Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

miazmatik

Молба за помощ за World of Warcraft

Препоръчан отговор

Триеш ги от папката интерфейс и готово. Съвет от някого, който е играл цялата ванила, тбц, уотлк, ката и почти моп - не бързай, наслади се на играта, все пак това е игра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е ако ръшваш нивата да дигаш нито класа си ще научиш нито много неща за играта , като история , по-специфични куестове , зони , локации.Азерот е ОГРОМЕН за да знаеш всичко къде е ще минат години ! Говоря като не включвам нито Аутленд или Нортренд , Пандария или Дренор а те всичките не са никак малки ! WoW не е игра която можеш да научиш бързо бързо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Аз не бързам да дигам, искам да си карам куестовете.. Но ето какъв ми е проблема, аз може би не обяснявам добре и хората не могат да ме разберат. Значи намирам се в някоя зона и си карам куестовете подред. Понякога куест ме изпраща в друга зона, която е наблизо до настоящата и имам означение на картата и се справям лесно. Но понякога куестовете в дадена зона свършват и почвам да се лутам и не намирам нови. Отварям adventure guid{shift+j} ако така се казва и там има някакви куестове. Обаче са на другия край на континента примерно. Или въобще не знам къде са. Ще дам пример аз съм в Strangelton Vale а намирам куест в Western Plaguends което е на другия край на континента. Оптах със ходене, плуване не става. След усилено ровене в нета разбирам, че имало едно Npc в Booty Bay,което отваря портал до Western Plaguelends. И така стигам. Да ама това никъде не е обяснено в играта, как да науча този начин за стигане до небходимата територия?

И последен въпрос, какво трябва  да направя за да мога да летя, на кой левел и как да имам летящ пет?

Редактирано от miazmatik (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, miazmatik написа:

Аз не бързам да дигам, искам да си карам куестовете.. Но ето какъв ми е проблема, аз може би не обяснявам добре и хората не могат да ме разберат. Значи намирам се в някоя зона и си карам куестовете подред. Понякога куест ме изпраща в друга зона, която е наблизо до настоящата и имам означение на картата и се справям лесно. Но понякога куестовете в дадена зона свършват и почвам да се лутам и не намирам нови. Отварям adventure guid{shift+j} ако така се казва и там има някакви куестове. Обаче са на другия край на континента примерно. Или въобще не знам къде са. Ще дам пример аз съм в Strangelton Vale а намирам куест в Western Plaguends което е на другия край на континента. Оптах със ходене, плуване не става. След усилено ровене в нета разбирам, че имало едно Npc в Booty Bay,което отваря портал до Western Plaguelends. И така стигам. Да ама това никъде не е обяснено в играта, как да науча този начин за стигане до небходимата територия?

И последен въпрос, какво трябва  да направя за да мога да летя, на кой левел и как да имам летящ пет?

За летене още не мисли на 60 ниво ако не бъркам се научава този талант долу горе когато си вече за Outland.50 злато струва самия маунт а 250 злато е самото умение да летиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, отново имам въпроси, най общо как се развиват професиите, как се печелят пари от тях откъде се взимат материалите и какво се прави в играта като се мине левелинга, тоест героя е развит?

Също ме интересува как да мина prooving ground тренировката за танк хийлър или демидж?

Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-общо, това с професиите почва при учителите и те ти дават все повече рецепти и куестове за рецепти.Актуално мисля че ти трябват само най-големите материали за да стигнеш от 1 до макс, но особенно последните нива не са никак лесни.Ходи се по инстанции,обикаля се доста и така. Препоръчвам т иако нямаш други герои да си направиш комбинация от производствена и събирателна професия,за да можеш ам да си набавяш материалите.

Като минеш левелинга и играта започва. Почваш да правиш световни куестове,инванзии актуално,да ходиш по инстанции и раейдове. Ако вече имаш гилдия ходите с нея на рейд ако не,с тъсачката си намираш групи.

Какво имаш предвид с prooving ground? Ако е това за артефакта,ти трябва да си го минал. А оново със злато сребро и т.н.  е глупост която не ти трябва реално,освен ад видиш дали си владееш героя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, отново имам въпроси, най общо как се развиват професиите, как се печелят пари от тях откъде се взимат материалите и какво се прави в играта като се мине левелинга, тоест героя е развит?

Също ме интересува как да мина prooving ground тренировката за танк хийлър или демидж?

Благодаря.

