Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте не знам от къде е проблема уиндолса или пък самата машина... Така - тъй като не обичам Win7 колкото и смешно да е някак ми е по бъгаво искам да го сменим с XP руутвам в флашката уиндолса (XP) отварям руут менюто и ми излиза някаква грешка при инсталирането на уиндолса пробвах с друг същата работа но друга грешка пробвам уиндолса на друга машина и вс си тръгва така че вече не знам от уиндолса ли е от машината ли е някакви идеи как да го оправим?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж надали ще ти се помогне малко е информацията кажи каква е грешката снимай я напиши я. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Каква е ТОЧНО грешката, която се появява? Избираш ли USB дискът за първи зареждащ?

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Microsoft вече не го ли забрави този Windows XP? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ExaFlop написа:

Каква е ТОЧНО грешката, която се появява? Избираш ли USB дискът за първи зареждащ?

Избирам всичко както трябва правим нали ти казвам на друга машина всичко става 6+ 

преди 17 минути, Person написа:

Microsoft вече не го ли забрави този Windows XP? 

Забрави го но на мен ми е сгоден за работа поне за това да си играем игрите... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

— У вас пиратская винда и отключены обновления? Тогда WannaCry идет к вам. :17:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Георги Л. написа:

и ми излиза някаква грешка

преди 1 час, Kristian Denkov написа:

малко е информацията кажи каква е грешката снимай я напиши я

Каква е ТОЧНО грешката

преди 37 минути, Георги Л. написа:

Избирам всичко както трябва правим нали ти казвам на друга машина всичко става 6+

Изумяваш с възможността си да игнорираш съществените неща и да продължаваш да си натъртваш на твойта.

Това "руутване" е съвсем друг термин в съвсем друга сфера.

Никаква информация как си направил флашката. Никаква информация за машината. Смяташ, че е излишна ли? Като отидеш при личния лекар какво му казваш? "Шефе болен съм ко праим?"?

А какво му е толкова бъгавото на 7, че не ти върши работа? Аз, ако трябва да съдя по аватара, силно се съмнявам да ползваш софтуер, който не върви под 7.

Вече в какво състояние е твоят компютър, имайки предвид бруталната ти компетентност, е съвсем отделен въпрос, отговорът на който вероятно ще ни доведе до съвета "чиста преинсталация от някой компетентен".

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 48 минути, Георги Л. написа:

Не си помагаш - това не е отговор на въпроса ми.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Георги Л. написа:

...Забрави го но на мен ми е сгоден за работа поне за това да си играем игрите... 

9125289E.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, ExaFlop написа:

9125403G.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Георги Л. написа:

Забрави го но на мен ми е сгоден за работа поне за това да си играем игрите... 

Виж това: https://support.microsoft.com/bg-bg/help/14223/windows-xp-end-of-support

Ето как се разпространяват вирусите.

Редактирано от Person (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С какво е правена флашката? Направи я с WinSetupFromUSB или WinToFlash.
Това, че на друга машина работи - най-вероятно тя е с по-нов BIOS.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти така и не каза какъв е хардуера ти. Може примерно дъното ти да не поддържа XP. Някога инсталирал ли си XP на този компютър?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С какво е правена флашката? Направи я с WinSetupFromUSB или WinToFlash.
Това, че на друга машина работи - най-вероятно тя е с по-нов BIOS.

Мерси ще пробвам иначе използвах rufus 

преди 10 минути, ivaylo71 написа:

Ти така и не каза какъв е хардуера ти. Може примерно дъното ти да не поддържа XP. Някога инсталирал ли си XP на този компютър?

Да беше инсталирано 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Георги Л. написа:

Мерси ще пробвам иначе използвах rufus

А на каква машина се инсталира? Ако по-старичка може да се наложи в руфус да се сложи отметка за стар BIOS.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Ооо отново ли тази сага. 

За всички потребители едни ембедед eкспита и седмици с включени файл райт филтри. Така ще им изкара уина до счупване на хардуера а не до счупване на софтуера. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 20.05.2017 г. в 11:52, ExaFlop написа:

А на каква машина се инсталира? Ако по-старичка може да се наложи в руфус да се сложи отметка за стар BIOS.

Сложих пробвах пак да го преинсталирам нищо не става и като инсталационна програма не става да ми следната грешка - 9127591y.png

а като ги прейнсталирам както подобава ми дава тази грешка - 

9127597y.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от asdfj
      Привет! 
      Макар и вече стара да е тази ОС имам проблем при самата инсталация или по скоро не тръгва диска на лаптоп Fujitsu Siemens .Въпроса ми е как да подкарам Сд-то Пробвах с Неро да го направя боотващ но пак не иска.Моля за помощ какво да правя.
    • от xXx*Triple*xXx
      Добър ден хора и ето го отново моя пореден проблем Снощи докато си почиствах компа от временни файлове/история от браузерите/поправка на проблеми в регистрите с разни програми накрая отворих папката Prefetch на Windows XP и там забелязах някви имена които са ми напълно непознати за сефте ги чувам единия беше dumprep.exe другия sysocmgr.exe  Проверих къде се намират има ги само в system32 но това което ме притеснява е,че одеве на един приятел на компа му проверявах дали и той ги има при него не ги намира  Той е на Windows 7 Ultimate 32 bit !!! Помагайте ако знаете нещо за какво служат тези 2 файла !? Windows компоненти ли са или някви гадинки/вируси !? Всяка информация която знаете за тези 2 файла ми е полезна така,че нещо ако знаете драскайте коментарчета !!! Мерсаж Предварително
    • от xXx*Triple*xXx
      Привет Имам един доста изнервящ/странен проблем с часовника на компа !!! На Windows XP съм и проблема е следния ... понякога забелязвам,че часовника много избързва примерно поглеждам на телефона ми показва примерно 10:30 а като погледна на компа ми показва 10:35 или 10:37 10:38  сверявам го ръчно по времето което показва на телефона но след определено време (1-2дни) се повтаря същата история отново От опцията време от интернет тикчето е поставено автоматично синхронизирай с часови сървър в интернет избрано е на сървър time.windows.com часовата зона е (GMT -08:00) Pacific Time (US & Canada) И така незнам къде му е проблема на този часовник защо го прави този проблем така защо избързва с няколко минути много е досадно и дразнещо Някой ако знае нещо да драска коментар !!! Мерси Предварително
    • от xXx*Triple*xXx
      Добър вечер Направо към въпроса ми : За какво служи процеса userinit.exe когато се появи в TaskManager-a когато стартира заедно с Windows !? Windows системен процес ли е или няква гадинка !?
    • от xXx*Triple*xXx
      Добър ден на всички Няма кво да увъртам ето направо към въпроса ми: Някой чувал ли е за Microsoft CAPICOM 2.1.0.2 и знае ли за какво точно се използва в Windows !? Ако знае нещо/малко подробна информация да ми даде за това !? Мерси Предварително  
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.