Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте искам да попитам за съвет за  сравнително качествено оборудване на приемлива цена. Тъй като се занимавам с ПР и реклама и искам да разширя дейността малко на моето ателие и за това мисля да си за купя някакъв цветен принтер  с който да мога да печатам цветни стикери на рекламните ми продукти . До сега ползвах Brother QL 570 и много съм доволен но проблема е че той печата само в черно бяло . За това търся нещо което да има прилични цветове и да е на приемлива цена около 200 лв  . Като говорим за малък размер на стикерите нещо от сорта 6 на 8 см  правоъгълници защото другите големите машини  които ги гледам по Интернет са с доста солени цени а и не биха ми вършили работа .     

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Принтер за етикети, цветен, за 200лв?...

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, ExaFlop написа:

Принтер за етикети, цветен, за 200лв?...

Ако е мастилено-струен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, A.com написа:

Ако е мастилено-струен.

Покажи такъв

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпросът за пръднята и боята е дискутиран многократно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, ExaFlop написа:

Покажи такъв

Цветен мастилено-струен принтер на цена до 200 лв ли?

http://www.emag.bg/multufunkcionalno-mastilenostrujno-cvetno-ustrojstvo-hp-deskjet-ink-adv-3775-all-in-one-printer-a4-t8w42c/pd/DR9JH2BBM/

http://www.emag.bg/mastilenostruen-printer-canon-pixma-ip7250-bs6219b006aa/pd/DW90VMBBM/

http://www.emag.bg/mastilenostruen-printer-hp-officejet-pro-6230-eprinter-a4-e3e03a/pd/DXPLKMBBM/

Дали са подходящи за етикети не знам. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо ли цветните принтери за етикети започват с цени от Е1000? Дали бизнесът (за по-малките говоря) няма да си купуват по 1 принтер на седмица, вместо да инвестират такива суми за печатарки?

преди 2 часа, A.com написа:

Дали са подходящи за етикети не знам.

Е, те там е ключът за палатката - тия ефтинджос познай колко точно им е позиционирането и колко брак ще дават.
Дали все пак не е по-изгодно да се поръчват тия етикети - има малки фирми специализирани в изработката на малки серии етикети на всякаква основа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ExaFlop написа:

Защо ли цветните принтери за етикети започват с цени от Е1000? Дали бизнесът (за по-малките говоря) няма да си купуват по 1 принтер на седмица, вместо да инвестират такива суми за печатарки?

Е, те там е ключът за палатката - тия ефтинджос познай колко точно им е позиционирането и колко брак ще дават.
Дали все пак не е по-изгодно да се поръчват тия етикети - има малки фирми специализирани в изработката на малки серии етикети на всякаква основа.

Евтиното винаги излиза по-скъпо. :)

Имам познат, който въпреки че трябва да принтира и цветно си купи черно-бял лазерен принтер. Когато му трябва цветен печат отива във фирма, която се занимава с всякакъв вид принтиране.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

HP CP1025NW - това ми е втория цветен лазерен който взех (не помня от къде). Без WiFi е 238 лв. Качествен печат, доволен съм. Колкото до професионалните принтери за десетки хиляди, работил съм на такъв, когато преди десетина години бях за кратко предпечат в една печатница. Винаги се налага да се коригира изкривяването при печат. Ако се печата от CorelDRAW, примерно, просто там се правят съответните корекции.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, A.com написа:

Евтиното винаги излиза по-скъпо. :)

Ми, даста невярно твърдентие и мога да напиша 1000 страници лични болежки! Скъпото винаги излиза по - скъпо!

Иначе, всеки принтер може да печата етикети и стикери

с подходящ софтуер!

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 57 минути, Кумчо вълчооо написа:

Ми, даста невярно твърдентие и мога да напиша 1000 страници лични болежки! Скъпото винаги излиза по - скъпо!

Иначе, всеки принтер може да печата етикети и стикери

с подходящ софтуер!

Това нали беше английска поговорка. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам цветен мастилено струнен принтер 3 в 1 Hp deskjet al in one  Hp F 2420 но за стикери не съм сигурен дали може да печати защото хартията на на стикерите е гланцирана а не обикновена . А и освен това има ли хартия А4 гланцирана която е залепваща се - тип стикер 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми, тестово съм печатал на по - горе показания от мен принтер! Сега професионален ламиниран стикер - не знам с кой принтер ще го изкарате, ма....!

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Conception.design.view
      Здравейте    , ще съм Ви благодарен  , ако ми препоръчате някакви фирми специализирани    в сферата на инстаграм бизнеса    ( не задължително инфлуенсърството ) за възможен бизнес    ,  в рамките на територията на София. Имам средства , които мисля да инвестирам. Трябват ми фирми        - имена или линкове към страници или профили на фирми с възможни добри отзиви в София.
      Благодаря за отделеното време    предварително.

• от loranst looa
      Здравейте от около два месеца рязко намаля видимостта на публикациите ми във Фейсбук , а от последните 2 седмици нещата са плачевни само аз си ги виждам . Ей така без никаква причина просто спряха да се виждат аз публикувам неща основно в групи за покупко - продажби до сега не имало проблеми една година си пусках постове и се виждаха и хората коментира и ми пишеха но изведнъж нещо стана не знам какво точно . Не са ми писали от Фейсбук някакво предупреждение за СПАМ или подобно аз отварях дискусии в съответните големи групи във фейсбук и постовете ми бяха предимно за това че продавам бижута и аксесоари които винаги съм обозначавал че са реплика така че това не е причината , защото гледам че на другите същият тип обяви се виждат и хората коментират . Очевидно че са ми наложили някакво ограничение въпроса е какво е това то и как да го премахна . Чудя се ако са ме ограничили заради многобройни повтарящи се еднотипни  публикации дали ако започна да ги трия ще има някаква полза ? 
    • от loranst looa
      Здравейте от известено време се замислям за идеята да стартирам собствен малък бизнес искам да открия павилион за дюнери и палачинки и да назнача човек професионалист който да ги приготвя и продава знам че ще трябва да извадя един куп документи от различни държавни институции , но все пак искам да пробвам за това моля за насоки какви стъпки трябва да се предприемат . Освен това най- важното което ме интересува каква е приблизителната сума, която ще трябва да вложа за да стартирам това начинание и каква е възвръщаемостта в рамките на едни месец дали може да се избие направената инвестиция ? Или по точно ако мога да формулирам въпроса си като направим разбивка на разходите по кое колко ще трябва да инвестирам ? Друго нещо което ме интересува дали мога да кандидатствам по програма от еврофондовете за стартиране на малък и среден бизнес ? Моля ако някой има опит с точно този тип бизнес да сподели впечатленията си необходими са чисто практически съвети от хора които наистина са се занимавали с подобна дейност . Благодаря ! 
    • от nikchas
      Здравейте!
      От известно време се чудя как мога да си направя собствена марка, да речем за тениски ? Какво е нужно да знам и да направя ? Целта ми е нещо от сорта на print on demand системата само че да се намери солиден спонсор на продукти. Ще съм благодарен ако ми помогнете. 
    • от Sarditata
      Здравейте, любезни хора! Вече имам блог, който засега пълня с информация. Имам два въпроса - първият е - Google ми предложи 130 лева, с които да се рекламирам. Зачетох се в ситните букви и май се оказва, че аз първо трябва да си плата, пък след това ще мога да не плащам за рекламата. Познавате ли тази оферта, има ли смисъл?
      Второ ми питане е за кутийката Видимост на сайта за търсещи машини. На клиповете, които гледах за настройтиге на блога, не тикват. Може би има причина?
      Благодаря предварително, винаги сте били много търпеливи към мен!

• Дарение

• Добави ново...