Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Днес ми изтече договора с интернета на настолния компютър, а на телефона имам, та се чудех ако пусна тетъринга, таксува ли се допълнително? (Имам пакет с мобилни данни)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Разбира се че не се таксува отделно но имай предвид разхода на батерия на телефона пък и тази Data докъде ще стигне...

Редактирано от Daylight Dancer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, ImagineMe написа:

Здравейте! Днес ми изтече договора с интернета на настолния компютър, а на телефона имам, та се чудех ако пусна тетъринга, таксува ли се допълнително? (Имам пакет с мобилни данни)

Не се таксува ако има (пример) 6ГБ мобилни данни на максимална скорост и неограничени на минимална скорост тогава няма никъв проблем! 

преди 6 минути, Daylight Dancer написа:

Разбира се че не се таксува отделно но имай предвид разхода на батерия на телефона пък и тази Data докъде ще стигне...

Това с батерията няма никво значение нали като го свърже през USB пак ще се зарежда! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ползвам редовно на теленор и няма почти никаква разлика в скоростта.

Можех да си говориш по телефона и да сърфираш от компа едновременно дори. Но това е със "бързите" мегабайти, с тия ограничените нямам опит.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можеш, не се таксува, но максималната скорост е до определен момент. Минеш ли мегабайтите в плана, падаш на 128 или 64 kb/s. Аз си ползвам теленорския интернет на лаптопа през hotspot, проблеми нямам. Можеш през какъвто искаш тетър да си пуснеш нета, просто внимавай с потреблението.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързите отговори! Два часа играя World of Warcraft и общото потребление беше 70 MB :D Поздрави! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от bumblebee
      Опитвам се да копирам 7 гб. файл в една флашка, която има около 14 гб. свободно място - не стана. Пробвах с формат и прочие на NTFS дава грешка, както и да е - пробвам с друга (64 гб.), на която имаше около 6 гб. свободни, изписа ми че ми трябва още поне 1 гб и малко да събера файла - окей, изтрих малко неща - сега има около 10 гб. свободни, но все още ми изписва, че няма място...
      Нещо системата ли ми е прецакана или...?
    • от GermanecaBG
      Здравейте! На предния панел на кутията има два usb порта - 3.0 и 2.0. На гърба са осем броя и всички работят перфектно. Проблемен е само един от предните - 3.0. Всички варианти за софтуерен проблем са тествани, даже е обновен и БИОС на дъното. Не съм запознат как се свързват с щифтове към дъното тези предни портове. Но въпросът ми е: Има ли вероятност при неправилно свързване да не работи само единият? Не знам как да го проверя.
      Благодаря за отговорите!
      п.п. Да допълня. Всичко е ново. Този порт го пробвах веднъж и той не работи. От време на време "зацепва" . Но от няколко опита.
    • от Zhin
      Максимална сума, с която разполагам е 5.000 лв, която не включва периферия, вече си имам такава. 

Идеята е да се ползва за игри на 144hz 4к монитор WoW, Reforged, Path of exile.

Държа да е сравнително тих и да не стържи колкото стар китайски вентилатор (ако може да събуди ленива котка, не е ОК).

По възможност с 2080 / TI rtx msi/rog и интел процесор.

500 gb ~ ssd като hdd не е нужно да е повече от 2 tb , 16 / 32 ram 
    • от Simply Red
      Здравейте!
      Тъй като наскоро се сблъсках с проблем с размера на флаш паметта ми след като си правих една буутваща флашка и след неуспешен опит с форматиране (от опциите на Уиндоус) да го поправя той си остана, аз се поразрових и прилагам тук моето решение за всички, които в бъдеще имат този проблем. Намерих безплатната програмка BOOTICE която дори няма нужда от инсталация.
      Давам програмката по-долу.
      1. Стартираме Bootice от .exe файла (не се налага инсталация)
      2. Избираме USB флаш устройството
      3. Кликваме на "Parts Manage" бутон
      4. Кликваме на "Re-Partitioning" бутон
      5. Избираме опцията "USB-HDD mode (Single Partition)"
      6. Опционално (по избор): Избираме предпочитаната от нас файлова система за флашката - FAT32 или NTFS (NTFS формата позволява да се работи с файлове по-големи от 4GB) и даваме име USB флашката.
      7. Кликваме на "OK".
      Оригиналния размер вече е възстановен.

Това е. Дано съм бил полезен.

BOOTICEx86_v1.3.4.0_2016.06.17.exe
      BOOTICEx64_v1.3.4.0_2016.06.17.exe
    • от Славчо Хаджийски
      Здравейте приятели с днешна дата! Предупреждавам Ви:
      Внимавайте с Интернет!
      Защо казвам това? Защото днес мой много близък човек си забрави телефона и отиде на работа. Обади ми се с молба да го включа да се зарежда. Започнах да натискам копчетата му, за да видя състоянието на батерията. Появи се надпис „Телефонът се отключва с пръстов отпечатък“. Реших да го погъделичкам с моя.
      Очаквано изписа „Неуспешен опит.“ Но добави един прозорец, където беше публикувана моята снимка , Интернет и името ми. Както знаете аз не съм инкогнито в Интернет, а с физиономията си и с името си. Телефонът ме позна!?!
      БЯХ ИЗУМЕН!
      Вариантите са два:
      1.Моят отпечатък се намира единствено в Националната здравна каса, тъй като го положих веднъж, когато се лекувах в пловдивската болница „Света Мина“, по времето на министър Москов. Вероятно си спомняте, че той въвеждаше такава практика-вместо болният да разнася лични документи от кабинет на кабинет(които лесно може да загуби, най-вече защото априори е притеснен и вероятно разсеян), да се изисква от него само полагане на пръстов отпечатък.
      Вероятно въпросният телефон е направил връзка с касата.
      2.Чрез една от камерите си, телефонът е разпознал физиономията ми. Не познавам в подробности технологията на заключване на телефона с пръстов отпечатък, респективно дали тогава се включват камерите му, затова не съм сигурен дали е това.
      Приятели, ако ми позволите ще перефразирам Апостола: „ИНТЕРНЕТ Е В НАС И НИЕ СМЕ ВЪВ ИНТЕРНЕТа“
      Пазете се от Интернет и бъдете здрави!
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване