президента Румен Радев 23.3%
Друго (всички) 8.9%
Не мога да преценя 11.9%

От както свят светува Ганя все го лъже чорбаджията, а той сам не се вижда че не ще да работи а иска да си клати крата цял ден и отгоре мму да валят пари.
Не е случайно и това което Японците са казали на Др. Желев(Вечна му памет) когато отиде в Япония да търси заем а именно "Не стъсете заеми, а запретвайте ръкави и почвайте работите!".
Навсякъде по света има милиардери с огромни корпорации и маса работници, и не че там няма хора които говорят негативно за тях, но поне не е така масово исрещу всички, а в милата рОдина да не дава Господ да имаш някоя пара, всички те сочат с пръст и ти викат айдук.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, miro20 написа:

О да, 50% дето тролченцата си измислиха  и го повтаряха по 5 пъти наден, е оставило следи в промития ти мозък.

Как да те наричам ? фейкомет и спекулант добре ли е  ?  

Бх...обаче с удоволствие ти чета оплакванията. Провокира и после като го сритат и реве.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прави се на ощипана мома, хем, че пръв почва да провокира и обижда.

преди 8 минути, Bubbles написа:

а в милата рОдина да не дава Господ да имаш някоя пара, всички те сочат с пръст и ти викат айдук

Ти в България колко бизнесмена, дето са почнали от нулата познаваш?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, ncl написа:

Или бъркам?

Поне относно мене бъркаш, щото аз не знам. Е наскоро ми се случи да опра до болници и не кой да е, ами сестрите и санитарките ме спукаха от рекет - в последствие разбрах, че това си е обичайна практика в професията из цялата страна. Как аджеба ще я спрете тази практика ми е интересно да разбера? И впрочем имайте предвид, че най- много реформи са правени в здравеопазването и положението все така не претърпява промяна. Какви реформи бихте направили вие? Махаме Бойко и Гешев, те повече не са фактор, да прочета решенията ви и как ще процедирате относно те този проблем?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване