Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,подариха ми COD:Ghosts за ps3,но графиките са напълно shit....Утре ще ходя да взема друг HDMI кабел,защото моя се е прецакал,но дайте съвети как да подобря поне малко графиките.Мерси предварително:emoji_smiley-01:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако я пускаш с композитния кабел дето идва с конзолата няма как да изкараш свястна графика.

С него игрите ще са с 576i резолюция докато с HDMI кабел са 720p, а някои по-леки игри дори и 1080p

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, ined написа:

Ако я пускаш с композитния кабел дето идва с конзолата няма как да изкараш свястна графика.

С него игрите ще са с 576i резолюция докато с HDMI кабел са 720p, а някои по-леки игри дори и 1080p

Е как така? Аз си взех преди няколко седмици PS4-ка и съм предоволен. Графиката си е доста задоволяваща. В настройки и менюта си пише, че ми върви на 1080p. Да пробвам ли с друг HDMI?

Редактирано от Glenarvan (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от tompson2
      Здравейте!
      Имам нужда от помощ за една курсова работа по компютърна графика . Бях болен 3 седмици подред и изобщо не знам за какво става дума, а без курсовата съм прецакан! Та... Моля ви помогнете ако можете! ;( 
      ПС: (доколкото разбрах е на OpenGL и кода се въвежда във Microsoft Visual Studio, както е при програмирането на C++)
      Заданието е под формата на прикачен файл (снимка)

• от miro_xristov
      Здравейте закупих си уж хакната конзола модел Super Slim с версия CFW 4.81 REBUG KOBRA,. Когато отворя Irisman или Multiman ми изписва грешка 80010017 и няма *APP_HOME/PS3_GAME/
      *INSTALL PACKAGE FILES, може ли да се направи нещо да се появи пак хака?
    • от Dimitri FTW
      Здравейте, искам да попитам ще е ок ли да си купя някъкво PS3 втора употреба и нов PS4 Джойстик?
    • от pi4a7a
      Здравейте приготвил съм 1700+- лв. за лаптоп, ще се ползва за игри главно, ако ме сдобиете с добра машинка, приготвил съм половинка домашна
      Засега съм хванал на мушка това: https://laptop.bg/laptops-acer-Aspire_VX5_591G-acer_aspire_vx5_591g_NH_GM2EX_019
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.