Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

112 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      72
    • Парламентарна република
      40

Препоръчан отговор

преди 14 минути, Без умствен капацитет написа:

ей това е бизнес

Това са клюки.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 38,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

4598

• miro20

3179

• Мойра

2836

• FusE

1991

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Обездвиженият ”престъпник” Росен Миленов: Защо на 22.09.2020 г. трябва да сме всички на площада?

Слушам новини, гледам човекът-джип започна да обикаля селата, е няма как в градовете номерата му вече не минават. Но в селата, ама как звучи а "Събра се цело село хей! Как я мислите вие?" 100 възрастн

Публикувани изображения

преди 3 минути, Myanmar написа:

117260347_704505380399271_11932070006674

Стоичков е доктор бре :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След месец положението с оставката на Борисов е следното.

€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€

https://m.offnews.bg/news/Vitc-na-denia_18754/Vitc-na-denia-7-iuni_203947.html

Едно момче попитало баща си:

- Тате какво е политика.
Бащата му отвърнал:
- Виж сега тате, аз нося парите в къщи, значи аз съм правителството.

Твоята майка казва какво да правим с парите, значи тя е ръководството. Прислужницата изпълнява задачите на майка ти, значи тя е работническата класа. Ти си този, за който отиват парите, значи ти си народът, а малкото ти братче е бъдещето.
Една нощ момчето вижда, че баща му го няма. Става и вижда, че братчето му си е напълнило памперса и отива в спалнята на родителите си да събуди майка си да го преоблече, но вижда прислужницата да спи с баща му.
На сутринта той казва на баща си:
- Тате, разбрах какво е политика! Докато правителството се е с работническата класа, ръководството спи, на народа никой не му обръща внимание, а бъдещето е осрано отвсякъде.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Радул написа:

Това са клюки.

я провери колко клюки има назад - а според теб каква е истината

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, barbuncela написа:

Българи в чужбина организират протестна щафета.

Българите в чужбина поеха щафетата ... може би все пак ще спечелим битката с мафията. Вече нищо не може да се скрие, колкото и да им се ще на неговите медии, като не дават те, ще дават чуждите.

преди 5 часа, Филипов написа:

А, честито, троли, нали затова се пънете толкова, за пустите пари, за тях сте готови да служите и за биде ... грешка, него можеш да го изчистиш, вас - не. Взимайте, че може да ви е за последно ... неее, не ви желая нищо лошо, просто много служби ще се окажат излишни и с това и вие.

преди 3 часа, V_A_G_A_B_O_N_D написа:

Ало герберски подлоги ....... Уникално е да ви гледаме как се хвърляте да защитавате крадливата измет . Безценно !  Поне 90 процента от изброените  " заслуги " на Тиквата са чисти лъжи или художествена хипербола . Първо се запознайте с фактите , след това драскайте свободни съчинения ! Добре ,че ЕК води разследване в продължение години за монопол от страна на Газпром и злоупотреби за да наложи наказание на въпросната компания. Сега ,като гръм от ясно небе Бойко бил намалил цената на руската газ !  С тези плоски лъжи можете да заблудите само малчуганите от детската градина !

Как един не се опита да обясни защо при този " феноменален " икономически растеж на Гроб  външният дълг на страната се повиши от 8 -9 милиарда до над 32 ......

Защитават го заради горното, на тях вдига заплатите, после средната била еди-колко-си и с това шкембее пред евросъюза. Затова газ пикаят, защото ще им изгорят службиците или ако не, ще трябва да работят за да получават пари, а те не искат, друго си е така, на гювеч.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, barbuncela написа:

Време ми е за там...там при лумпените!

Щом ви радва да ви нарича така Божков и да се кефи как лесно се управляват тълпите по социалните мрежи.. и щаб на лумпените даже ще прави  / към него момент тъкмо се оформяше отровното трио/  то.. ваша си работа...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Aumi написа:
Бойко Борисов: Все повече българи се връщат в страната
Какво направи Бойко Борисов за 9 години ???

Увеличи минималната пенсия с 67% от 150 на 250 лева при 2 % инфлация.

