Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Ще си взема ново колело . На 16 съм.  Разгледах много сайтове, но накрая се спрях на това - http://velosiped.bg/pazaruvaj-po-kategorija/velosipdi/ultra-razor-26-cherno-zelen-3340.html    основно заради  външния вид.  Не съм много навътре  някой запознат може ли да си изкаже мнението за спецификациите на велосипеда ? Спирачките ме интересуват повече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За каране в града и в парка - може би става. Не си прави илюзии, че това е планински велосипед. Само една спирачка нормално ще ти струва минимум 100-150 лева.

Спирачките така като гледам са колкото да се каже, че са дискови (дори не се споменава какви са, но съм сигурен, че има по-хубаво спиращи V-образни), вилката ще е амортисьорна може би първите месец-два, преди да се спече, дерайльорът и задната главина най-вероятно ще започнат да ти правят проблеми след няколко месеца.

Тук с пълна сила важи принципът "евтиното излиза скъпо". Много по-сполучливо колело ще е например ниския клас RAM за около 500 лева (ако хванеш например промоция за миналогодишен модел) - пак няма да е най-най, но ще е чувствително по-добре.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, killchain написа:

За каране в града и в парка - може би става. Не си прави илюзии, че това е планински велосипед. Само една спирачка нормално ще ти струва минимум 100-150 лева.

Спирачките така като гледам са колкото да се каже, че са дискови (дори не се споменава какви са, но съм сигурен, че има по-хубаво спиращи V-образни), вилката ще е амортисьорна може би първите месец-два, преди да се спече, дерайльорът и задната главина най-вероятно ще започнат да ти правят проблеми след няколко месеца.

Тук с пълна сила важи принципът "евтиното излиза скъпо". Много по-сполучливо колело ще е например ниския клас RAM за около 500 лева (ако хванеш например промоция за миналогодишен модел) - пак няма да е най-най, но ще е чувствително по-добре.

С подобни дискови спирачки преди може би 10-тина години едва не се скалпирах в един стълб с един T-Rex.За града може и да движи, но просто за толкова малко пари аз бих заложил на Drag Hacker - https://dragzone.bg/velosiped-drag-hacker-31901481 вече според ръста да си прецени и рамката.Да, колелото няма така желаните "амортисьори", но поне вилицата няма да се разпадне на 1вата година.Ако намериш и ontario също са много здрави.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.