Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

114 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      73
    • Парламентарна република
      41

Препоръчан отговор

преди 3 минути, FusE написа:

Е и, много са били агенти, таково е било времето. 

Четеш ли? 1996 година е. Аз не съм бил агент. Това не е агент на държавна сигурност по време на комунизма. Където да са били всички агенти.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 41k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

4964

• miro20

3395

• Мойра

3085

• FusE

2136

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Слушам новини, гледам човекът-джип започна да обикаля селата, е няма как в градовете номерата му вече не минават. Но в селата, ама как звучи а "Събра се цело село хей! Как я мислите вие?" 100 възрастн

Обездвиженият ”престъпник” Росен Миленов: Защо на 22.09.2020 г. трябва да сме всички на площада?

Публикувани изображения

преди 2 минути, acnekt написа:

Четеш ли? 1996 година е. 

Чета глупости, 1996г няма ДС, на кого ще донася? 

преди 3 минути, acnekt написа:

Аз не съм бил агент. 

Защото си млад и в друго време, ако се върне отново каквито заявки се дават от някой ще имаш честта да бъдеш агент. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хехе! Ама тука наистина има хора дето вярват! Значи какво излиза, Ако го казва някой  от опозицията, примерно човек от БСП, ДПС...може би, не е вярно и го отричаме веднага. Ама го е казал Иван Костов! Ама той е велик бе, няма да му разказвам постиженията. Провалил се за втори мандат, партия която вече никой не чува за нея, освен ако пак са се съединили с СДС, а тя сега е на власт с Герб. Костов искат да го съдят за разни работи, имал провинения (така казват)бил мутра,  но излиза негова статия в dnes... С разни разсъждения...протестиращите били малко - според някой, Но виж ти социолозите и рейтинговите агенции ги дават повече, (ами почти в цяла България протестите са повече естествено! ) обаче видите ли..според стратега Костов, това щяло да срине държавата!

Изобщо, видите ли, тея (мутри, лумпени, хулигани, и какви ли не) си правят каквото искат, тревожът животът на останалите хора! Кой останали? Естествено тези от Герб, кои други. Единствено тези "другите" значт, могат, преценяват, умеят и каквото се сетите, а оная паплач, измет, мутри и каквото се сетите, не знаят нищо, не могат, нищо, изобщо са едно нищо. Даже нямат право да протестират и да се обаждат.

Увлякох се. Искам да кажа само, че нещо докато не се счупи, ново не се купува.

Време ми е за там...там при лумпените!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, acnekt написа:

Където да са били всички агенти.

Не мислих да влизам в този диалог ама видяло се е ще. На документа който цитираш пише ЦСБОП, до тук какво нередно виждаш, нима вярваш че службите нямат агенти и сега? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, barbuncela написа:

Ама той е велик бе, 

Не, но анализа който прави е много правилен. 

преди 5 минути, barbuncela написа:

Успех! 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Aumi написа:

....

Да не се случва да минат от там някои служби с тестове за наркотици - резултатите ще бъдат меко казано стряскащи.

преди 11 минути, barbuncela написа:

Ама го е казал Иван Костов!

И кое невярно е казал Костов, можеш ли да ми посочиш - че има здравна, икономическа и политическа криза, е лъжа?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, FusE написа:

За да задаваш този въпрос не си прочел цялата статия от линка, вероятно от бързина да ме цитираш. 

Пак ще напиша, че да използваш разума си не е противопоказано. 

Осъзнаваш ли какво предлагаш, предлагаш да се избием народа, а от това какво ще бъде ползата за нас народа? Никаква - няма да го разбереш, щом до сега не си. Кога се е раждало нещо добро след насилие? Политика не се прави с насилие и крясаци из улиците, не се прави и на въпреки щото и на вуте да му е зле, прави се с разум, диалог и морал. 

Е защо подсказваш, остави го да прочете статията, няма да навреди. 

То пък и той дедо ти Ристе е един форумен активист...
Пък и как да водиш диалог с човек който и във форума не умее да се изкаже без да те захапе?

преди 15 минути, Aumi написа:

Мдаа не могат да си почистят собствените боклуци а са тръгнали оставки да искат...
Пълна пародия.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, barbuncela написа:

Хехе! Ама тука наистина има хора дето вярват! Значи какво излиза, Ако го казва някой  от опозицията, примерно човек от БСП, ДПС...може би, не е вярно и го отричаме веднага. Ама го е казал Иван Костов! Ама той е велик бе, няма да му разказвам постиженията. Провалил се за втори мандат, партия която вече никой не чува за нея, освен ако пак са се съединили с СДС, а тя сега е на власт с Герб. Костов искат да го съдят за разни работи, имал провинения (така казват)бил мутра,  но излиза негова статия в dnes... С разни разсъждения...протестиращите били малко - според някой, Но виж ти социолозите и рейтинговите агенции ги дават повече, (ами почти в цяла България протестите са повече естествено! ) обаче видите ли..според стратега Костов, това щяло да срине държавата!

Изобщо, видите ли, тея (мутри, лумпени, хулигани, и какви ли не) си правят каквото искат, тревожът животът на останалите хора! Кой останали? Естествено тези от Герб, кои други. Единствено тези "другите" значт, могат, преценяват, умеят и каквото се сетите, а оная паплач, измет, мутри и каквото се сетите, не знаят нищо, не могат, нищо, изобщо са едно нищо. Даже нямат право да протестират и да се обаждат.

Костов със сигурност е един от най големите престъпници на прехода, но той в момента макар и в сянка си е в парламента, помисли си добре какво ви повтарям всеки ден тука. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Aumi написа:

Добре де, разбрахме, че четеш тоалетната ПИК. Опитай и другата клоака БЛИЦ

преди 34 минути, barbuncela написа:

Браво! Все някой трябваше да им го каже! Браво! Успех!

преди 13 минути, Филипов написа:

Глупости! Това са мръсни долни лъжи с цел да омаскарят и овалят в калта нашите обични управляващи. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, FusE написа:

Е и, много са били агенти, такова е било времето. 

Е и... Много "е и" станаха. Бил е информатор на ченгетата, можеш ли да се сетиш защо? За да отърве панделата! Топил е другите крадци, за да му се размине. И не е бил никакъв агент!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вярно или не: Без редовен парламент, кризата е неуправляема

Вече никой не вярва на ГЕРБ, освен неграмотните и полуграмотните.

Интелигентните хора са по площадите на България и света и настояват за оставка на това престъпно правителство.

Оставка!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Мойра написа:

Интелигентните хора са по площадите на България и света и настояват за оставка на това престъпно правителство.

Оставка!

Леля Станка и на Вас не вярва - Вие лъжете и не сте интелигентни.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Мойра написа:

Оставка!

Костов съм го признал за идиота на милениума! Една криза затова е криза, защото е неуправляема. Ако някой я управлява тая криза, тя не е криза. Нарича се спекула!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Полицията целенасочено търси конфликт с протестиращите на Ректората

Естествено, мирните протести продължиха много, време е за екшан!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Радул написа:

Костов съм го признал за идиота на милениума! Една криза затова е криза, защото е неуправляема.

каква криза ти  се привижда :D

преди 2 минути, Hristo52 написа:

я пак

Провокират се полицаите с цел да се тормозят

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези протести не са никаква криза , пример за криза е в щатите , Украйна , Сирия . Това нашето е ПАРОДИЯ на протести и с бабата с бастуна нищо не е ако бях аз там с яйца ще ги целя бесепарите на Орлов мост .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Без умствен капацитет написа:

Ха-ха! ТВ  Кошлуков, абе бягай далече бе!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, Мойра написа:

Оставка!

...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, adersa написа:

Тези протести не са никаква криза , пример за криза е в щатите , Украйна , Сирия . Това нашето е ПАРОДИЯ на протести и с бабата с бастуна нищо не е ако бях аз там с яйца ще ги целя бесепарите на Орлов мост .

то така ще стане накрая - нека да ги оставят още 2 седмици

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Hristo52 написа:

Ми нормално! Милиарди българи не могат да отидат на работа заради 2- 3 протестиращи!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Hristo52 написа:

Ха-ха! ТВ  Кошлуков, абе бягай далече бе!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване