Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

И аз имам проблем.Оставаха 3 минути до края,а аз още тепърва започвах да пиша теза и задачата за редакция.Наложи се да бързам като за световно и стана адски грозно.Тоест писах мн грозно.Чувала съм,че за грознопис анулират задача.Отличничка съм и ако ми анулират тези задачи на НВО ,само заради писането ще откача.

Дали е възможно да ми анулират тези задачи и да изгубя цели 20 точки?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Betina Bogdanova написа:

И аз имам проблем.Оставаха 3 минути до края,а аз още тепърва започвах да пиша теза и задачата за редакция.Наложи се да бързам като за световно и стана адски грозно.Тоест писах мн грозно.Чувала съм,че за грознопис анулират задача.Отличничка съм и ако ми анулират тези задачи на НВО ,само заради писането ще откача.

Дали е възможно да ми анулират тези задачи и да изгубя цели 20 точки?

Напълно въможно, ако не могат да ти разчетат какво си написала.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, Емил Костов написа:

Напълно въможно, ако не могат да ти разчетат какво си написала.

Не го анулират цялото. Помня преди години като в 7-ми клас имах НВО - половината ми преразказ беше подчертан. (нормално, пиша доста грозничко)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Значи, тия дето не ви се чете кво сте написали, ориентирайте се към лекарската професия- там това се счита за предимство.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хич да не ти пука. И аз притежавам доста нечетлив почерк, но това не е фатално. Пикасо и Бетовен например също са били като нас (с грозен почерк), но аз не съм чел някоя от композициите на Маестрото от Бон да е била отхвърлена поради тази причина. Ако ти вземат точките, съди ги в Хага за нарушени човешки права.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 23.05.2017 г. в 22:22, Божинката написа:

Хич да не ти пука. И аз притежавам доста нечетлив почерк, но това не е фатално. Пикасо и Бетовен например също са били като нас (с грозен почерк), но аз не съм чел някоя от композициите на Маестрото от Бон да е била отхвърлена поради тази причина. Ако ти вземат точките, съди ги в Хага за нарушени човешки права.

Говориш глупости. Има разлика между грозен почерк и невъзможност да се разчете написаното. Ако тук нещата се подминават и на никой не му дреме, то в чужбина или в някое елитно учебно заведене просто ще анулурат работата.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 5/23/2017 в 22:22, Божинката написа:

Някак си исках да питам , за човешки задължения някъде съдят ли ?:lol6:

Когато станеш Пикасо или Бетовен , тогава може да получиш правото да пишеш грозно и неграмотно . До тогава да пишеш четливо е задължение !...:nono:

А пък иначе е казано : " По писането посрещат , по акъла изпращат ! ".

Редактирано от by_chechi (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вие така ли си мислите, че се анулират работи?Ей така.За да ти анулират 3-ти модул трябва ама буквално нищо да не се чете.Все едно им пишеш на друг език.А не да види проверяващият 2 криви букви и айде следващия.А пък и не знам кой на ДЗИ ще тръгне да маже по листа.Имаш право на часовник да си гледаш часа, да не говориме, че имаш 2 часа.Ти за 2 часа само до тезата ли стигна?Чудно ми е, как за 2 часа пишеш увод и теза, а за 3 минути изложение и заключение.Ма ти си знаеш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Pamlea написа:

Вие така ли си мислите, че се анулират работи?Ей така.За да ти анулират 3-ти модул трябва ама буквално нищо да не се чете.Все едно им пишеш на друг език.А не да види проверяващият 2 криви букви и айде следващия.А пък и не знам кой на ДЗИ ще тръгне да маже по листа.Имаш право на часовник да си гледаш часа, да не говориме, че имаш 2 часа.Ти за 2 часа само до тезата ли стигна?Чудно ми е, как за 2 часа пишеш увод и теза, а за 3 минути изложение и заключение.Ма ти си знаеш.

Не съм 12 клас,а седми.Събират даже шапки,пък какво да кажем за часовниците.Изпита ни е 25 задачи за 60 минути,не 120...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как, че ще събират часовници?Шапки нормално да съберат.Все пак отивате на изпит.Но всеки има право на часовник(ръчен), нещо за ядене(шоколад, вафла) и бутилка с вода.И каква е тая теза в 7ми клас?Есе/ЛИС ли писахте?Щото като гледам нво-то, сте имали преразказ.

Не се притеснявай, че ще ти анулират работата.Няма.Не се анулират ей така.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вода и храна ни разрешават,но шапки,моб.техника и часовници не.Поне на нас ни ги събраха.Последната задача е теза,дават ни цитат от произведение и ние трябва да го разтълкуваме в няколко изречения.Преразказа е втория модул.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да ти анулират работата, но може да се простиш с някоя точка. Те, учителите имат уникални способности и намират начин да прочетат и нечетимото! Моя почерк стана плашещ дори за самия мен и това в следствие записките които се опитвах да водя докато учех в УНСС. В последствие минах и през, квалификационни, преквалификационни курсове като за лектори бяха избрани действащи учители от съответните средни училища! Щом са разчитали моите писания, то и твоите ще разчетат.:))))

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хората при получена тройка си купуват мерцедеси за да отпразнуват, на тебе с петица ще ти опада косата. Тези оценки няма да бъдат релевантни след 2 години и на никого няма да му пука за тях, обещавам!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.