Proving Ground са нещо като тестове на това колко добре си овлядял класа си , от там печелиш Achievements които понякога ще ти помогнат да влезеш в рейд по-бързо защото има някои които изискват да имаш Achievements за Gold Healer или Gold Tanking не съм виждал за ДПС някой да го иска.Общо взето не е нужно да ги правиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря и последен въпрос, имало някакви гарнизони от които се печелели пари, как става и какво е необходимо за да имаш такова нещо?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, miazmatik написа:

Благодаря и последен въпрос, имало някакви гарнизони от които се печелели пари, как става и какво е необходимо за да имаш такова нещо?

За да имаш гарнизон то ти трябва 90-100 ниво в Дренор минаваш кампанията и ще имаш гарнизон , пари се правят там но отначало не е лесно , потърси някой гайд за правене на голд с гарнизон , има доста.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това вече не става,по-добре човек да ходи да копае по 1 час или да си развива новото хале.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря, а като си висок левел в кои зони е добре да биеш животни за пари?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Tommygun написа:

Това вече не става,по-добре човек да ходи да копае по 1 час или да си развива новото хале.

Ако няма Legion-a какъв избор има , пък и има доста хора които също си карат без него , хич да не не е толкова зле поне в моя сървър аз съм с LW+Skinning и направих обор за кожи тря да се фармят разбира се но може да се докарат 20-30к злато на седмица.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Здравейте, разучих горе долу играта но единствено професиите не са ми ясни. Как да уча скиловете, какво трябва да направя за да развия една професия и тн. Ще съм благодарен на помощ. Също търся инфо за world quest,какво трябва да знам за тях?

Редактирано от miazmatik (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам питане как героя научава допълнителни магии има ли нещо  като суб клас или подобно тъй като гледам по клиповете героите моя левел имат много повече магии?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам питане как героя научава допълнителни магии има ли нещо  като суб клас или подобно тъй като гледам по клиповете героите моя левел имат много повече магии?

Има 1 начин дигаш нивото тренираш магиите талантите трябва да си правиш и те дават допалнителни

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 6/21/2017 в 17:32, miazmatik написа:

Здравейте, разучих горе долу играта но единствено професиите не са ми ясни. Как да уча скиловете, какво трябва да направя за да развия една професия и тн. Ще съм благодарен на помощ. Също търся инфо за world quest,какво трябва да знам за тях?

World Quest=Daily Quest...Същата простотия :D Професиите се дигат само с гринд и нищо друго освен гринд. Дигаш си талантите+трайтовете(следиш разни гайдове за тези неща).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет, някой може ли да ми разясни куеста за epic mount паладин>? Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За съжаление си спрях абонамента точно преди да ги пуснат,така че аз не мога въпреки че основния ми герой е паладин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До колкото знам, епик маунта на паладина (този, който преди се учеше на 60 левъл, сега май на 40) вече е от трейнъра. Все пак гледам има някакъв друг куест от легиона, който не съм минавал, но това може да помогне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този маунт го махнаха в катаклизъм мисля , както каза tinker сега просто се учи автоматично иначе другия маунт от легиона е малко по-сложен. Ти кое ниво стана вече и купил ли си легион допълнението ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам легион сега разбирам че и трейнърите са махнати а този другия маунт каква му е функцията може ли да лети ?Иначе съм 70 левел но ми се струва че много неща не знам за играта, примерно кое е важно след 70 левел освен левелинга какво пропускам?

на 7/2/2017 в 2:54, Year Zero написа:

Преди да стигне до Class mount-a трябва да има ach Breaching the Tomb.

КАкво означава това може ли да ми разясните малко?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, miazmatik написа:

Имам легион сега разбирам че и трейнърите са махнати а този другия маунт каква му е функцията може ли да лети ?Иначе съм 70 левел но ми се струва че много неща не знам за играта, примерно кое е важно след 70 левел освен левелинга какво пропускам?

КАкво означава това може ли да ми разясните малко?

70 ниво значи си малко след средата , за сега се фокусирай да дигаш нива когато си максимално ниво му мисли за тоя маунт , иначе това за което питаш е един Achievement който ти трябва за да можеш да летиш в Broken Isles.Да това е универсален маунт който се променя според спецификацията на героя ти , само цветовата схема де но е яко за разнообразие от другите маунтове.

Ето тези 2 постижения ти трябват за да можеш да летиш в зоните от Легиона 

http://www.wowhead.com/achievement=11190/broken-isles-pathfinder-part-one

http://www.wowhead.com/achievement=11446/broken-isles-pathfinder-part-two

И между другото консултирай се с тоя сайт , много неща можеш да научиш като четеш там препоръчвам го.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...