Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

miazmatik

Молба за помощ за World of Warcraft

Препоръчан отговор

преди 1 час, miazmatik написа:

Имам легион сега разбирам че и трейнърите са махнати а този другия маунт каква му е функцията може ли да лети ?Иначе съм 70 левел но ми се струва че много неща не знам за играта, примерно кое е важно след 70 левел освен левелинга какво пропускам?

КАкво означава това може ли да ми разясните малко?

Ако трябва да ти се казва всичко тази тема ще стане 100 страници...По добре почни да гледаш сайтовете за тази цел...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси но не мога да разбера тези две постижения какво са, куест или нещо друго и на кой левел се правят?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако беше погледнал по добре сайта щеше да видиш "Guides"...Не очаквай всичко да ти се сервира на готово понеже една страница няма да стигне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miazmatik написа:

Мерси но не мога да разбера тези две постижения какво са, куест или нещо друго и на кой левел се правят?

за 100-110  ниво са когато вече имаш достъп до Broken Isles и после Broken Shore , постижения са неща които трябва да направиш в играта , не не са само куестове тясно свързани са.Да кажем преминеш успешно някой дънжън - това е постижение , завършиш главната история на определена фракция или репутацията ти стигне максимално ниво с нея това е постижение , е за да можеш да летиш в Легион зоните ти трябват много постижения и още веднъж казвам не мисли за това а дигай нива в момента още си доста далече от End Game content-a  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чисто информативно (не го играя), тоя маунт (и не само тоя конкретно, ами какъвто и да е) помага ли да се трепят гадинките, в смисъл като сте на него бие ли се с вас ?

Пробвах да видя клипче, ама те като се бият светлинки, работи, всичко и не се разбира какво става. Поне аз не мога разбера като не съм го играл, та прави ли им демидж, реших да питам. :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Julius Decimus написа:

Чисто информативно (не го играя), тоя маунт (и не само тоя конкретно, ами какъвто и да е) помага ли да се трепят гадинките, в смисъл като сте на него бие ли се с вас ?

Пробвах да видя клипче, ама те като се бият светлинки, работи, всичко и не се разбира какво става. Поне аз не мога разбера като не съм го играл, та прави ли им демидж, реших да питам. :rolleyes:

Не , маунтовете във WoW нямат умения за битки може само да летиш или да ги яздиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Year Zero написа:

Ако беше погледнал по добре сайта щеше да видиш "Guides"...Не очаквай всичко да ти се сервира на готово понеже една страница няма да стигне.

Никой не те е канил в темата и аз не насилвам никой да пише, който има време и желание и така...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 56 минути, miazmatik написа:

Никой не те е канил в темата и аз не насилвам никой да пише, който има време и желание и така...

Има предостатъчно гайдове за абсолютно всичко wowhead Icy-Veins mmo-champion . Да кажем, че някой ще ти напише за ach но после ти ще питаш какво трябва да направиш. Някой си пак ще ти каже след това ще питаш къде трябва да го направиш.

За class моунт трябва да си минал първо всички зони на Broken Isles, след това да си минеш куестовете в Class Hall, след това да дигнеш репутация. После почваш едни куестове+реп гринд и чак след това почваш куеста за class моунт...

Редактирано от Year Zero (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...