Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Препоръчайте ми лаптоп макс. до 1100 лв. Лаптопът ще се използва за програмиране, за програми като Sony Vegas, After Effects и Photoshop и гледане на филми. Игри не играя, освен ФИФА но не новите версии с големите изисквания а FIFA 9-10 а и тях не ги играя по повече от час, даже на лаптоп може и да не ги играя въобще ако смятате че ще го съсипят по-бързо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Задължително ли е да е лаптоп? Къде ще се използва? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, The Man Of Steel написа:

Препоръчайте ми лаптоп макс. до 1100 лв. Лаптопът ще се използва за програмиране, за програми като Sony Vegas, After Effects и Photoshop и гледане на филми. Игри не играя, освен ФИФА но не новите версии с големите изисквания а FIFA 9-10 а и тях не ги играя по повече от час, даже на лаптоп може и да не ги играя въобще ако смятате че ще го съсипят по-бързо.

да, трябва ми да е преносим.

преди 17 часа, Roujin Z написа:

Мерси, колега, като разгледах май това излиза най-доброто за тези пари и целите ми, но имам един въпрос - мога ли да му добавя SSD по-късно, има ли слот за такова?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да M.2 SATA .

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не виждам защо да се дават 100(не 200) лева отгоре за 1 USB3, 1 USB3 Type-C и вградена видео карта. Освен това, на машината ще се рендира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, hudyr написа:

Не виждам защо да се дават 100(не 200) лева отгоре за 1 USB3, 1 USB3 Type-C и вградена видео карта. Освен това, на машината ще се рендира.

За рендиране има ли значение какво ще е видеото?

А иначе му дадох линка, защото съм пре-доволен от HP и от 12 години само тази марка ползвам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.