От 2009-та, до наши дни еврото(респективно левът) се е обезценило с ~ 35%, значи малоумникът борисов реално е увеличил минималната пенсия за 10 години само 47,5 лева или с 4,75 лева на година 😀

Безработицата намалена до 3.8% през 2019 г. - По-ниска от предкризисната 2009 г. когато е била 6.8%.

Тиквата намали безработицата като изгони всички кадърни, образовани и трудоспособни в чужбина, да работят за чужди икономики. В България не почти останаха балъци, които да работят за да издържат пенсионери, полиция, държавна администрация

Инфлация под 2% средногодишно или 7% за мандата при 37% при Станишко.

"Ниската" инфлация е една от причините финансовите министри на страните от Западна Европа да не допускат Тиквата и корумпираната му партия вече 10 години нито в Шенген, нито в еврозоната 😀

Всяка година се увеличават спестяванията на хората, с по няколко милиарда.

По данни на БНБ, средният банков депозит в България е под 160 лева

Най-модерната спортна зала на Балканите вместо за 120 млн. за 90 млн. ЗАВЪРШЕНА;

Бойко за 10 години едвам  успя да направи някаква спортна зала, а едно време комунистите за 8 години са пуснали в експлоатация цели 4 ядрени енергоблока с обща мощност 880 мегавата 😀

Спрян руски проект БелЯНЕ - най-КРАДЛИВИЯ проект в историята на България.

Орешарски спря Белене, а Борисов тръгна да стори газопровод на Путин и Ердоган, заради което сега ще получи шут в задника от американските ни приятели

Брутният вътрешен продукт нараства от 50 милиарда на над 117 милиарда. ....

Ако простата Тиква от Банкя и корумпираната му партия не бяха се натикали във властта още през 2009-та, Брутният Вътрешен Продукт сега вероятно щеше да е над 150 милиарда, и нямаше да изоставаме по растеж дори от Румъния.

😀 Цвета Караянчева наистина се оказа много проста кърджалийска putka. Борисов точно я определи какво представлява. Не знам дали тези опорки тя си ги е съчинила, или са и ги спуснали, но ще се опитам да коментирам част от нейните глупости, от гледната точка на финансист...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, FusE написа:

"Алфа рисърч": ГЕРБ с най-много гласове, ако изборите бяха в неделя

На фона на тотланата компроматна война на мутроолигархията срещу ББ и прокуратурата, това ми дава надежда

Че има все още мислещи хора. :)

преди 4 часа, Aumi написа:
Бойко Борисов: Все повече българи се връщат в страната
Какво направи Бойко Борисов за 9 години ???

Увеличи минималната пенсия с 67% от 150 на 250 лева при 2 % инфлация.

Увеличи заплати на учители, лекари, полицаи, надзиратели, и администрация, коледни и великденски добавки към пенсиите (над 100 милиона годишно).

Увеличи минималната заплата от 240 през 2009 г. до 610 през 2020 г. с което защити интереса на най-беззащитните и нискоквалифицирани работници.

Безработицата намалена до 3.8% през 2019 г. - По-ниска от предкризисната 2009 г. когато е била 6.8%.

Връзка на касови апарати и бензиностанции с НАП и вадене икономиката на светло.

Връзка на вендинг автоматите с НАП и вадене икономиката на светло.

Наредба за плащанията в брой и спиране прането на пари.

Промени начина за събиране данъците от наем.

С новите данъчни декларации осветли доходите за счетоводни услуги.

Със законови промени извади на светло доходите на Нотариуси и Адвокати.

Масови проверки по големите курорти и изкарване на светло обороти за милиони.

Революция в усвояването на Еврофондовете.

НАМАЛИ ЦЕНАТА НА ГАЗТА С ЦЕЛИ 40% .

Убийствено повиши събираемостта в митниците, НОИ и НАП.

Инфлация под 2% средногодишно или 7% за мандата при 37% при Станишко.

Всяка година се увеличават спестяванията на хората, с по няколко милиарда.

Махнатите газови посредници и намаляване цената на газта над 20%

Постави измерителни уреди на руският монополист Лукойл. Русия направи метеж чрез службите си и монопола НЕК, отрови Вальо Танов, по метода Скрипал и сега тези уреди не работят. Русия пак ни краде безскрупулно.

