Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Днес ми изтече договора с интернета на настолния компютър, а на телефона имам, та се чудех ако пусна тетъринга, таксува ли се допълнително? (Имам пакет с мобилни данни)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Разбира се че не се таксува отделно но имай предвид разхода на батерия на телефона пък и тази Data докъде ще стигне...

Редактирано от Daylight Dancer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, ImagineMe написа:

Здравейте! Днес ми изтече договора с интернета на настолния компютър, а на телефона имам, та се чудех ако пусна тетъринга, таксува ли се допълнително? (Имам пакет с мобилни данни)

Не се таксува ако има (пример) 6ГБ мобилни данни на максимална скорост и неограничени на минимална скорост тогава няма никъв проблем! 

преди 6 минути, Daylight Dancer написа:

Разбира се че не се таксува отделно но имай предвид разхода на батерия на телефона пък и тази Data докъде ще стигне...

Това с батерията няма никво значение нали като го свърже през USB пак ще се зарежда! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ползвам редовно на теленор и няма почти никаква разлика в скоростта.

Можех да си говориш по телефона и да сърфираш от компа едновременно дори. Но това е със "бързите" мегабайти, с тия ограничените нямам опит.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можеш, не се таксува, но максималната скорост е до определен момент. Минеш ли мегабайтите в плана, падаш на 128 или 64 kb/s. Аз си ползвам теленорския интернет на лаптопа през hotspot, проблеми нямам. Можеш през какъвто искаш тетър да си пуснеш нета, просто внимавай с потреблението.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързите отговори! Два часа играя World of Warcraft и общото потребление беше 70 MB :D Поздрави! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване