Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте фиромци,наскоро започнах фитнес,защото винаги съм знаел,че във мен се крие някаква голяма сила ,която трябва да я извадя на яве даже никога не съм тренирам сериозно във фитнеса,чат пат съм тренирал ,и сега тренирам, ама само се помпа ,и дигам килограм,защото незнам какво да тренирам по каква програма,искам да ми съставите 5 дневна програма,по принцип винаги съм изглеждал жилав и то много без да съм дигал природно просто,затова искам да се развивам във това съотношение в,което искам да си изграда мускулите и структурата ми като мускулатурата на един здрав,як човек набит,и да вметна не пия не пуша не ям сладко,не пия газирано,не ям пържени и теб подобни ,и тн...,ям по ,4,5 пъти, на ден бързо дигам килограми за два месеца съм качил 10 кг.,благодаря предварително във вашите ръце съм ......

Редактирано от jega96 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.bb-team.org/workout/1283_efikasna-programa-za-pokachvane-na-muskulna-masa  погледни този сайт моята програма е подобна само, че аз ходя 3 дена в седмицата. Има доста сайтове които могат да ти помогнат другото е да се обърнеш към някой треньор.

П.С лично аз съм започнал от 59-60 кг тренирам около 7 месеца и съм качил 10кг в момента съм 175 и 69кг постигнах моята цел тренирам 3 дни в седмицата ям каквото има :D не спазвам диети. Хубаво е, че имаш желание и на 1000% ще постигнеш резултат ако не се откажеш.

Редактирано от Kristian Denkov (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Kristian Denkov написа:

https://www.bb-team.org/workout/1283_efikasna-programa-za-pokachvane-na-muskulna-masa  погледни този сайт моята програма е подобна само, че аз ходя 3 дена в седмицата. Има доста сайтове които могат да ти помогнат другото е да се обърнеш към някой треньор.

Да видях,ама тези упражнения,които са дали за един ден ли са не са ли,много смисъл,това ли е за гърди и горем,моята беше ето такава само си загубих времето със нея на един път всичко всеки ден,простотия за мен лично ....ама така е като не съм навътре и на ти със нещата.....

Screenshot_20170501-033139.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не са много и да за 1 ден са тази която си посочил на снимката това се прави в началото когато започваш фитнес 1 месец някъде, за да притръпне тялото и да е готово за по-голямо натоварвяне.

П.С Аз правя 5упражнения за гърди+3 за бицепс и понякога 1 напомпваша серия и накрая корем. Гръб правя 4+3 за трицепс и отново корем. За крака правя 5+ рамо 4. 

Можеш малко да я промениш иначе си е супер например за гърди прави 4х8,9 повторения за бицепс 3х10. Например ако не можеш набирания можеш да замениш с някое друго упражнение. Или пък да добавиш лег преса за крака вместо някое от дадените.

Редактирано от Kristian Denkov (преглед на промените)
  • Харесва ми 1
  • Тъжен 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Kristian Denkov написа:

Не са много и да за 1 ден са тази която си посочил на снимката това се прави в началото когато започваш фитнес 1 месец някъде, за да притръпне тялото и да е готово за по-голямо натоварвяне.

П.С Аз правя 5упражнения за гърди+3 за бицепс и понякога 1 напомпваша серия и накрая корем. Гръб правя 4+3 за трицепс и отново корем. За крака правя 5+ рамо 4. 

Можеш малко да я промениш иначе си е супер например за гърди прави 4х8,9 повторения за бицепс 3х10. Например ако не можеш набирания можеш да замениш с някое друго упражнение. Или пък да добавиш лег преса за крака вместо някое от дадените.

Еми начи.нищо несъм сгрешил вървя по правилния начин на тренировки,аз ги правя тези неща да ми свикнат мускулите и да не са ми стресиране като дигам какво ми говорят страничните хора,да ги слушам и аз,аз със моята програма се стягам от по леки килограми към по тежкитевече сменям програмата ,както и за по тежките тежести все пак съм начинаещ започвам от самата 0 немога да искам мускули от днеска за утре,благодаря ти все пак,за препоръките ти жив и здрав да си ......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко е в постоянството и аз исках за 2 месеца но ето вече над половин година тренирам бих казал, че има ефект чувствам се добре в тялото си коеъо е най-важно. А колко до хората винаги ще има някой да ти дава акъл. Щом си от нулата около 1 месец се правят кръгови упражнения за притръпване и след това леко по-леко се сменява програмата и се започва с усилени тренировки. Това са ми казали това съм правил и споделям ти ако  решиш директно вдигай тежко но най-много да си докараш някоя травма и да се получи обратен ефект. Почивката също е важна.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добре е да ти се състави, индивидуална програма според целите ти. Но нали се сееш, че няма кой ти състави ей така програма без някакво възнаграждение? Тъй като си начинаещ, най-добре е да започнеш 3пъти в седмицита, наблягай повече на базови упражнения, но голяма роля играе и дали ползваш режим и какъв е? Колко протеин взимаш,въглехидрати и т.н.

Можеш погледнеш темата ми в ББ, там имам над 34 страници, които съм отслабвал за няколко месеца 24 кг, както и за няколко месеца съм качвал 15 кг и т.н. Ето ти линк

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това горе са рандом упражнения, които до никъде не водят.Това е колкото да свикнеш.Трябва отделните мускулни групи да се тренират отделно.Не може в един ден да правиш клекове и да буташ на лежанката.Освен това тия 12 повторения на серия, сигурно ги правиш с някакви мизерни кила, колкото да си мърдаш ставите.Как искаш да качиш по тоя начин?

Първо трябва да разбереш как се прави дадено упражнение, как да се извлича максимума.Ако правиш нещо неправилно, най-много да се контузиш и после да ти мине мерака.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е, отделен ден отделна мускулна група - гърди ръце крака... А и не си спестявай деня за краката, че ще станеш като Фики...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, niki292002 написа:

Така е, отделен ден отделна мускулна група - гърди ръце крака... А и не си спестявай деня за краката, че ще станеш като Фики...

Не споменавай тоя гнусен циганин повече!

За да качиш - увеличаваш килограмите докато не почнеш да издъхваш на 7-8 повторение на лежанката.3-4 серии с по 6-8 повторения.С всяка следваща увеличаваш тежестта, намаляваш повторенията.Можеш ако искаш да кажеш на някой да те пази.Но като цяло първия месец си прави кръгови и се опитай да разбереш как да изпълняваш правилно различните упражнения.После си направи индивидуална програма и хранителен режим.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе младежи, ако иска да кляка с 200 кг, да вдига от лежанка 400 кг, да се набира с допълнително тегло от 100 кг. Няма да качи и грам, ако се храни като мижитурка. Ако приема по 200 грама протеин/200 грама въглен и т.н. ще качи другия път.... Основното при него, трябва да бъде храната. Като почне се претоварва, а после не може да възстанови тялото си за следващата тренировка к'о прай? Щом е начинаещ, е хубаво да започне с една кръгова тренировка от поне 1 месец, да набляга повече на упражнения с собствената си тежест, а не на на машините.... Но най-важното е храната, както и да почнеш взимаш добавки за по-бързо възстановяване. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми аз започвам от другата седмица със тази програма дано да.има.ефект със времето,https://www.bb-team.org/workout/1283_efikasna-programa-za-pokachvane-na-muskulna-masa

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С тази програма,ако почнеш на 3тия ден ще си като **** и нема моеш направиш нищо.... Ползваш ли режим въобще? По-горе явно напразно писахме,че е по-добре с кръгови почнеш....

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мъртва тяга?Ти изобщо знаеш ли какво представлява това упражнение,  как да го изпълняваш и какви рискове има?Почваш нещо което нито е за тебе, нито знаеш половината неща като упражнения какво означават.Казахме ти, че първо се правят кръгови тренировки.За да имаш растеж трябва да тренираш правилно, с точните килограми и да ядеш правилно.

Отиди във фитнеса и почни с кръгови.Запознай се с техниката на упражненията.Различните упражнения, кои мускули напрягат.Различни техники.

Перфектна програма - няма.Тя е според твойте цели.

Ти в момента поставяш каруцата пред коня.Фитнеса е място за релакс.Ако си мислиш, че като напрвиш бицепсите и мадамите ще ти се лепят като мухи на мед, далече си.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре тогава хора,направете ми програма,която да има силен ефект и да не я сменям ,а да започна да тренирам здраво,до сега един месец само,стресирвах мускулите,сега вече искам да правя мускули,и килограми,няма за,кога да чакам времето си върви,ям всичко без пържено,без кафета,без цигари,пиене,газирано и тн, и теб подобно ям.по 4,5 пет пъти на ден разнообразно меню,благодаря предварително .......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има доста програми в интернет горе дадох една ето още 1 http://www.bgstuff.net/za-myja/fitnes-za-myje/6100-pet-dnevna-fitnes-programa-za-naprednali

Има и видеа с упражнения за гърди бицеос трицепс рамо трапец всичко можеш да си ги подбереш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 10.05.2017 г. в 23:45, jega96 написа:

Здравейте фиромци,наскоро започнах фитнес,защото винаги съм знаел,че във мен се крие някаква голяма сила ,която трябва да я извадя на яве даже никога не съм тренирам сериозно във фитнеса,чат пат съм тренирал ,и сега тренирам, ама само се помпа ,и дигам килограм,защото незнам какво да тренирам по каква програма,искам да ми съставите 5 дневна програма,по принцип винаги съм изглеждал жилав и то много без да съм дигал природно просто,затова искам да се развивам във това съотношение в,което искам да си изграда мускулите и структурата ми като мускулатурата на един здрав,як човек набит,и да вметна не пия не пуша не ям сладко,не пия газирано,не ям пържени и теб подобни ,и тн...,ям по ,4,5 пъти, на ден бързо дигам килограми за два месеца съм качил 10 кг.,благодаря предварително във вашите ръце съм ......

Е бягай в залата на Ивайло Стоилов - Олимпия. Все някаква програма ще ти направят, стига да искаш. Не съм чувал за фитнес зала без програми. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То ще му направят,срещу заплащане кой ще седне и ей така да му направи. Ти пак не казваш,колко протеин приемаш,колко въглен.... Щом целта ти е покачване на ММ, трябва да приемаш достатъчно протеин/въглен и мазнини

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди да си започнал да си съсипваш трайно и необратимо организма, помисли - за какво ти е това? Ако си мислиш, че е здравословно  - забрави! И бате ти Арни на 25 изглеждаше чудничко, ама преди да навърши 50, вече беше с два сърдечни байпаса. А сега е 100 кила висящо месо и едно декомпенсирано сърце, дето няма да изкара още дълго. Ако си мислиш, че така ще станеш по-привлекателен за жените - пак забрави! Най-ерогенната зона при всяка жена се намира точно между двете и уши. Без значение колко ти е обиколката на бицепса. Не случайно над половината фитнес-маниаци по залите са педали с топки, които отдавна са станали на стафиди от анаболите. Ако искаш да си здрав дълго време, започни да практикуваш йога, стани вегетарианец, плувай редовно, върви дълго пеш, прави разтягащи, а не силови упражнения и се научи да медитираш. И след 20-30 години ще ме търсиш, за да ми благодариш за тези съвети...

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не бъди толкова краен,ако всички бяхме педали,не всички са педали,ако не вярваш заповядай с приятелката си за доказателство :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,отново започвам със тази програма,https://www.bb-team.org/workout/1283_efikasna-programa-za-pokachvane-na-muskulna-masa,от понеделник да тренирам ,пък каквото стане,ама няма такъв уред във фитнеса за пекдек,как ще го правя,това упражнения благодаря ви все пак за съдействието.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,на всички тази програма,която посочих,че ще тренирам,по нея 5 дневната,ми е много натоварваща,и от работа на фитнес,просто каталясвам,направете ми някаква,която да е по смислена за мен,съответно и да има ефект,категорично,че вече ми се иска да започна да постигам някаква цял във този фитнес,не само да се мотая във него,както правих от един месец до сега,благодаря ви предварително ......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://4fitness.bg/тренировка-за-маса/четиридневна-тренировъчна-програма-за-начинаещи/

Значи от 5- на 4 утре ако искаш мога да ти дам моята която е 3 дни в седмицата можеш да потренираш 1 2 месеца. Тамън няма да се моткаш ето и канал в тубата който е доста полезен.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Kristian Denkov написа:

http://4fitness.bg/тренировка-за-маса/четиридневна-тренировъчна-програма-за-начинаещи/

Значи от 5- на 4 утре ако искаш мога да ти дам моята която е 3 дни в седмицата можеш да потренираш 1 2 месеца. Тамън няма да се моткаш ето и канал в тубата който е доста полезен.

Е и,после да я сменям ли ......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбира се трябва иначе тялото свиква и вечв знае, че ще отидеш дя загрееш и ще правиш това после това и няма ефект може дори и 3 месеца зависи как дръпнеш. След това се почва с по-тегаво но щом и работиш ще ти е малко по-трудно все пак си е изморителна процедура :D. Тоси трябват витамнчета, протеинчета,храна,сън. Понякога може и да не успееш да направиш тренировката както трябва това се дължи на много работи. Има една програма която е 6 дни в седмицата прави се 2пъти гърди и 2 гръб от начало е тегаво но после става много готино. Но засега 3-4 дни в седмицата поне 1-2 месеца да притръпнеш да свикнеш и след това можеш да смениш програмата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.