Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Искам да ви попитам ще ми пасне ли това видео на дъното, ще влезне ли в кутията и захранването ще стигне ли?

SAPPHIRE DUAL-X Radeon R9 280X DirectX 11.2 3GB 384-Bit GDDR5

В момента конфигурацията ми е такава 

Дъно: Gigabyte GA-780T-D3L

Процесор: Amd Fx-6300, 3.50 GHz, 8MB, Socket AM3

Видеокарта: GIGABYTE GeForce GTX 650 OC 2GB GDDR5 128bit PCIe

Захранване: http://www.njoy.ro/PSU/600wrx

Рам памет: 8GB не знам подробности за нея

Хард диск: Seagate HDD ST1000DM003 1TB 64MB Cache SATA 6.0Gb/s 3.5"

Кутия: Colorful PS-601  http://gtsmarket.com/Компютърна кутия Colorful PS-601

И евентуално ако пасне какво ще постигна с поставянето и ? Примерно ще подкарам ли GTA V, Battlefield 1 на ултра настройки ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой ???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Картата ще пасне не е от най-големите , захранването би трябвало да стигне в сайта на Sapphire пише че иска 500 вата в Amazon пише 750 което ми е странно и до колкото може да разчиташ на захранването.С това видео и този процесор би трябвало GTA V да ти върви на High/Very High около 60 FPS. За Battlefield 1 не съм сигурен мисля че е по-тежка. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 21 часа, bulio911 написа:

SAPPHIRE DUAL-X Radeon R9 280X DirectX 11.2 3GB 384-Bit GDDR5

В момента конфигурацията ми е такава 

Дъно: Gigabyte GA-780T-D3L

Процесор: Amd Fx-6300, 3.50 GHz, 8MB, Socket AM3

Този процесор е 100-110W пиково. Картата е към 240-250 максимум, но ако не се товари на макс я пиши 200-220. На хартия всичко стига да. Картата е много добра, за 1920 резолюция е чук. Вероятно е процесора да я спъва тук-таме. Зависи какво очакваш да постигнеш. Два пъти и нагоре е по-добра от GTX 650.

Редактирано от Julius Decimus (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дават ми я за 200лв втора ръка. Заслужава ли си да си давам парите за нея.

П.С. Не разбрах ще влезне ли в кутията че ми се вижда бая големичка

П.С. Ако я купя, това значи че GTX 650 ще ми остане "айляк". Какви пари мога да изкарам от нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

вземи една ролетка и премери дали ще влезни кво сложно има.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, bulio911 написа:

Дават ми я за 200лв втора ръка. Заслужава ли си да си давам парите за нея.

П.С. Не разбрах ще влезне ли в кутията че ми се вижда бая големичка

П.С. Ако я купя, това значи че GTX 650 ще ми остане "айляк". Какви пари мога да изкарам от нея.

Аз казах по-горе че ще пасне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

280Х ако не е vapor-x ще се запалиш с нея. Или някое по-добро охлаждане, обикновеното Dual-X е доста зле. С моето достигам 84 градуса с 2 вентилатора в кутията, с 4 до към 70-75. Както виждаш съм с Vapor-X, единия вентилатор е грипирал, но не ми дреме много, тя като беше нова вдигаше по 80 градуса без проблем, та какво остава за някоя копачка втора употреба? Тези карти и до 100 градуса работят, колкото и налудничаво да звучи, но наистина Dual-X с кутия като твоята и без допълнителни вентилатори няма да е много добре при гейминг.  За GTX 650 аз не бих дал повече от 80-100 лв, виж може някой да ти даде повече. 

След 10 минути игра това как ти се вижда?

Untitled.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от FOTOTO
      Здравейте
      Имам следният проблем след отваряне на диска при зареждане на папките в него диска след няколко секунди автоматически се затваря
      Диска е дефрагматиран проверен за вируси сменял съм кабелите за връзка сата към дъното и захранване
      В диск менаджъра се вижда в биоса също е видим
      В кутия за външен хард диск има същия проблем
      програмата sentinel казва напълно здрав
      Предположения
    • от Лина Георгиева
      Здравейте, 
      Правя един ~едночасов клип, който е съставен от ~25 по-малки клипчета, като между отделни части от клипа има черен 'simple color' с текст отгоре. Работя с последната версия на Filmora, безплатeн лиценз. Днес отворих последния си запазен project file, редактирах го известно време, след това натиснах 'Save', програмата изведнъж се затвори от нищото. Опитах се да отворя project файла, но резултатът беше, че целият клип освен черния 'simple color' и текста, е изчезнал! Опитах се да отворя по-предишни мои project файлове, но резултатът беше същия, освен за един, който бях правила преди седмица- изписа се "The file was made on an older version of Filmora and needs to be converted.", конвентирах project файла, но след като го затворих и отворих отново, същото се случи и с този project file ... Нямаше никакви далогови прозорци, че нещо не е наред. Не съм работила с по-стара версия на Filmora докато съм обработвала клиповете. 
      Моля ви, помогнете ми, вече се хващам за главата, не искам да губя повече project файлове, 4 месеца труд хвърлих по този клип, трябваше да бъде за рожден ден на много важен за мен човек, не искам да го разочаровам, тъй като вече знае за клипа, не искам и да правя отново абсолютно целият клип наново! 
      Това е всичко, което е останало от клипа.

• от NGbg
      Здравейте на всички! 
      Както забелязвате цените на видеокартите се повишиха сериозно в сравнение с цените на миналата година по това време. Компютърът ми е доста слаб, но за сметка на това съм хъврлила доста пари по ремонти и т.н. Именно заради това съм решила да си купя части и да си сглобя чисто нов. Избрала съм си вече дъно, процесор, рам, захранване, хард диск, кутия и охлаждане, но... ВИДЕОКАРТА - НЕ! ( Само съм се ориентирала към GTX 1060 3gb ) Според вас предстои ли спад в цените на видеокартите и като цяло заслужава ли си да дам парите сега или след около година?
    • от taika
      Здравейте, искам да попитам дали е проблем, ако видео картата ми (Nvidia GeForce GTX 1050Ti 4 GB) при натоварване, предимно при игри (от рода на GTA 5, Assassin's Creed Origin, Need For Speed Payback) е нормално и безопасно за нея да е натоварена на 99%?
      Процесор: i7-7770HQ 2.80 GHz
      RAM: 8 GB
      (Lenovo Legion Y520)
      Благорадя!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.