Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте на всички. Дано да съм пуснал темата въпросчето в правилната тема. Извинете ме ако не е на правилното място.
Не играя игри,не работя добре със STEAM, но ме грабна 1 игра. Изтеглих си STEAM и т.н. , закупих съответната игра Playerunknown's Battleground's инсталира се и от започна проблема. След като се инсталира я стартирах и ми излезе надпис : 

23:35:52: Starting BattlEye Service...

23:35:55: Launching game...
23:36:07: Note: File blocks can be ignored if they don't cause problems with the game.
23:36:07: [INFO] Blocked loading of file: "D:\New folder (6)\steamapps\common\Animation Throwdown The Quest for Cards\animationthrowdown_Data\Managed\Validator.dll".
23:36:08: [INFO] Blocked loading of file: "C:/Windows/Microsoft.NET/Framework64/v4.0.30319/System.Activities.dll".

Мислейки, че ще реша проблема и посъветвайки се явно с неразбиращи хора изтрих тези 2 файла. Деинсталирах играта и отново я свалих. След като се опитам да я стартирам нищо не става. Нито надпис някакъв излиза, нищо. Просто цъкам 2 пъти върху иконата на играта и нищо не се случва.

Та ако някой може да помогне ще съм благодарен. Надявам се да сте ме разбрали :D Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Krystical
      Здравейте,
      Правя раздаване на играта Rise of the Tomb Raider. Можете да участвате като кликнете на линка:
      https://gleam.io/Mr2J8/rise-of-the-tomb-raider-steam
      Тегленето е на 29ти Ноември.
      Успех!

• от Krystical
      Здравейте,
      Правя раздаване на играта Hearts of Iron IV. Тегленето е на 14-ми Ноември. Ако желаете да участвате, последвайте линка:
      https://gleam.io/qMBHZ/hearts-of-iron-iv-steam
      Успех!
    • от User15
      Здравейте имам проблем с каране на колата на бензин. На празен ход си работи нормално, когато тръгна да превключвам забива. Когато колата загрее започва да забива по малко, a на газ си е добре. Някой има ли идея какъв може да е проблема? Колата е NIssan Terrano 2.4.
    • от Krystical
      Здравейте,
      Правя раздаване на играта Conan Exiles. Тегленето е на 27-ми Октомври. Ако желаете да участвате, последвайте линка:
      https://gleam.io/BDgnw/conan-exiles-giveaway-steam
      Успех!

• от hong yeonduk
      Лаптопа ми беше много бавен и реших да го сканирам за вируси и си изтеглих една антивирусна. Когато го сканирах ми излизе прозорче с отметка и ме попита дали искам да ми следи и онлайн сърфирането(или нещо от сорта) и аз натиснах да, и след това ми поиска рестарт. След рестарта нямах икони, показва ми че няма връзка с интернет и няма налични връзки. Това на снимката е съобщението което ми излиза.
      Също така каквото и да се опитам да направя(например да проверя за неизправности) ми дава грешка.
      Моля помогнете не разбирам от компютри.(Понеже не знам какъв е проблема най-вероятно категорията на темата е грешна).
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.