Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,скоро ми предстои пътуване до Гърция и ми е интересно да разбера откъде се влиза там. На няколко места в интернет прочетох, че можело да се влиза през Маказа,на други че само през Кулата.Искам да знам,ако минаваме през Кулата,ще минаваме ли и през София.Ще пътуваме с автобус и искам да знам колко горе-долу часа път е само до границата.Да уточня че съм от Стара Загора.Ако някой е запознат с това което ме интересува,ще му бъда благодарен да сподели! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

През "Маказа" не минава друго, освен автомобили. Автобус и товарни не минават, до колкото съм запознат, тъй като е много малък пропусквателния пунк. През "Кулата" минават автобуси, иначе от Стара Загора - София е горе долу 3 часа пътуването, по магистрала, като разбира се има почивки и т.н. в тези три часа. Иначе до границата е около четири часа и половина, може и повече да отиде. В София едва ли ще влизате, незнам, мисля си, че по магистралата ще вървите и няма да се отбивате в самия град, ама незнам де, всяка фирма прави превозите различно. Ако влизате в София поне час отгоре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо чак през Кулата? През ГКПП Капитан Петко войвода (Свиленград) също може.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, markata99 написа:

Здравейте,скоро ми предстои пътуване до Гърция и ми е интересно да разбера откъде се влиза там. На няколко места в интернет прочетох, че можело да се влиза през Маказа,на други че само през Кулата.Искам да знам,ако минаваме през Кулата,ще минаваме ли и през София.Ще пътуваме с автобус и искам да знам колко горе-долу часа път е само до границата.Да уточня че съм от Стара Загора.Ако някой е запознат с това което ме интересува,ще му бъда благодарен да сподели! :)

Отиди в компанията от която си купил билета или се обади на телефоните за контакт и ги разпитай. Толкоз ли е трудно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Здравко Павлов написа:

Защо чак през Кулата? През ГКПП Капитан Петко войвода (Свиленград) също може.

Зависи къде ще ходят в Гърция.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.