Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Българският парламент

Мойра
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 6 минути, Тoни написа:

Дишай спокойно. Божков нищо не спечели. Нещо повече, партията му не бе допусната до изборите. 

толкова ли елементарно си представяш че Задкулисието само си има една партия и участва на изборите ? :giggle1:

преди 6 минути, Тoни написа:

А президентът накрая се оказа, че изобщо не е фигурант, след като собственоръчно премахна диктатурата на Герб. 

"диктатура на ГЕРБ" е фейк бабикянски израз. :getout:

Именно в момента това коетоправи и Дамаджаната, и пРезилдента , води към диктатура.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 978
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 14 минути, miro20 написа:

ака ли ? И кой го е доказал ? Още чакамеот Дамаджаната поне нещо да докаже от помпозните му бътртвежи за ядене нахора, списъци за гласуване пък то вересии дето ги има всяко село... и т.н.

миро казах ти не сме толкова тъпи че да повярваме на лъжите че това са списъци на хора пазаруващи на вересия и какво са пазарували например от кмета

преди 16 минути, miro20 написа:

Нали знаеш всъщност, какво е мафия - срастване на властта с престъпните олигарси и групировки .

Е да де точно това е ГЕРБ и шефа ти си го призна че се среща с Пеевски и Домусчиев и Карадае

преди 18 минути, miro20 написа:

Срастване чрез съгласуване закони с видни богати бизнесмени ,уреждане на посланници ?

и кой закон и с кой бизнесмен е съгласуван  и кой посланик е уреден 

преди 20 минути, miro20 написа:

Ами онези пликчета дето пРезилдентския съветник Узунов си разменя в ресторант с отдалечени изключени телефони ? След което последва моментално назначаване на предишни корумпета в Митниците ?

тази опорка че са си разменили секретни неща отдавна беше разбита или никой няма право да подарява на никой пури и уиски

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Тoни написа:

Значи разбрах. Всички партии са на Божков. Мале, мале ти съвсем изперка. Тия комунисти те съсипаха... 😆

Всички партии са на фигуранта ли ?  :)  мале ти съвсем изперка. Тия гербаджии те съсипаха :)

Очевидно толкова  елементарно си представяш че Задкулисието само си има една партия и участва на изборите :giggle1:

преди 1 час, ninov написа:

миро казах ти не сме толкова тъпи че да повярваме на лъжите че това са списъци на хора пазаруващи на вересия и какво са пазарували например от кмета

Аааа.. това не мога да кажа колко сте тъпи. Всеки път ме изненадвате :)  Надминавате себе си .

Но едно знам че въобще не ме интересува ти в какво вярваш и какво си мислиш, защото кой е нарушил закона се решава не с "вярвания " и голословни предизборни кьорфишеци :) 

тази опорка че са си разменили секретни неща отдавна беше разбита или никой няма право да подарява на никой пури и уиски

Никой не е твърдял  колко секретни неща са. Да, може би е подарък.Най вероятно е.

Но аз за пръв път виждам да се прави подарък след като сте си отделили телефоните далеч от масата, и си пишете бележки преди да се вземе "подаръка" :) :) :)  

Всички така правят, нали ? :giggle1:  То стана странна практика ако припомним и  г-жа 500к :) 

А сериозно казано - това си е класическо даване на подкуп  и конспиративна търговия с влияние.

https://afera.bg/ексклузивно-видео-антикорупционния/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, miro20 написа:

А сериозно казано - това си е класическо даване на подкуп  и конспиративна търговия с влияние.

да подкуп с кутия пури и бутилка уиски  много си умен нямам думи

преди 1 час, attj написа:

ПП не са ли и те комунета като БСП и Герб!?   

ти си като миро преди лягане гледаш под леглото дали няма комунисти така ли ви казаха да правите от тролската централа на ГЕРБ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ти си като миро преди лягане гледаш под леглото дали няма комунисти така ли ви казаха да правите от тролската централа на ГЕРБ

Защо все такива неща ти се привиждат?  Соцутопистите на Радев от новата партия ПП, според теб какви са?     

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Тoни написа:

А зли комунисти има ли? 😆

Има Радевисти- също притежавали червени книжки и също набивали крак в редиците на соц. армията. Или, на комунистическата, както я наричаш. И да, те всичките, се наричаха комунисти, по времето на соца. После, когато БКП се преименува на БСП, почнаха полека- лека да се пишат социалисти. 

Учи я тази история, човеко. Стига седя бос.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И най -елементарният човек НЕ заслепен и ограничен от тунелното си виждане може да направи  НАЙ-ЕЛЕМЕНТАРНИЯ извод от това , че Борисов и изгонения Цветанов/за един асансьор/ бяха казано по народно му десетки години дупе и гащи, плюваха си в устите, знаеха си и кътните зъби и имайки предвид ,колко е отмъстителен  Цветанов , ТО АКО ИМАШЕ И НАЙ-МАЛКОТО СЪМНЕНИЕ за корупция на Борисов , мислите ли че той нямаше да го изпее? Колко народ Борисов изгони за съмнения за злоупотреби? А какво прави Зеленият чорап ,изчиства ги ! Като Дамаджаната с НАП например. Примери тепърва ще има . Още повече , че всички нови/дай Боже да не са всички/ и старите комунисти са МНОГО огладнели и ще крадат сигурен съм без мярка. Не смятам че ГЕРБ са идеални  ,но това което се случва в никакъв случай не промяна към хубаво! Дано да се лъжа , ама едва ли!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, bigiadri написа:

И най -елементарният човек НЕ заслепен и ограничен от тунелното си виждане може да направи  НАЙ-ЕЛЕМЕНТАРНИЯ извод от това , че Борисов и изгонения Цветанов/за един асансьор/ бяха казано по народно му десетки години дупе и гащи, плюваха си в устите, знаеха си и кътните зъби и имайки предвид ,колко е отмъстителен  Цветанов , ТО АКО ИМАШЕ И НАЙ-МАЛКОТО СЪМНЕНИЕ за корупция на Борисов , мислите ли че той нямаше да го изпее? Колко народ Борисов изгони за съмнения за злоупотреби? А какво прави Зеленият чорап ,изчиства ги ! Като Дамаджаната с НАП например. Примери тепърва ще има . Още повече , че всички нови/дай Боже да не са всички/ и старите комунисти са МНОГО огладнели и ще крадат сигурен съм без мярка. Не смятам че ГЕРБ са идеални  ,но това което се случва в никакъв случай не промяна към хубаво! Дано да се лъжа , ама едва ли!

Най-корумпиранта държава в ЕС се управлява от некорумпирани. Абе все хумористи ли сте от ГЕРБ бе бате ? :D  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, N1K17Y написа:

Най-корумпиранта държава в ЕС се управлява от некорумпирани. Абе все хумористи ли сте от ГЕРБ бе бате ? :D  

Не, русокоске, саркастични са хората, които са реалисти, но срещат слабовати в главите субекти, хвърлящи се от спасител на спасител, все чакайки някой да ги оправи. Явно, им харесва да бъдат оправяни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, absurt написа:

Не, русокоске, саркастични са хората, които са реалисти, но срещат слабовати в главите субекти, хвърлящи се от спасител на спасител, все чакайки някой да ги оправи. Явно, им харесва да бъдат оправяни.

Ти 12 години избираше да те оправят яката, ама от немай къде, не щото ти харесва да те оправят с 200. Тази година намери ли друг или пак от немай къде гласува за оправяне в хаоса? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, N1K17Y написа:

Ти 12 години избираше да те оправят яката, ама от немай къде, не щото ти харесва да те оправят с 200. Тази година намери ли друг или пак от немай къде гласува за оправяне в хаоса? 

Мен не са ме "оправяли" от ден първи на избухването на демокрацията, русокоске. Не съм като теб- яко оправяна от чичко Сорос и вързана на хранилката, щото нищо сама не можеш да постигнеш. И да, за разлика от теб, никога не ме е било срам да застана зад това, което съм направила, пък било то и от немай къде. Не съм мишка като теб. Нито клюкарка от тия- най- тъпите, дето не могат да спят, ако не успеят да изкопчат отговор след стотния напън..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, absurt написа:

Мен не са ме "оправяли" от ден първи на избухването на демокрацията, русокоске. Не съм като теб- яко оправяна от чичко Сорос и вързана на хранилката, щото нищо сама не можеш да постигнеш. И да, за разлика от теб, никога не ме е било срам да застана зад това, което съм направила, пък било то и от немай къде. Не съм мишка като теб. Нито клюкарка от тия- най- тъпите, дето не могат да спят, ако не успеят да изкопчат отговор след стотния напън..

Никога ли ? Цял ноември те е срам да кажеш за кои гласува, да ти цитирам ли колко пъти те питах :) 

Радвам се че поне ти мина срама сега, та си признаваш, че пак "от немай къде..." 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, N1K17Y написа:

Никога ли ? Цял ноември те е срам да кажеш за кои гласува, да ти цитирам ли колко пъти те питах :) 

Радвам се че поне ти мина срама сега, та си признаваш, че пак "от немай къде..." 

Ами, питай, бе русокоске, питай- в демокрация живеем, нали? Мен няма от какво да ме е срам, както вече ти  обясних. Дори когато съм гласувала " от немай къде". Още когато се самозастреля с копирането на диалога ни по повод изборите през 2018, потвърдих, че няма какво да признавам- заявила съм го. Не ти е ясна разликата между " признавам" и "заявявам", защото на теб, само признанията са ти достъпни. Тате ти Сорос заявления не приема.

И не, пак няма да ти кажа за кого съм гласувала- пукни се откъм гърба, елементарна душице.TCGOZ.gif.fcb2e01c54e1af1276939890ec5a2065.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, absurt написа:

Ами, питай, бе русокоске, питай- в демокрация живеем, нали? Мен няма от какво да ме е срам, както вече ти  обясних. Дори когато съм гласувала " от немай къде". Още когато се самозастреля с копирането на диалога ни по повод изборите през 2018, потвърдих, че няма какво да признавам- заявила съм го. Не ти е ясна разликата между " признавам" и "заявявам", защото на теб, само признанията са ти достъпни. Тате ти Сорос заявления не приема.

И не, пак няма да ти кажа за кого съм гласувала- пукни се откъм гърба, елементарна душице.TCGOZ.gif.fcb2e01c54e1af1276939890ec5a2065.gif

Колкото се и "пукам" толкова съм и жена. И двете са само в твоята кратуна, загубила връзка с реалността. То си личи за кой си гласувала, по това срещу кои плюеш и срещу кои дума не обелваш. И всеки потребител го вижда сам :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, N1K17Y написа:

Колкото се и "пукам" толкова съм и жена. И двете са само в твоята кратуна, загубила връзка с реалността. То си личи за кой си гласувала, по това срещу кои плюеш и срещу кои дума не обелваш. И всеки потребител го вижда сам :) 

И какво, като всеки бил "виждал", русокоса ненагледна? Да не се изживяваш като шефка на нов Народен съд? Ако можеше само да се видиш отстрани, щеше да изпаднеш в неизкореним потрес!KC9uW.gif.311925b6872633a9fd337b765d371152.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 часа, miro20 написа:

Така е... всички.

Самоч е тия са на принципа.. не е важнона мен да ми е добре, важното е на вуте д аму е зле.

Коя беше точката от правилата на форума, определяща нивото на грамотност на коментаторите?

Е, друго си е да си "Гордост на форума" и да имаш 34500 мнения!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, miro20 написа:

Нали знаеш всъщност, какво е мафия

Мафия е когато Маджо направи бодигардът си Министър-председател и той ни управлява повече от 12години.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, bigiadri написа:

За съжаление, много са заслепените и с тунелно виждане.

Да, примера с Цветанов е много , много на място и показателен.

За добро или лошо Цветанов избра тактика да плюе мястото откъдето се е хранил . На всички е ясно че би извадил не само кирливите ризи,но и би ги поукрасил още малко . И би ги изтипосал на комунето Чашков всичките че и би добавил .

е.. така и не можа да извади каквото и да е. 

Затова сега всичко е само пропаганда и измислени фабрикувани лъжи за ГЕРБ.

Това го осъзнах още когато се изсипаха с кофите пропагандата за подслушвания и какво ли не. Оказа се най подслушващите са ... най подслушвани .

:)

Най овластените се оказаха най потърпевщи от компромати, а така и не видяхме компромати от страна на ГЕРБ. Та нали трябваше от тях да излизат компроматите ?

Уви. Всичките компромати бяха не от тях, а срещу тях.

Е, тогава именно ми стана ясна тактиката на озверелите огладнели комунета  и мафията зад тях.

Затова не ме учудва нито аферата Костинброд, нито записите от тоалетната на ББ , нито записите от коридорите на неговите лични разговори ... "Томиславе акъл се набива на... "  и подобни...

Затова не ме учудват аранжировките и снимките на шкафчета правени  и дебнени с години ... и т.н. и т.н.

Е, сега фейкометите и озверелите за власт комунета и ощетена от ГЕРБ мафия  са на власт.

Честито .

преди 2 часа, ivottoshev написа:

и той ни управлява повече от 12години.

Нали знаеш  през колко години са изборите ?

И че няма мандат 12 години ?

:hush:

преди 3 часа, dedidi написа:

Коя беше точката от правилата на форума, определяща нивото на грамотност на коментаторите?

Е, друго си е да си "Гордост на форума" и да имаш 34500 мнения!

Не знам коя е. Посочи ми .

аз пък съм чувал за една точка 2.9.

Знаеш ли я ?

:) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, miro20 написа:

Нали знаеш  през колко години са изборите ?

И че няма мандат 12 години ?

:hush:

И това трябва да означава, че Маджо не е назначил бодигардът си първо за кмет на София, а после и няколко пъти за Премиер?!? :giggle1:

Това е крещящ пример за срастването на мафията с властта, но ти се правиш че не го виждаш, защото не съвпада с опорките ти :hit:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дадох за пример Цветанов ,защото с Радев са лика прилика. И двамата са злобни. и двамата са отмъстителни и двамата като се докопат до власт действат репресивно, дори и двамата направиха далавера с жилище, само че от различни позиции.Дано в парламента ,където вече има млади необременени хора/една част разбира се/ и новото правителство се дистанцират  от  Радев/ЗЕЛЕНИЯ ЧОРАП/ и поемат по правилен път!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, bigiadri написа:

дори и двамата направиха далавера с жилище, само че от различни позиции

От всичките скандали с жилища, Цветанов който не одобрявам заради тотално грешната си политика след раздялата с ГЕРБ,  всъщност се оказа най редовен със напълно законна замяна и доплащане изцяло на пазарни цени.

Докато Зеления Чорап има за какво да отговаря когато е назначавал Деса Мерцедеса и когато е ползвал неправомерно служебно жилище, което после препродал на високи цени ... или нещо такова беше... тук бе писано доста в темата за пРезилдента .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване