Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

114 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      73
    • Парламентарна република
      41

Препоръчан отговор

• Отговори 40,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

4944

• miro20

3392

• Мойра

3080

• FusE

2119

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Слушам новини, гледам човекът-джип започна да обикаля селата, е няма как в градовете номерата му вече не минават. Но в селата, ама как звучи а "Събра се цело село хей! Как я мислите вие?" 100 възрастн

Обездвиженият ”престъпник” Росен Миленов: Защо на 22.09.2020 г. трябва да сме всички на площада?

Публикувани изображения

преди 1 минута, insec написа:

Поне относно мене бъркаш, щото аз не знам. Е наскоро ми се случи да опра до болници и не кой да е, ами сестрите и санитарките ме спукаха от рекет - в последствие разбрах, че това си е обичайна практика в професията из цялата страна. Как аджеба ще я спрете тази практика ми е интересно да разбера? И впрочем имайте предвид, че най- много реформи са правени в здравеопазването и положението все така не претърпява промяна. Какви реформи бихте направили вие? Махаме Бойко и Гешев, те повече не са фактор, да прочета решенията ви и как ще процедирате относно те този проблем?

Точно тия са нема такива изроди повечето, лично съм бил на косъм от това да извия врата на една такава свинкя, плюс още няколко пъти в които са ме изкарвали от кожата ми с "Прекрасното" си махленско отношение.
А иначе си мислят че пациента е ходещ банкомат.

И положението няма как да претърпи промяна ще и 1000 реформи още да се направят, просто Тиквата си ни го каза в очите - Кофти матерял сме.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, M.Николов написа:

Ти в България колко бизнесмена, дето са почнали от нулата познаваш?

има европрограми за старт на малък и среден бизнес - пробвай

последната при нас бе тази

https://flag-burgas.org/imate-ideya-za-razvitie-s-ribarstvo-i-akvakulturi-mirg-burgas-kameno-shte-vi-pomogne-da-podgotvite-proekta-si-za-finansirane/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, M.Николов написа:

Прави се на ощипана мома, хем, че пръв почва да провокира и обижда.

Ти в България колко бизнесмена, дето са почнали от нулата познаваш?

Много защо?
А и зависи какво имаш предвид под нулата и под бизнесмен.

Познавам със сигурност трима които са били най обикновени работници а днес са милионери.

Има и друго факт е че в България без възка и чистач не можеш да станеш така че идеята, ама тоя е връзкар и с връзки и далавери си е спечелил парите малко отпада.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, ncl написа:

Не знам.

Значи се бъркаш не само относно мене, ами относно и тебе. Всеки знае, ама другия път. То точно от това "всезнание" всеки трябва да се пази. Щото лекар близък на семейството, завеждащ хирургично отделение ми се оплаква, как сестрите мрънкали, че много работа имали - предлага им човека да наеме още персонал "ааа не не, по- добре дай парите на нас". Дава парите и няма половин година, пак същото. А иди се оправяй. Който не е ръководил работен екип, той не знае за какво чудо иде реч - всеки мрънка, всеки капризи, всеки претенции, еле па като захапят колко са морални, честни и достойни, направо ти иде да хванеш гората и повече жив човек да не срещаш през живота си.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Без умствен капацитет написа:

има европрограми за старт на малък и среден бизнес - пробвай

последната при нас бе тази

https://flag-burgas.org/imate-ideya-za-razvitie-s-ribarstvo-i-akvakulturi-mirg-burgas-kameno-shte-vi-pomogne-da-podgotvite-proekta-si-za-finansirane/

Дай нещо без аквакултури.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, M.Николов написа:

не и пука

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Bubbles написа:

Познавам със сигурност трима които са били най обикновени работници а днес са милионери.

Дай с имена, да видим за кой става въпрос?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, M.Николов написа:

Дай нещо без аквакултури.

парите се печелят първо от общините и пред тях кандидатстваш

преди 2 минути, M.Николов написа:

https://eumis2020.government.bg/bg/b85a54ea/Procedure/ArchivedPublicDiscussion

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, insec написа:

То точно от това "всезнание" всеки трябва да се пази.

Какво всезнание, какви 5 лева... Нито съм лекар, нито юрист, нито експерт в някоя друга област, за да давам конкретни решения. Или очакваш на плакатите да има написани конкретни решения?! Ясна е общата посока, а вече как да се постигне е въпрос, по който да мислят експертите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 57 минути, FusE написа:

Очевидно знаете как трябва да се случвват нещата

преди 46 минути, ncl написа:

Всеки знае как трябва да се случват нещата

преди 2 минути, ncl написа:

Какво всезнание, какви 5 лева

Даже нема и за пет лева, ма карай - нали всеки знаел. Някои не си кривим душата и си признаваме, че не знаем  - за това и впрочем не участваме на протеста, на знаещите, та сещаш се: ще се види, колко знаете.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен достатъчно ясно е написано. Иначе като казваш, че не знаеш. Значи не знаеш дали решенията на управляващите са правилни?!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, M.Николов написа:

ето с имена за Бургас

http://2020.eufunds.bg/bg/0/228/Project/Search?showRes=True

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, ncl написа:

Избери си някое, без значение. Много са.

Решението за карантината го намирам за правилно. Решението да оставят Радев спокойно да спечели изборите, за неправилно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, M.Николов написа:

От какъв зор? Ти нещо съдия ли си?
Казвам че познавам защото познавам, не са сред най богатите в страната но са милионери.

И ако си мислиш че им е било лесно или сега им лесно нещо си се объркал. В България във секи бранш си има едни такива играчи от които зависи съществуването на останалите, всичко е вързано, но това е въпроса.
Въпроса е че бай Ганя все го лъже чорбаджията, все гледа в чуждата паница и все мрънка каквото и да става, такава си ни е природата...

...хихи ей на и аз ся съм замрънкал срещу това че сме мрънкала. 😆

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, insec написа:

Решението за карантината го намирам за правилно.

Точно това пиша и аз, но отказваш да разбереш. Посоката е ясна, но не и конкретните епидемиологични мерки. Ако те питам кои мерки са правилни и кои не вече е съвсем друго, нали?! Как тогава очакваш хората да излязат с конкретни искания?!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, ncl написа:

Посоката е ясна, но не и конкретните епидемиологични мерки.

Е как да не са - как ще спазваме мерки, като не знаем какви са? Маски, дезифектанти, социална дистанция etc. общи мерки, които ни се е налагало да спазваме и друг път, макар и не в такива мащаби - епидемиите не са от вчера все пак.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, ncl написа:

Така. А ако не се вземат мерки?

Предприема се огромен риск за здравето и живота на населението.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така можем да караме до утре. Един виц за лека нощ:

"Мишките отиват при бухала за съвет: - Кажи ни като най-мъдро животно какво да направим? Всички ни гонят - котки, сови, всякакви други хищници. - Станете бодливи като таралежите, никой няма да ви закача. - А, как да станем бодливи? - Аа, не ме занимавайте с подробности, аз съм стратег, тактиката си е ваша работа."

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, ncl написа:

.....

Един анекдот и от мене, който го знам от даоските среди:

Попитали стария майстор:
- В какво се състои тайната на успеха?
- Две думи - отвърнал той - Правилни решения!
- Коя е тайната за вземането на правилни решения? - попитали го отново.
- Една дума - усмихнал се старецът - Опитът!
- А къде е тайната за добиването на този опит?
- Две думи - въздъхнал дълбоко майсторът - Неправилни решения!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване