Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Българският парламент

Мойра
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 1 минута, Тoни написа:

Първо, хората на оня режим отдавна са на възраст, която едва ли предполага да пишат в Калдата.

Е че какво ми е? На 69 съм, от оня режим и пиша тука!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 978
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 6 минути, Hristo52 написа:

Мисълта ми е, че се създава някакво впечатление, че едва ли не сме сме лоши комунисти, нападащи нашите бранители от гроп.

Иначе нямам нищо против хората с идеология и смятам, че някои неща се демонизират излишно. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисълта ми е, че се създава някакво впечатление, че едва ли не сме сме лоши комунисти, нападащи нашите бранители от гроп.

Иначе нямам нищо против хората с идеология и смятам, че някои неща се демонизират излишно. 

Ама да си мислят каквото си искат! Не виждаш ли, че вият от злоба!? Все ми е тая какво мислят! Нека вият! И това са 10 тина човека.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Hristo52 написа:

Ясно е кво ти е. Кукуригууууууууу... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, JKirilov написа:

Бай ти Христо е на 69. Имам син и дъщеря. Дъщерята е женена в Италия в Болоня. Живее там, и имам внучка! Синът ми е тука, вече е шеф на фирмата дето аз я създадох. Фирма 10 човека! Снахата е супер имам си още една внучка на 15. Живеят в къщата която АЗ построих. В Драгалевци на 1 декар, къща с приземен етаж, първи и втори. Общо 500 кв. метра. Бай ти Христо е пенсионер- полковник с 1256 лв. на месец. Само другарката ми си отиде... Хайде да те чуя теб кукуригу? И другите въздухари като тебе?

И за такива като вас, знаеш ли през какво ми е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, JKirilov написа:

JKirilov не забравяй, че старостта не е порок, порок е глупостта. Да доживееш до старини е привилегия, не всички я имаха.... А на тебе ти пожелаваш да достигнеш годините на Hristo52, и даже и моите, които са повече.

Чак тогава ще разбереш, какво е привилегията и дали си  я заслужаваш.

А дали ще ще замре комунистическия ви плам след изборите, както се изразяваш, да сме живи и дай боже здрави за да видим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, ninov написа:
преди 2 часа, miro20 написа:

Не знам кой нормален човек може да се радва на узурпирането на всичката власт ,и то от доказани комунета и още по доказани далавераджии и мошенници непризнаващи закони и Конституция.

ама миро ГЕРБ и Борисов вече не са на власт 

Именно !

Нали си знаеш че всичките простотии за ГЕРБ и "диктатора" Боко тиквата се оказаха пълен фейк и пропаганда за шарани ?

преди 2 часа, Тoни написа:

Изтърка се мантрата, че навсякъде има "комунета" и баце ни пази от тях. 

Първо, хората на оня режим отдавна са на възраст, която едва ли предполага да пишат в Калдата.

Ами не... Ей ти го бай ти христо. Само че дъщеря му в Италия, не в Москва :giggle1:

Както бях цитирал един колаж с комуниста Зюганов от РФ и един лаф на руски - "Никога комунистите не са живели по добре отколкото при капитализма"

А комунето Чашков ?

Въпреки привидните фейк резултати от симбиозата с комунетата, не разбрахте ли една аксиома която всички постсъветски държави я доказват - колкото по навреме  са провели лустрация, толквоа сега са по добре хората и държавите им.

Татуирайте си я някъде тази аксиома .

И пак забравяш че Задкулисието ,свързано с ДС и старите загробващи структури дето симулираха преход, контролирайки и СДС '90  и създавайки трибуквените групировки и мутри, сега е на власт , издигайки включително и пРезилдента за втори мандат.

Аз няма как да одобрявам това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://www.facebook.com/danielpmitov/posts/210741631217560

➖ В момента се оформя една ляво-либерална коалиция. Ние няма как да участваме в нея. Бившата комунистическа партия БСП за нас е червена линия. „Демократична България“ влязоха в съглашение с нея и заедно участват във възстановяването на мрежите на ДС.
➖ Ние ще бъдем ярка, компетентна и експертна опозиция. Ще наблюдаваме процесите в управлението и ще предлагаме своите алтернативи. Ще коригираме управляващите във всяка една тяхна стъпка. Говоря от името на ГЕРБ-СДС и българската десница – единствената десница в парламента.
➖ Румен Радев очевидно иска роля в този кабинет. Това е причината да бъдат оставени някои от служебните му министри. Всеизвестно е, че президентството участва в съставянето на правителството и оказва натиск върху политическите партии.
➖ Президентът Радев вече на няколко пъти прекрачи границите на Конституцията. Той се обяви за лидер на протестите и иззе функциите на служебния кабинет. България започва да прилича все повече на една полудиктатура, а Румен Радев се превръща в Мадуро.
➖ Най-важната фигура в едно управление е министър-председателят. Не съм убеден, че Кирил Петков има достатъчен авторитет да наложи посоката на министрите от другите партии, особено в такъв тип коалиция. Не е ясно кога министър-председателят ще разбира какво се случва в държавата и дали ще има авторитета да коригира действията на другите партии в коалицията.
➖ Трябва да правим оценка по делата, а не по усмивките. Започвайки от нарушението на Конституцията, новите управляващи явно са готови да преминават през законите и през правилата сякаш такива няма.
➖ От „Продължаваме промяната“ заявиха, че в бюджета за следващата година ще има 8 милиарда лева повече, след като те спрат някакви течове. Ще чакаме да видим тези 8 милиарда.
➖ Данните за злоупотреби, които бяха изнесени, съществуват само в главата на Бойко Рашков, един леко подпийнал милиционер. При никакви положения няма да се примирим с този човек от едно мракобесно минало, който си служи с похватите на старата ДС и извърша сума ти нарушения, действайки срещу демокрацията.
➖ Най-големият проблем в българската политика е нейната деидеологизация. Трябва да си върнем идейното говорене. В момента в Европа има лява вълна, една позеленяла червена вълна. Десницата трябва да се противопостави на това.
Цялото видео вижте тук: https://bit.ly/3oqxU3y
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Hristo52 написа:

Бай ти Христо е пенсионер- полковник

С това трябваше да започнеш - зельонами чорапами... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, JKirilov написа:

Да, така е! И съм пазил такива като тебе! Но като гледам ти си даже без чорапи! Мда. Похвали се с нещо. Чорапи разбрах, че не носиш! А гащи имаш ли?  Съмнявам се.:giggle1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, JKirilov написа:

носки се казва :giggle1:

преди 1 час, Hristo52 написа:

Да, така е! И съм пазил такива като тебе! Но като гледам ти си даже без чорапи! Мда. Похвали се с нещо. Чорапи разбрах, че не носиш! А гащи имаш ли?  Съмнявам се.:giggle1:

Всеки възрастен отдавна знае че има вече няколко поколения много по способни от него, много по мислещи , много по интелигентни и много по необременени от него .

Понеже ти си спрял някъде там, в 80-те , никога няма да го разбереш . Ти си най най .. всички други са мизерабъли които можеш само да гледаш с презрение....

Затова има два аспекта в цялата ситуация днес - тъмночервени утопични комунета като теб се кефят че  са пак на власт, че това ще им върне младостта от момента в който са спрели...

И втория аспект - има достатъчно много млади хора, необременени, но и с лесно манипулеруеми акъли които да се вържат на същата тази утопия.

Парадокс, но факт.

Това го наблюдавам и с т.нар. сталинисти и всякаква подобна сволочь... :getout:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, miro20 написа:

➖ В момента се оформя една ляво-либерална коалиция. Ние няма как да участваме в нея. Бившата комунистическа партия БСП за нас е червена линия. „Демократична България“ влязоха в съглашение с нея и заедно участват във възстановяването на мрежите на ДС.
➖ Ние ще бъдем ярка, компетентна и експертна опозиция. Ще наблюдаваме процесите в управлението и ще предлагаме своите алтернативи. Ще коригираме управляващите във всяка една тяхна стъпка. Говоря от името на ГЕРБ-СДС и българската десница – единствената десница в парламента.
➖ Румен Радев очевидно иска роля в този кабинет. Това е причината да бъдат оставени някои от служебните му министри. Всеизвестно е, че президентството участва в съставянето на правителството и оказва натиск върху политическите партии.
➖ Президентът Радев вече на няколко пъти прекрачи границите на Конституцията. Той се обяви за лидер на протестите и иззе функциите на служебния кабинет. България започва да прилича все повече на една полудиктатура, а Румен Радев се превръща в Мадуро.
➖ Най-важната фигура в едно управление е министър-председателят. Не съм убеден, че Кирил Петков има достатъчен авторитет да наложи посоката на министрите от другите партии, особено в такъв тип коалиция. Не е ясно кога министър-председателят ще разбира какво се случва в държавата и дали ще има авторитета да коригира действията на другите партии в коалицията.
➖ Трябва да правим оценка по делата, а не по усмивките. Започвайки от нарушението на Конституцията, новите управляващи явно са готови да преминават през законите и през правилата сякаш такива няма.
➖ От „Продължаваме промяната“ заявиха, че в бюджета за следващата година ще има 8 милиарда лева повече, след като те спрат някакви течове. Ще чакаме да видим тези 8 милиарда.
➖ Данните за злоупотреби, които бяха изнесени, съществуват само в главата на Бойко Рашков, един леко подпийнал милиционер. При никакви положения няма да се примирим с този човек от едно мракобесно минало, който си служи с похватите на старата ДС и извърша сума ти нарушения, действайки срещу демокрацията.
➖ Най-големият проблем в българската политика е нейната деидеологизация. Трябва да си върнем идейното говорене. В момента в Европа има лява вълна, една позеленяла червена вълна. Десницата трябва да се противопостави на това.

Тоя безгръбначен плужек ли има авторитета да налага посоката на министирете :giggle1: Той беше кандидата, нали не се бъркам ? Този, който преди 7-8 години нарече сегашния си шеф, карикатура на диктатор. Този който е толкова тъп, че сам си призна, че партията му досега е управлявала чрез корупционни схеми. "Заменят една корупционна схема с друга". Тоя идиот буди възхищение в теб, нали :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, miro20 написа:

Нали си знаеш че всичките простотии за ГЕРБ и "диктатора" Боко тиквата се оказаха пълен фейк и пропаганда за шарани ?

Да, бре:laughing5: Та той няма случай в който да е казал "ние от герб направихме едикаквоси". Винаги думите му бяха "Аз съм го направил". Той бил построил магистралите, той бил санирал блоковете, той, той, той.....

Това помниш ли го? То сигурно сигурно също е фейк, и пропаганда за шарани, нали?

Не знам дали е от възрастта ти, от бустерката, или от безсилие пред фактът че Боко е пътник, но напоследък опорките които се опитваш да пробутваш са от смешни по-смешни и от елементарни по-елементарни. Все пак не се притеснявай и продължавай в същият дух. Така си още по-забавен :cool:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, miro20 написа:

Същите глупости дрънкат гербетите по всички медии. Техните обслужващи анализатори също. Добре са си подготвили и троловете като гледам.

Но е време да се примириш, че мафията си отиде завинаги. Свиквай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, miro20 написа:

да знам че са истина и колко и да се опитваш да лъжеш че не са те са истина и фактите го потвърждават

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Задкулисието просто се е преместило зад Кирил и Асен.   Няма на практика нищо ново.  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, attj написа:

Задкулисието просто се е преместило зад Кирил и Асен.   Няма на практика нищо ново.  

Добре. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Тoни написа:

Добре. 

Въпрос на време е в парламента да възникнат нови междуособици.  Ние сме си свикнали на нашенски цирк.  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Тoни написа:

:lol6:

Знам че сам не си вЕрваш на тази глупост :) 

Просто защото е точно обратното. мафията и мутроолигархията с платените си проекти , бабикяннска фейк пропаганда и платени футболни агитки разиграха  и играят този цирк от миналата година.

След като виждаме повече от очевидна реставрация на всички червени компрометирани кадри, подпомогнати  логистично и от Черепи, и от други избягали мутри от чиужбина, и от юмручета на фигуранта им, наистина е смешно да говориш че"мафията си е отишла" . Не другарю, тя се възроди . И вие ръкопляскате на всичко това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, miro20 написа:

:lol6:

Знам че сам не си вЕрваш на тази глупост :) 

Просто защото е точно обратното. мафията и мутроолигархията с платените си проекти , бабикяннска фейк пропаганда и платени футболни агитки разиграха  и играят този цирк от миналата година.

След като виждаме повече от очевидна реставрация на всички червени компрометирани кадри, подпомогнати  логистично и от Черепи, и от други избягали мутри от чиужбина, и от юмручета на фигуранта им, наистина е смешно да говориш че"мафията си е отишла" . Не другарю, тя се възроди . И вие ръкопляскате на всичко това.

Миро доказано е че мафията това е ГЕРБ и ти това го знаеш но са ти казали да лъжеш че мафията това са партиите на промяната.Кажи им че никой не вярва на тази лъжа

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Тoни написа:

Сподели с нас кои са тези подкрепени от Черепа кадри, многознайко! 😆

Всички които фигуранта му е подредил . Всички !

А кой му е фигуранта, сам знаеш : http://epicenter.bg/article/Bozhkov-kam-Ognyan-Stefanov--Ako-spechelim-vlastta--shte-napravim-Geshev-figurant-kato-prezidenta/222254/3/0

:hush:

преди 15 минути, ninov написа:

Миро доказано е че мафията това е ГЕРБ

Така ли ? И кой го е доказал ? Още чакамеот Дамаджаната поне нещо да докаже от помпозните му бътртвежи за ядене нахора, списъци за гласуване пък то вересии дето ги има всяко село... и т.н.

Нали знаеш всъщност, какво е мафия - срастване на властта с престъпните олигарси и групировки .

Какво по голямо срастване искаш от очевидните синхронни акции на Черепа с юмручето на пРезилдента  за да атакуват неудобната им съдебна власт ? 

Срастване чрез съгласуване закони с видни богати бизнесмени ,уреждане на посланници ?

Ами онези пликчета дето пРезилдентския съветник Узунов си разменя в ресторант с отдалечени изключени телефони ? След което последва моментално назначаване на предишни корумпета в Митниците ?

И т.н. и т.н..

Ето това е срастване на Задкулисието с властта, ето това е мафия. :hush:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всички са хора на Черепа? 😂

Дишай спокойно. Божков нищо не спечели. Нещо повече, партията му не бе допусната до изборите. 

А президентът накрая се оказа, че изобщо не е фигурант, след като собственоръчно премахна диктатурата на Герб. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване