Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте преди няколко дни си закупих Nokia Lumia 800 проблема е че не мога да го свържа със компютъра пробвах с много програми и драйвъри пробвах със Windows phone app , Nokia Suite нищо не помага моля ако сте се сблъсквали с подобен проблем помогнете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Бирджан Р.
        Здравейте! Днес си купих преносимо зарядно power bank 2600mah. Нямаше грам заряд в него за това го вързах към адаптер от телефон да се зарежда. Оставих го в 12:00 до момента 19:59 , не спира да се зарежда. Пресветва постоянно в червено.Като го изкарам и го включа към който и да е телефон .. не зарежда изобщо.. Идеи? 
      • от Любо
        Здравейте,проблема ми е с доста вече старата nokia n95 (първата версия).Купих нов дисплей който е copy,не оригинал,работи без дефекти,но когато телефона мине в режим на готовност вместо да се покаже часовника, дисплея стои черен.Имам подозрение, че това се дължи на стария софтуер който е фабричния му с който е купен телефона.При набиране на *#0000# излиза тази информация:
        V12.0.013
        19-06-07
        RM-159
        Nokia N95 (05.01)
        Има ли начин за обновяване на софтуера до последна версия която евентуално ще реши проблема с новия дисплей?Опитах с nokia pc suite ,но няма поддръжка вече.
      • от yoyomen
        Здравейте! Решил съм да си сглобя нова кофигурация до 800 лв.
        Ще се ползва за игри (medium настройки).
        Предпочитанията ми са: Intel Skylake процесор, Nvidia видеокарта и DDR4 рам.
        Благодаря предварително!
      • от ssmetkata
        Колебая се между iPhone 5S или някой смартфон до 800лв. Искам да чуя мнения за iPhone 5S, но ако може от хора който са имали допир с продукти на Apple. До сега съм използвал Android и сякаш искам да сменя малко "лагера" , но преди това искам да чуя мнения за телефона, поддържа ли се още от Apple как стой въпросът с лага понеже е вече старичък, скапват ли се лесно, частите скъпи ли са, как седи въпросът с пиратските приложения.
      • от run7av3lk0
        Здравейте колеги. Имам Lumia и си купих селфи стик. Когато го включа и натисна бутона започва да ми усилва звука на музиката, а не прави снимки. Дайте идея какъв софтуер трябва да изтегля или как мога да си оправя проблема? Благодаря предварително и Весели Празници !
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.