Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Нещо много важно, имам приятел, който си откъсна пръста и го зашиха, едвам го спасиха де... Имаше много гной и я изтегляше с живовляк. Ако имаш гной потърси и го увивай с живовляка, наистина това му помогна много. 

Има и още нещо, което е основно, не си режете ноктите докрай никога и ги оставяйте прави, за да не се врастват, под прави имам предвид да не ги режете по ръба, а да оставите еднакво разстояние по целия нокът, а не отстрани докрай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма нужда от спорове, нокътя е премахнат и това е. Нямаше как педикюрист да направи каквото и да било..Които иска да гледа и да ми каже педикюрист можеше ли да маха нещо.. Махнат е и това е няма нужда от спорове, това, че едно нещо работи при един човек, не значи, че работи при друг.. Искам само да питам нещо и се надявам да не стане пак спор... Ортопеда ми сложи последна превръзка и ми каза след няколко дена да я махам и вече може да си живея нормално без повече превръзки, но няма ли да се замърси мястото, ако няма превръзки ? 

на 1.06.2017 г. в 15:53, Монката написа:

Нещо много важно, имам приятел, който си откъсна пръста и го зашиха, едвам го спасиха де... Имаше много гной и я изтегляше с живовляк. Ако имаш гной потърси и го увивай с живовляка, наистина това му помогна много. 

Има и още нещо, което е основно, не си режете ноктите докрай никога и ги оставяйте прави, за да не се врастват, под прави имам предвид да не ги режете по ръба, а да оставите еднакво разстояние по целия нокът, а не отстрани докрай.

На мен ми препоръчаха смрадлика, ако има гной.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 час, Ивайло П. написа:

Искам само да питам нещо и се надявам да не стане пак спор...

Пич, това е форум. Каквото и да попиташ, спор ЩЕ стане.  :)   Toва му е чара...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 10.05.2017 г. в 17:20, BMW Маниак написа:

Какво ще рече врастнъл !? На мен преди време от носене на тесни маратонки на единия ми палец беше почнал да расте отстрани и да се забива към месото и се наложи да ми го отрежат странично чак до към корена от къде почва да расте. Ама 90% от нокътя си остана.
След като мина упойката без да те плаша ама много болеше ... 
Аз що операции бях има до тогава и си мислех че един нокът ли ще ме боли ...
Болката от нокътя направо не можеше да се сравни с нищо до този момент. Два дена се наливах с течен аналгин.

Наистина много боли... поне няколко дена. На мен само аулин ми помага.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...