Премини към съдържанието
Maleficient

Паметник на Роналд Рейгън в Южния парк

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Добро дело беше това с "гръмването" на оная гробница с мумията  на предателя Жоро Тарабата

Редактирано от Puppet Master (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Puppet Master написа:

Добро дело беше това с "гръмването" на оная гробница с мумията  на предателя Жоро Тарабата

Подпалили му къщата а нашия пече тиква на огъня и се радва ...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 2 часа, Puppet Master написа:

Голем майтап беше наистина.  :) МВР срещу мъртвеца- мъртвеца води с 3: 0...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Puppet Master написа:

Биваше да го изнесат от там, ама защо гръмнаха постройката. Можеше да се използва за други (културни) цели.

А иначе се възмущаваме, когато Киро Японеца събори Двойната (или каквато е там) къща.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Puppet Master написа:

А за мен пък нямаше смисъл... Да го бяха осавили но като пример какво изродско творение е цоциализма.

Виж и Бузлуджа какво е ... просто едно голямо НИЩО, но едновременно символ на разрухата на цоца и ежегодна но ОТРИЦАТЕНА самореклама  на идиотите които ходят с червените знамена да честват изродския режим, съсипал дъжржавата.

Така че .. нека си седят. Колкото по дълго по добре.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И тълпата се радва как рухва мавзолея и се скъсва с комунизма! А управляват същите но пребоядисани.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 час, _Alex&Vanko_ написа:

И тълпата се радва как рухва мавзолея и се скъсва с комунизма! А управляват същите но пребоядисани.

Не мога да реша, дали наистина сте чак толкова бавни, или просто си дрънкалясвате по инерция... Комунизма беше свален чрез "дворцов преврат". Нямаше никакви народни революции, джангъри и прочие. Е!!!??? Кой очахвахте да управлява? Да паднат някакви капиталисти от небето ли? Кажете една... една единствена причина, да се случи нещо различно. Стана закономерното. Само това можеше да стане и само на пълен идиот, му е трудно да го схване. Между другото, тогава имаше хора, които предупреждаваха за вероятните последствия,но никой не ги слушаше. Щото идиотите предпочитаха да вярват на фантазиите, а не на хората, които знаят. И сега има такива, които знаят, но... фантазьорите са повече и по- гръмогласни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много хора си вярват, че народът е свалил комунизма, бленувайки за банани всеки ден и дънки по пазарите. 

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

решението за този паметник на културата-третокласен холивудски актьор е да се омотае в стреч фолио и така както е изцапан,по куриер да замине за белия дом!разходите по пратката да са за сметка на получателя!точно в момента получателя си гласува бюджет!!!:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Toзи паметник ще потъне в забрава след няколко месеца. Тъжното в случая е, че всеки ни оножда както си иска. Утре ще сложим паметник и на някой султан. Зависи кой ни дърпа повода. 

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 23.05.2017 г. в 7:40, karadzha написа:

Биваше да го изнесат от там, ама защо гръмнаха постройката. Можеше да се използва за други (културни) цели.

И какво "културно" можеше да се роди в тази гробница - бункер ? :shock11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 21 часа, иноТ написа:

Toзи паметник ще потъне в забрава след няколко месеца. Тъжното в случая е, че всеки ни оножда както си иска. Утре ще сложим паметник и на някой султан. Зависи кой ни дърпа повода. 

То освен паметника, преименуват и парка. И е въпрос на време този парк да стане парк "Роналд Рейгън", както е имало Ленинград, Сталинград, Димитровград, Михайловград... Благоевград още има. И това е само началото. Аз разбирам да имаше реално основание на този човек да му се издига паметник, да е бил наистина приятелски настроен към България, а това си е обикновена пропаганда и промиване на мозъци. И после само рушим старите паметници и ги сменяме с нови, защото това не са паметници непреходни, а са продиктувани от политическото и геополитическо статукво.

Редактирано от Lumberman (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А можеше да поставят негов паметник...

В САЩ отбелязват 100 години от рождението на Кенеди

5e_bzxp06.jpg

статия - dir.bg

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като се замисля, къде Кенеди, къде тръмп ...... тез американци направо не са наред с главите. Как се докараха и те, със всеки следващ президент, някакъв все по- абсурден шут.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, sound написа:

Като се замисля, къде Кенеди, къде тръмп ...... тез американци направо не са наред с главите. Как се докараха и те, със всеки следващ президент, някакъв все по- абсурден шут.

По-добре шут, отколкото шутка:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.