Държавна политика и инвестиции в археология, културния туризъм, църкви, музеи.

Нов закон за нотариусите с който се прекратява кражбата на фирми и недвижими имоти от измамници.

София - преобразена, вместо ОКРАДЕНА като при Софиянски; МЕТРОТО превърна центъра на София в препятствие, преодолимо за 10 мин. Шофьорите знаят какво говоря!

Най-модерната спортна зала на Балканите вместо за 120 млн. за 90 млн. ЗАВЪРШЕНА;

Дунав Мост 2 завършен м. май 2013 г.;

Магистрала Люлин завършена, вместо Доган ОЩЕ ДА КРАДЕ от нея и накрая да върнем 110 млн.€ по ИСПА;

ЦЯЛА Магистрала до морето от м. юли, вместо да строят още 40 години и да КРАДАТ;

Магистрала Марица построена и свързана с АМ Тракия.

Магистрала Струма построени вече 3 лота Строи се усилено и АМ Хемус.

Пътищата по Черноморието - обновени.
Пътя София, АМ Тракия Велинград Банско както и пътя АМ Тракия Карловско шосе -Калофер - Павел баня обновени по европейски стандарт.

Построените нови магистрали и пътища намалиха жертвите от катастрофи с 300 души годишно.

Саниране на стари бетонови соц. блокове за милиарди с 80% европейски средства създали хиляди работни места.

На варненци - нов, първия в България циклотрон;

Тотална промяна в борбата с престъпността, НАГЛИ, КИЛЪРИ, осъдени Галеви, Цар Киро в затвора, единствено изостава в борбата с КОМУНОИДНИТЕ КРАДЦИ - нито един осъден и битовата престъпност;

За първи път се съдят КМЕТОВЕ дори от управляващата партия - Сливен и Ямбол - нещо НЕВИЖДАНО при предишните КРАДЦИ;

Спрян руски проект БелЯНЕ - най-КРАДЛИВИЯ проект в историята на България.

Спрян руски проект Бургас Александропулис - убиецът на туризма и Южното Черноморие, вместо от него да се КРАДЕ;

Излови митничари как си делят пари от корупция.

Излови министър Цонев как дава 20 000 евро подкуп. Сега съдът го оправда обаче 20 000 евро се оказаха ,че са паднали от небето. Няма на кой да ги върнат. Не били на никой. Комунистическата шайка пак се измъкна от Закона.

Излови нелегални фабрики за цигари и алкохол, както и парите на Ветко приготвени за подкупи за сваляне на Управлявашите.

Брутният вътрешен продукт нараства от 50 милиарда на над 117 милиарда. ....и още много и много построено. Може да се види и пипне!

10% увеличение на бюджетните заплати и също на пенсиите от 2020 г. и още много, но да не изброявам повече.......

от ФБ...

Да, така е. Не е "вълшебна" пръчица която очакват всички протестъри дето искат да живеят в рая, или минимум със германски или английски стандарт и то сега и веднага , но и това е добре.

Като че ли е пропуснато историческия успех - влизането ни във валутния и банков съюз.

Което още повече ощети интересите на мутроолигархията която воюва сега срещу ББ.

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, miro20 написа:

Не "вълшебна" пръчица която очакват всички протестъри дето искат да живеят в рая, или минимум със германски или английски стандарт и то сега и веднага

А това добре ли е ?

109629060_713988622756022_7714537770875590882_n.jpg

Българите в чужбина вече така се Възмутиха , че взеха открито да заявяват за какво се прибират !

109344727_10216890933535995_1658215477043500114_o.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Inana.. написа:

А това добре ли е ?

Разбира се че всеки хумор е мн добро нещо.  :)

Давайте, има още сума ти смешни колажи с ББ . :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.facebook.com/109232794079508/videos/2637060613202550/

преди 11 минути, miro20 написа:

Разбира се че всеки хумор е мн добро нещо.  :)

Давайте, има още сума ти смешни колажи с ББ . :)

Специално като за ТЕБ !

Нещо да коментираш ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Aumi написа:

Алоу, не Борисов Европа - Борисов е последен аха да изтърве влака...

Според светилото Борисов сметките за отопление щели да са с 30% надолу. Голям успех. Щели да се връщат надвзети суми със задна дата....

Сега може ли да ми кажеш какво спечели обикновения платец от това. Ама така не от медиите ами нещо черно на бяло.

Аз ще ти кажа за периода нЕма и 14 кинта. Левчета не евра. Лъжат като разпрани и им вярвате. Офцете обичат да ги стрижат , обичат и да блеят като видят оФчара.

пп. И не връщат надвзетите суми ами щели да ги приспадат от бъдещите сметки...ще ми приспаднат едни 14 кинта...ми да им ги дам да се затъкнат с тях а?

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

Да, така е. Не е "вълшебна" пръчица която очакват всички протестъри дето искат да живеят в рая, или минимум със германски или английски стандарт и то сега и веднага , но и това е добре.

преди 1 час, miro20 написа:

Мда, това определено е успех на Борисов!:D

Мирко, как не те беше срам така да си изкривиш душата?

Като в другите теми винаги си твърдял, че е успех въпреки Борисов!

Да не коментирам и другите лъжи в списъка с "успехите" на Бойко.:angry:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, nikssi написа:

Сега може ли да ми кажеш какво спечели обикновения платец от това.

А не - нищо не печели, ич даже. На мен ги приказвай хахахахах дето вече на газ да се топля ми излиза по- евтино и от дърва хахахахха нищо не съм печелил - доообре! Комшийте и те гледат тука и не вярват - показвам им документи мигат на парцали и си мислят, че ги лъжа. Българино, българино с туй вечно самомнение, къде си тръгнал може би. Цепи дърва и карай беемве - аз си карам скромна тойотка, ма си се топля на газ и нема мизерии, нема пушеци, нема димилеци, сажди и да се разправям с тарикати за кубици, че дърва цепи, нареждай, а на капак даже ми излиза по- евтино хахахахахха цепиии да ви имам у сметкаджиите, цепиии евтинджос селинджос, дай десет хиляди лева за беемве и цепи дърва. 😅

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 55 минути, insec написа:

А не - нищо не печели, ич даже. На мен ги приказвай хахахахах

Ама как вадиш като миродайсепроцента каквото ти изнася от поста. :biggrin:

преди 2 часа, nikssi написа:

Според светилото Борисов сметките за отопление щели да са с 30% надолу. Голям успех. Щели да се връщат надвзети суми със задна дата....

преди 2 часа, nikssi написа:

за периода нЕма и 14 кинта. Левчета не евра. Лъжат като разпрани и им вярвате.

Дрън дрън, къде са тия уж с тридесет процента ще се намалят надвзетите суми за отопление? Газта ясно намалиха я  , сега и цените са надолу но това не е благодарение на Борисов. Не е и това което той плещеше в джипката и по телевизиите. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бюрото за защита на Гешев се уголемява

Кандидати за гавази бол, а народът плаща, пък ако ще и да тъне в мизерия.

Важно е съкровището наше да е в безопасност!

Цитат

Че Иван Гешев има по-специално отношение към Бюрото за защита при главния прокурор личи и от наскоро обявената обществената поръчка за нови луксозни автомобили. Структурата ще се обзаведе с 11 джипове и коли за близо 1 млн. лв. без ДДС, като два от високопроходими автомобила Volkswagen Touareg са с мощност от 421 к.с.

Така е, като няма танкове  :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, FusE написа:

Суверена е народа. Каква е моята вина, че не гласуват, защо не гласуват?

Лисицата:

Гарго, ще гласуваш ли на изборите? Много е важно, от това зависи бъдещето на децата ти!
..гаргата мълчи и стиска сиренцето в клюна.
Гарго, много е важно за България, ще гласуваш ли?
Гаргата:
Да!
Сиренцето пада, лисицата го грабва и офейква. Гаргата, замислено:
Аз и НЕ да бях казала, все тая…

Може ли да е за това?!

Последното изследване: Шест или седем партии влизат в парламента, ако изборите бяха тази неделя - България - ДневНник 

Не ми се търси дали е пускано. ОСТАВКА

преди 9 часа, miro20 написа:

Като че ли е пропуснато историческия успех - влизането ни във валутния и банков съюз.

Кога влязохме?!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Hristo52 написа:

При положение, че никой не им отговаря и не им обръща внимание с оня другия, искат с глупости да привлекат внимание. Детска работа!

Май си прав. Леля Станка ми се сърди, че не и помагам в градината.  Казва защо се шматкаш в тези форуми като другите шматки там?  Не гласуваш нито за БСП, нито за ГЕРБ, антипатични са ти .   Не се оплаквате за нищо, имате си всичко.   Защо пишете глупости там?  Всичко ще изгори от тази суша, идвай да поливаме градината.  На мен лично ми е съвсем безразлично дали Боко пак ще подаде оставка.  Права е лелята.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вероятно и за това са виновни, я протестърите, я комунистите...

Връзка в фейса към клип

221.jpg.ca21e15051a3001e4d442521353f1c20.jpg

Ето ви и линка към клипа в тубата: https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fm.youtube.com%2Fwatch&h=AT2BzxGLpgS5uRC2zos8MAeFREbfJpTK2OzaasNYF22YILNHnO4VrrYEtRkFn3NIr_D-QtoDsw6IWxd_MavlfO0J11SMaRrXz79TWPKFsz7e0CT4BJ37X9FU06EWyPqTmJQO1Bbzrn8yx16mJHMsc8ir8YzRKERXNrp7T728N4MwFI4uR4W6rzS11HkUUGY-l6NyhU9hzbw-jXIq17svI62OOvNy0TZo7HrKRfj_9rHqtvVmrlQYj_8L5OtaHDRMlJ7cNfl19soWwnanScBsnRNE8kChIpESS-l83rP6X1DWu86Ve2UQl6WXgbHXPyloAFc2LY65Vtc50qQ80qeEeG1ublipaoYSQHxSn4t_qR-zxo_QHY4Hlp_H8BSUwg_sIQ1INXijkar3V6Qhy4t2oCNKxLFTZUp_I0aUiiXYzrPFeH0Ru69BvC7zZU2wed4hI_hGtc-W-HUipZKOP7dEIBVFwL7x2i_rMYYb3b6Yv_oGtMd0hV8U5CSefZukhEZQolywfSA8qYgMzZEObplup7l80fWVVOtquJHP1FYhWOmkTiiZraJKlFJWaRMjpmir8xxKZQZyjUS_QBhjVg9DbNp2pmBEl18CUWD3096Pctb8tTE5RY6qcHCD5XtW4ArbXdH-pxh-Aj8AZ0XltcSahfNPRTyY71aJZ1H-Me5I

Само дето клипа го няма!

А забравих. Ако не можете да отидете на работа, обадете се на Марешки!

Цитат

„Постоянно получавам десетки обаждания и съобщения от хора, които не са могли да отидат на работа или до болница и настояват да реагираме.

Изказване на Марешки! 

Вие имате ли му телефона на Марешки? Аз не...От къде ли го имат хората....?

Българите в чужбина!

2df4c2ed-2a62-41a0-8116-4e55ca4c0e11_cx1_cy19_cw99_w1597_r1_s.jpg.ba88fecb4beccadb5c6798bde05babf2.jpg05cf1907-2f1c-49fb-bc61-ce12bdbf8e8f_w1023_r1_s.jpg.9cd700834d23a826a6aee3425655682b.jpg

7bad67cd-fd95-4391-a87e-3b73b03bbb50_w1597_r0_s.jpg.7f2f85b852797241baf64b910e66e429.jpg9baec90c-19f8-480b-ba07-c58372739ad7_w1597_r0_s.jpg.d83d9aa906fb51f037a3dcca26e5c2cd.jpg

ddc98b00-938e-4fdd-859b-3a33c42a0728_w1023_r0_s.thumb.jpeg.f705af6db3d790791a3d2f7feb6b62d5.jpeg95cf17f7-cb7d-4713-87df-187d9c1766c8_w650_r0_s.thumb.jpg.a6f3087bd50d2773d1daa656c9ad2ac7.jpg

Източник

Редактирано от barbuncela (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, miro20 написа:

Исторически успех пхахахха я излез от филма  това е обир те първа ще се вдига всичко ще те видя как ще си плащаш по германски стандарт глобите и застраховката в евро :D 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване