Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравеите купих си телефон втора употреба,ресетнат трябваше да влезна през гугъл плеи за за зареди телефона.Оказа се че името и паролата са забравени,и не може да се влезне в телефона.Пробвах с мои профил в гугъл плеи но не ме пуска пробвах какво ли не.Въпросът ми е какво мога да направя от тук нататък някакъв съвет предварително Благодаря.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталира се нов РОМ и си готов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря но тъи като не съм много запознат трябва да си изтегля такава програма ......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Модел на телефона? В телефона е запазен информацията от първия собственик, ако от там където си го закупил ти дадат някакъв телефон за връзка с първия му собственик и си спомни Имейл адреса и паролата тогава шанса да преминеш на следващата стъпка за настройването му е голям,но ако няма как да се свържеш с него единствения вариант  е да направиш Baypass на профила тоест да изтриеш профила на първия собственик тогава всичко ще ти  е ок 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Wiko Lenny2 е модела забравени са за съжаление опитах ресет фактори и кеш....и не става.Не съм запознат с ,bypass не знам как се прави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, kompa777 написа:

Wiko Lenny2 е модела забравени са за съжаление опитах ресет фактори и кеш....и не става.Не съм запознат с ,bypass не знам как се прави.

Просто е следвай стъпките!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да пробвах но не ми позволява да влезна в опция about google keybord ще опитам пак и пак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С кой Андроид си? След в.5 май не може да се ззаобикаля.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай този вариант. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С две думи - в новите Андроиди след 5.1 липсва Споделянето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 15.05.2017 г. в 12:10, kompa777 написа:

Здравеите купих си телефон втора употреба,ресетнат трябваше да влезна през гугъл плеи за за зареди телефона.Оказа се че името и паролата са забравени,и не може да се влезне в телефона.Пробвах с мои профил в гугъл плеи но не ме пуска пробвах какво ли не.Въпросът ми е какво мога да направя от тук нататък някакъв съвет предварително Благодаря.

Какво искаш да качиш от там?  Като не става така, теглиш като apk! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Другия вариант е Factory Reset чрез комбинацията с бутоните, правя го през 1 месец на моите мотороли, понеже са толкова трагични, че през менюто не можеш да стигнеш дотам :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравеи пробвах няколко пъти но не става...смисъл при стартирането след ресета ме прекарва през задължително вписване за гугъл плеи.Тъпото е че не знаеш ли профила си не те пуска по нататък.

Смисъл 

на 21.05.2017 г. в 19:16, Кумчо вълчооо написа:

Какво искаш да качиш от там?  Като не става така, теглиш като apk! 

Отговорих на Монката виж и ти,някакви идеи.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.