Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Опитвам се да изкарам пдф от аутокадски чертеж. 

Нагласил съм лейаута, всичко, масщаб. Нагласил съм lineweight.

На принт preview от paper space всичко излиза ок.

НО на готовия пдф нещо излиза криво.

Какъв виртуален принтер и плот стайлс да ползвам, за да стане като хората?

pdf.JPG

preview.JPG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Удобно ли е да споделите dwg и pdf файла или някаква проблемна част? Може и на лично съобщение ако е нещо специфично...

Редактирано от psytrip (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С cute pdf стана, макар че, за определени формати , залагам го примерно landscape, то праска отгоре portrait...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Попринцип някъде в настройките имаше опция как да се изобразяват графично краищата на линиите. От там би трябвало да се оправя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от miteff
      Използвах Nitro_Pro_Ent_11.0.3.173_Portable_Eng_x64 за редакция на pdf файл, но след записване ми дава грешка при печатане - не иска да го печата при отваряне в Adobe Reader. Иначе го печата само от програмата за редакция Nitro Pro. Има ли решение на проблема?
    • от O.o o.O
      Здравейте, от къде в АутоКАД 2016 мога да намеря тези стрелки, които са оградени на снимката и това ">1:5", което предполагам, че е някакъв мащаб. Благодаря предварително

• от martin.georgiev
      Здравейте, планирам да си купя нов лаптоп в близките 2,3 месеца и съм се спрял на два модела, които влизат в бюджета и предполагам, биха се справили с поставените цели. Работя предимно с Autocad. Имам желание и ще започна да изучавам Photoshop. Набелязаните модели са в геймърските серии, но игри няма да се играят  Нямат SSD за поставения бюджет, но това ще бъде ъпдейт в бъдеще, наясно съм, че с него работата е по-приятна, защото използвам такъв в момента. Мое мнение, може би погрешно, че ако са "геймърски" е помислено за по-добро охлаждане, добра видеокарта и дисплей, което е плюс  Не съм достатъчно запознат и това е причината да пиша във форума за съвет.
      Благодаря предварително!
      https://laptop.bg/laptops-lenovo-Legion_Y520-lenovo_legion_y520_80WK008VBM
      https://laptop.bg/laptops-asus-GL552-asus_gl552vw_cn211d
    • от mikrotik
      Здравейте ! От ЧЕЗ ми изпратиха на и-мейла 2 поредни отчета с доста високи сметки за ток. Писах им на и-мейла от раздела за сигнали, жалби и т.н. и получих обратна връзка, че ще бъде извършена проверка. Минаха се няколко дни и действително беше изпратен екип да отвори таблото и да се направи съответната диагностика. След това техника, който извърши проверката ми каза, че няма нищо нередно и няма налични неизправности по устройството. Състави ми протокол, в който е описано всичко и ми даде копие от него. Какво може да се направи по въпроса, за да не плащам тези абсурдни сметки за ток, тъй като имам пълното основание да смятам, че тази консумация, която ми посочват в Pdf фактурата не съм я изхарчил. Трябва ли да се пусне още една жалба - отделно до някоя по-висша инстанция, ако има такава ?! Вие как мислите ?! 
    • от Can Oa
      Здрасти ,
      трябва ми програма безплатна за конвертиране на pdf във word документ.
      Не ми трябва онлайн , искам да се инсталира да няма много реклами , бацили и проблеми.
      Основно за текст ако не прави снимките или някакви чертежи точно не ми пречи но да се справя с кирилицата.
      Трябва ми спешно - нямам време да търся. Елементарна два клика и да прави файла не за особено грамотни потребители със някакви сложни функции.
      Благодаря!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.