Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

_Nemesis_

Механична клавиатура за работа и гейминг

Препоръчан отговор

Здравейте!

Интересувам се от закупуването на нова механична клавиатура, която ще ползвам за писане на софтуер (работата ми) и за гейминг от време на време.
Бюджетът ми е около 150-200 лв. Нямам много познания за клавиатурите и разчитам да ме насочите подобаващо. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, препоръчвам това с две ръце. Аз лично ползвам другия почити идентичен модел Redragon Kala и е изключително удобна и приятна. Вероятно щом сте се насочили към механична клавиатура не целите тишина, така мисля, че това е вашият модел. Използвала съм два вида със кафяви и със сини суичове и със сините ми е много по-приятно за работа и гейминг. Също така, ако пазарувате от този сайт имат партньорски програми и можете да ползвате код за 5% отстъпка "Bozhi" Лек ден и дано съм помогнала :) .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...