Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Незнам дали няма подобна тема,но искам да попитам струва ли си да заменям 6+ със 7 ?С какво го превъзхожда?Доволен съм от 6+ но ме дразни леко по бавното влизане в социалните,като фейсче,инстаграм и т.н.....Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Основно с камера го превъзхожда и процесор/видео/копроцесор. Ще си доволен. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, Уолтър Уайт написа:

Основно с камера го превъзхожда и процесор/видео/копроцесор. Ще си доволен. 

мерси много,искам просто малко повече бързина понеже ме дразнят тези три четири секунди при влизане в фейса ,вайбър и инстаграм,незнам защо е така,някои казват че ейпъл си проверявали за вируси,други от нета било,но на всеки нет или вайфи е същото,иначе останлата част от ОС е супер не мисли изобщо при работа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Feri Ferrero написа:

мерси много,искам просто малко повече бързина понеже ме дразнят тези три четири секунди при влизане в фейса ,вайбър и инстаграм,незнам защо е така,някои казват че ейпъл си проверявали за вируси,други от нета било,но на всеки нет или вайфи е същото,иначе останлата част от ОС е супер не мисли изобщо при работа

Нищо не се проверява за вируси. Между 6+ и 7 няма да усетиш много голяма разлика в бързината. 1-2 секунди макс е разликата. 

Ако говориш за зареждането в фейсбук зависи от интернета ти, а ако гововриш за апликацията (фб,месенджър,някоя игра) зависи от телефона (не само за апъл, а като цяло)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

фейсбук ми отваря за 4 секунди, месинджър и инстаграм по 6 секунди докато отвори да не говорим за туитър,но пак казвам дори на вайфи 40 - 50 мегабита/секунда

значи по твойте думи няма смисъл да кихам такъв лев за седмицата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кихни малко и на нас.

Няма никакъв смисъл да си взимаш 7-ца.Разлика няма да има.А дори и да има, не мисля, че изобщо ще си струва парите.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, Feri Ferrero написа:

фейсбук ми отваря за 4 секунди, месинджър и инстаграм по 6 секунди докато отвори да не говорим за туитър,но пак казвам дори на вайфи 40 - 50 мегабита/секунда

значи по твойте думи няма смисъл да кихам такъв лев за седмицата

Отването на приложенията не зависи от интернета- за втори път Ви го казвам!

преди 36 минути, Pamlea написа:

Кихни малко и на нас.

Няма никакъв смисъл да си взимаш 7-ца.Разлика няма да има.А дори и да има, не мисля, че изобщо ще си струва парите.

Има разлика, но не е болка за умиране. Докато има поддръжка (получаване на update на iOS версиите) не си заслужава да си давате парите излишно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

отчаян съм но по-добре,имам приятели които се хвалят,разцъквал съм мострите в теленор и има разлика но в тях няма нищо вкарано,накрая ще скоча на някой андроиден боклук и толкова

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 51 минути, Feri Ferrero написа:

отчаян съм но по-добре,имам приятели които се хвалят,разцъквал съм мострите в теленор и има разлика но в тях няма нищо вкарано,накрая ще скоча на някой андроиден боклук и толкова

Отвреме навреме не е лошо да се чисти натрупания кеш и всякакви подобни файлове, които затормозяват апарата.
Рестарт по веднъж седмично също помага.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, algor написа:

Отвреме навреме не е лошо да се чисти натрупания кеш и всякакви подобни файлове, които затормозяват апарата.
Рестарт по веднъж седмично също помага.

чистил съм ги,изтривам приложенията и пак ги инсталирам и пак е същото макар че се увеличава паметта,ей сега ми докараха една седмица и я разцъках и просто нищо общо с 6+ оня просто хвърчи и в ОСистема и в интернет,иначе тела ми няма драскотина и някой дето не му пука за тея неща ще му се радва май скоро време

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 2 часа, Feri Ferrero написа:

Колко ниско. Нали? 

Редактирано от acnekt (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма как да стане,просто не можех да взема решение но си прав за височината.Изчаквам септември и решавам 7 или 7s или там квото изкарат .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Feri Ferrero написа:

Няма как да стане,просто не можех да взема решение но си прав за височината.Изчаквам септември и решавам 7 или 7s или там квото изкарат .

Ползвате Апъл, а въобще хал хабер си нямате от продуктите им? WTF?!?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човече ползвам от две години ябълка и  затова отворих темата,ако разбирах нямаше да питам,понеже толкова бавен телефон не съм имал,последно бях с самсунг с 4 ve и асус зенфон две и двата тела са още в мен и двата бият ябълката на бързина въпреки че са по стари,затова реших да задам въпроса си на хал хаберджиите като вас.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Feri Ferrero написа:

Човече ползвам от две години ябълка и  затова отворих темата,ако разбирах нямаше да питам,понеже толкова бавен телефон не съм имал,последно бях с самсунг с 4 ve и асус зенфон две и двата тела са още в мен и двата бият ябълката на бързина въпреки че са по стари,затова реших да задам въпроса си на хал хаберджиите като вас.

Върни фабричните настройки-> Settings->General->Reset->Reset all content and settings. Имай в предвид, че ще ти изтрие снимките,клиповете,програмите,музиките. Аз нямам никакъв проблем с 5S. Ако не стане преинсталирайте версията. Теглите *ipsw файла от сайта на ipsw (не е реклама) и от iTunes (компа) почваш процедурата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ресетвал съм го и интернет настройките съм ресетвал,телефона си е ок ,просто това са му възможностите,сравнявал съм го с 6s разлика две секунди в полза за s.Снощи бях на рожден ден и разцъкахме с самсунг 6 и 7 и двата биеха ябълката освен в интернет сайтовете,където бяха равностойни и накрая докараха седмата ябълка от съседство,която ни разби всички на всичко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Feri Ferrero написа:

Ресетвал съм го и интернет настройките съм ресетвал, 

След ресет-а връщате ли бакъп?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 5/10/2017 в 21:55, Feri Ferrero написа:

Ресетвал съм го и интернет настройките съм ресетвал,телефона си е ок ,просто това са му възможностите,сравнявал съм го с 6s разлика две секунди в полза за s.Снощи бях на рожден ден и разцъкахме с самсунг 6 и 7 и двата биеха ябълката освен в интернет сайтовете,където бяха равностойни и накрая докараха седмата ябълка от съседство,която ни разби всички на всичко.

Всичко зависи от апарата. Колко програми имаш, колко снимки, колко песни/клипове и e.t.c въпреки че Апъл дори да има и 1GB свободно място няма да забива/лагва както при повечето Droid телефони.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.