Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте искам да си взема микрофон, предимно за игри и скайп, в които да се чувам перфектно и да е силен. Цената да е до 50-60 лева, какво бихте ми предложили за тая цена което да си струва... може и малко по скъп. Защото ми писна от този на лаптопа вградения , все не ме чуват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам познат, който вкъщи си е направил домашно студио и си записва песнички... 

Работата е там, че не опира само до микрофон. Зависи и от това какво е помещението - дали има ехо, как е изолирано, дали е изолирано... Каква звукова карта имаш! От лаптоп няма какъв звук да се очаква. Но нека по-опитните кажат. Мисля, че за 50лв няма какво толкова да се вземе.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом е за игри скайп не е нужно 50лв аз лично съм с микрофон от 5лв казват, че се чувам добре пък не знам. Взе ми си някой до 10-15лв

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не стигат 50 лева за микрофон, на който ще се говори по скайп?Чувате ли се кви ги приказвате?

преди 4 часа, Glenarvan написа:

Имам познат, който вкъщи си е направил домашно студио и си записва песнички... 

Работата е там, че не опира само до микрофон. Зависи и от това какво е помещението - дали има ехо, как е изолирано, дали е изолирано... Каква звукова карта имаш! От лаптоп няма какъв звук да се очаква. Но нека по-опитните кажат. Мисля, че за 50лв няма какво толкова да се вземе.

Викаш за 50 лева няма микрофони а?Направо да си облепи стаята с ей такива 

91lCtveaPYL._SL1500_.jpg

да може приятелите му да го чуват по скайпа.

Взимаш си един ей такъв подобен на тоя http://www.technomarket.bg/komputerni-mikrofoni/speedlink-sl-8702-bk-pure-mic-09081063 или едни читави слушалки с микрофон.Не са най-качествените, но са предостатъчни за нуждите ти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Очевидно е, че пича щом отделя 50лв за микрофон, иска добър резултат...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвам микрофон от 11 лева вече над 10 години и ме чуват ясно, щом не е за студийни записи 10 - 20 лева стигат, харесай си го по външен вид - да ти е удобен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.