Премини към съдържанието
В момента текат процеси по обновяването на форума. Възможни са забавяния и прекъсвания. Извиняваме се за причиненото неудобство. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Военен парад - преди и след демокрацията

Препоръчан отговор

преди 33 минути, sennheiser написа:

Мислех, че говориш обобщено. Смисълът е,ч е дори оня да го покоси косата, на мен няма да ми пука и аз може да изпреваря косата. Разбираш ли?

Ясно. Но няма смисъл- нищо не печелиш. Дори да убиеш много лош човек, ти пак извършваш зло и това е още една победа за Злото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, язе написа:

Ясно. Но няма смисъл- нищо не печелиш. Дори да убиеш много лош човек, ти пак извършваш зло и това е още една победа за Злото.

Все трябва да има първи. Без жертви няма прогрес. Аз съм в тоя форум почи от основаването му, Жертвал съм много и не съм получавал нищо в замяна. Все пак се кефя, че труда ми не е бил напразен. И знаеш ли защо? Защото тоя форум, се крепи и на мен, на моите мнения! Трябва да има хора, които да се жертват и аз съм един от тях. Жертвам се в името на мижитурките в тоя форум и не съжалявам ни на йот ;)

Редактирано от sennheiser (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да жертваш себе си е благородно, независимо от каузата, но да жертваш други хора- това е най- скапаната възможна кауза. Относно прогреса, не съм убеден що за прогрес е това, щом не може без жертви.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, язе написа:

Да жертваш себе си е благородно, независимо от каузата, но да жертваш други хора- това е най- скапаната възможна кауза. Относно прогреса, не съм убеден що за прогрес е това, щом не може без жертви.

Я пак. Кого жертвам аз? Еволюцията си прави подбора. И според еволюцията аз съм все още в тоя форум след 12 години. 

Редактирано от sennheiser (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май почваме да говорим на различни езици...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я да се върнем в темата.

Завтра увидим день победы. И съответния парад в Москва, а и на други места. Който иска да си прави изводи. Дори и за строевата подготовка на "професионалните" ни военни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, Филипов написа:

Я да се върнем в темата.

Завтра увидим день победы. И съответния парад в Москва, а и на други места. Който иска да си прави изводи. Дори и за строевата подготовка на "професионалните" ни военни.

Е...ние тука ще цвилим за деня на Европа, каквото и да значи това. :)  Но може да погледнем и парада в Москва, да добием някаква бегла представа, какво е армия...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 5/6/2017 в 21:13, mkfs.ext4 написа:

Кажете ми може ли да се сравни това което се вижда на този архивен филм и това което гледаме в последните години на 6 май?

Не знам откъде я изкопа тази "провокация". :)  Ще я потърся в по-добро качество от интерес. Може да я има в БНТ.

на 5/6/2017 в 22:00, ExaFlop написа:

Все едно гледам сегашен парад в Северна Корея. Всичко е въпрос на пари и за целите на демонстрацията.

Не мисля, че такива паради се правят за целите на демонстрацията. Да, косвено го има и този момент разбира се, но главното е държавата си спомни че има армия и история. Има го и моментът с привличане на интерес.

А дали е въпрос на пари - едва ли, но са замесени. Не е разумно подобно поставяне на въпроса.

на 5/6/2017 в 22:13, haidukpikaso написа:

представям си го направо... вместо Маркс, Енгелс и Ленин - бат Бойко, рижавото хамериканче и кой още да турим

па долу гей парад ша шества кво му

... На син фон. :D

на 5/6/2017 в 22:14, Филипов написа:

А днес демонстрираха нещо невиждано. Само у нас изтребители летят по тройки че няма за 2 двойки както по целия свят. Или пилотите не желаят да се качат на полските двигатели? Дето уж били същите като руските, само че ресурса им е 200 часа срещу 350 на руските?

На мен така повече ми хареса. Бих предпочел без много дандания и с повече чувство.

преди 13 часа, Филипов написа:

Я да се върнем в темата.

О, да! Утре ще е истинският военен парад, по отношение на дисциплината, техниката и мащабите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Melmak ® написа:

... На син фон. :D

естествено, с гербери на синя полянка

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, язе написа:

Е...ние тука ще цвилим за деня на Европа, каквото и да значи това. :)  Но може да погледнем и парада в Москва, да добием някаква бегла представа, какво е армия...

Хаха, това с "деня на Европа" е толкова смешно. Нарочно измислят някакви си техни простотии на същите дати на които са руските празници, за да отвличат вниманието :D

Очаквам догодина на 3 март да е денят на меркел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, mkfs.ext4 написа:

Хаха, това с "деня на Европа" е толкова смешно. Нарочно измислят някакви си техни простотии на същите дати на които са руските празници, за да отвличат вниманието :D

Очаквам догодина на 3 март да е денят на меркел.

а на 8 май ще е Деня на френския макарон

:lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, язе написа:

Едва ли- нас никой не ни брои за живи...

то да не се стига до там, че освен Меркел или Путин, няма на кого друг да разчитаме - тъпо, ама ...... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, sound написа:

то да не се стига до там, че освен Меркел или Путин, няма на кого друг да разчитаме - тъпо, ама ...... 

Да си го кажем направо, че няма на кого да разчитаме.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, язе написа:

Да си го кажем направо, че няма на кого да разчитаме.

Имат си свои интереси, за които е по- добре да бъдем опазени - не, че от друго. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване